Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 42 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye ARAS KONKUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aras Konkuş
    Motosiklet
    R 1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı sinan karagöz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben 185 cm boyumla yanınızda kendimi cüce gibi hissettim. Ama kilo ile ortalamaları yakalarım sanırım Bu arada seven varsa eğer bi gün toplanıp basketbol oynayalım.
    Süper olur aslında bir ayarlasak Böyle bir organizasyonda yer almak isteyen arkadaşlar olursa şimdi bir talep toplayalım sonra hemen kadro ve yer konusunda yardımcı olurum. Antrenörlük yapıyorum çünkü ben
    Aras KONKUŞ

2. ARAS KONKUŞ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

sinan karagöz (26-06-2014)

Enduroist Kadim Üye Faruk Ortaç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Faruk Ortaç
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Ben bu aralar hergün ter atma anlamında biraz oynuyorum ama Ramazan ayında biraz zor benim icin. Bu arada başlığın icine etmek uzereyiz. Özür dilerim.
    EVEN EINSTEIN ASKED QUESTIONS

4. Faruk Ortaç, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Enduroist Üye sinaqe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sina Yılmaz

Yoo sorun değil gerçekten boyle bir organizasyona ön ayak olmak mutlu eder beni hatta bende eski bir basketbolcu olarak size katilirim

Bu arada motor eğitiminden sonra bir yakinimizin arkadasindaki 98 tenereyi gözüme kestirim. sakatlik cikmayacagina inanirsam onu almayi düşünüyorum:-s

Moderatör alper ozbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    alper özbaş
    Motosiklet
    1200 ADV Rally
    Marka
    Bmw

Selam benim motor yolculuğum mondial scooter ile başladı,trafikte motor kullanma alışkanlığı,frenleme vs otomatik oldugu için acemilikte çok işime yaradı.Sonra vitesli motora başlamak için bir gv 250 aldım(sınıfı için zevkle de kullanılan bir motordu)Bir sezon gv yi kullanıp transalp 650 mi aldım,onu da 3 ay kullandıktan sonra o tecrübeyle İspanyaya gidip bmw f800 kiralayıp 2000 km dağlarda gezdim.Son olarakta dün itibari ile bmw 1200 gs aldım(1 ay öncede şehir içi için honda pcx aldım o ayrı bir şahane,benim yolumdan ilerlersen ilk motor için mükemmel bir seçim)..ha boyum 183 kilo 107,

Basketbol için yanıp tutuşan bir adamım beni de listeye yazın...
    Konu alper ozbas tarafından (25-06-2014 Saat 21:47 ) değiştirilmiştir. Sebep: eksik mesaj

7. alper ozbas, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Enduroist Üye sinaqe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sina Yılmaz

Alıntı alper ozbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam benim motor yolculuğum mondial scooter ile başladı,trafikte motor kullanma alışkanlığı,frenleme vs otomatik oldugu için acemilikte çok işime yaradı.Sonra vitesli motora başlamak için bir gv 250 aldım(sınıfı için zevkle de kullanılan bir motordu)Bir sezon gv yi kullanıp transalp 650 mi aldım,onu da 3 ay kullandıktan sonra o tecrübeyle İspanyaya gidip bmw f800 kiralayıp 2000 km dağlarda gezdim.Son olarakta dün itibari ile bmw 1200 gs aldım(1 ay öncede şehir içi için honda pcx aldım o ayrı bir şahane,benim yolumdan ilerlersen ilk motor için mükemmel bir seçim)..ha boyum 183 kilo 107,

Basketbol için yanıp tutuşan bir adamım beni de listeye yazın...

Alper Abi senide listeye yazıyorum

Abi bu arada biraz kafam karıstı anladıgım kadarıyla sen Scooter ile başla diyosun dogru mu anladım ?

Enduroist Kadim Üye ahmet gül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet Gül
    Motosiklet
    F650GS
    Marka
    Bmw

Kucuk cc nin mantigi sen hata yaptiginda sana o hatayi duzeltmek icin daha cok zaman taniyabilmesidir. Kendime guveniyorum diyen yuzde 90 yaniliyordur ilk motor icin sekil semal dusunme buyuk faydasini gorursun

Moderatör alper ozbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    alper özbaş
    Motosiklet
    1200 ADV Rally
    Marka
    Bmw

Bu fikrime katılmayanlar olabilir ama bence motor kullanmanın acemilikteki en büyük zorluğu trafik akışkanlığında motorun yerini bilmek konumlandırabilmek,arabalarla motor arasındaki trafik ilişkisini oturtabilmektir.Scooter kullanımı kolaydır,vites derdi yoktur,viraja yavaş ve güvenli girersin ,acemiyken yapacagın bir çok denge kaybında hafifliği nedeniyle toparlaman ,kıvrak hareketler yapman mümkündür.
    Sonrasında vitesli motor kullanmak çok kolaydır,bana olumsuz bir etkisi olmadı.

Enduroist Katılımcı Üye sinan karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    sinan karagöz
    Motosiklet
    Transalp XL700
    Marka
    Honda

Listeye beni de dahil ediniz

Enduroist Üye Semih OKUROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Semih OKUROĞLU
    Motosiklet
    Nc 750 XA
    Marka
    Honda

İlk motosikletim cbf 150 idi. istanbuldan kıbrısa gittim, 9 ay kaldıktan sonra iskenderun - ankara - izmir - istanbul güzergahından dönüş yaptım. Akabinde Gv250 aldım. Çok rahat motosiklet ancak cruiserin bana uygun olmadıgını anladım ve nc750x e geçiş yaptım. Her mtorum piyasa kosullarında 2. eli kuvvetli araclardı ve hıc uzulmedım. Motosiklete başlarken 1oooo tl paramın 225o tl si cbf150 ye gitti, geri kalanı kıyafet ve koruma ekipmanı idi. Birde küçük cc den büyük cc sabırla geliştirilen tekniğimiz her motosikleti kullanırken hakkını vermemizi saglıyor. Birde diğer başlıklarda İKARUS sendromu diye bir tabir var. Türkçesi cahil cesareti. YÜksek cc aldın ve kullanmaya basladın, 2ooo km sonra gazı oncekine nazaran daha cok acmaya basladın, ilk tehlikede imansal bir aydınlanma ile bildiğin tüm duaları okuyorsun tabi şanslı isen =) Görüntü vs geç bunları. Piyasa kosullarında 25oo tl ye güzel temizinden cbf 150 al ve trafiği ogren, akabinde her sene cc arttıra arttıra ılerlersın. Ne dertliymişim yahu yaz yaz açıldım valahi =) Sevgilerimle
    Yaşadın mı büyük yaşayacaksın, ırmaklara,göğe,bütün evrene karışırcasına
    Çünkü ömür dediğimiz şey, hayata sunulmuş bir armağandır
    Ve hayat, sunulmuş bir armağandır insana

13. Semih OKUROĞLU, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Tolga Kuş (27-06-2014)

Enduroist Üye Tolga Kuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tolga Kuş
    Motosiklet
    Xmax 250
    Marka
    Yamaha

hocam şöyle bi ön ayak olayım, bu benim fotoğrafım. Nasıl durduğumu görün (193cm 125kg)

Bu da bisikletimle fotoğrafım.
    Bisiklette ayrı bi güzel oluyo fakat motorda pek estetik durduğumu söyleyemem, kullanıma engel mi? Tabi ki HAYIR.

Belki de ait olduğumuz yer, yollar...

Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu