Merbaha Adım Sİna

Öncelikle kendini tanıtmak isterim İstanbulda yasıyorum. 26 Yasındayım 1.90 boy ve 95 kilo cıvarı iri kıyım bir kardeşinizim.

Simmdi diyeceksiniz kardeşim daha once acılmış bir sürü konu var git onlara bak. Biliorum fakat Cogu güncel konular deil ve 2014 Yılı itibari ile farklı secenekler olabilecğini düşünüorum. (Sadece bir fikir

Ehliyetim yok en kısa zamanda almak istiyorum ancak. Hangi motora binsem üzerinde kendimi rahat hissetmiyorum. bacaklarım yukarda kalıyor ve güvensiz geliyor( ufak cc 150-250) Hatta bu sebebten ötürü ehliyet sınavına girmeye bile korkuyorum. yanılıyor muyum bilmiyorum ama Sınavda ki motorlar commuter tarz ve ufak motorlar..

Keza bir AT veya BMW r1150 GS veya muadili bir motora bindigimde üzerinde kendimi cok rahat hissediyorum. Fakat bu motorları bu tecrübe ile kullanmak cok büyük bir hata olacaktır.

üzerinde kendimi rahat hissedeceğim ( büyüklük olarak) motor önerilerinizi bekliyorum

fiyat aralığı olarak bir sey belirtmek istemiorum. AKSİNE sürebileceğim ve güvenli olan motor ne ise onu ogrenmek istiyorum.

şimdiden cok tesekkür ederim.

saygılarımla..