Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol

Anketimiz: DEgistirmeli miyim?

Katılımcı sayısı
23. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Degistir

13 56.52%
  • Degistirme

10 43.48%
51 den 60´e kadar. Toplam 60 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye Faruk Ortaç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Faruk Ortaç
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Standart NC 700'umu satip baska bir enduro almali miyim?

Evet NC'ci dostlarin tavsiyesi ile bu basligi aciyorum. Bir arkadasim bugun motorunu satti ben de gaza geldim yani ayran gonullulugum kabardi. Son bir kac gundur de toza topraga cikiyordum iyice gaza geldim. Daha enduro bir motor alasim geldi. Aslinda tam emin de degilim. Yani anlayacaginiz cok kararsizim. Simdilik ilani verdim malum siteye. Incelemek isterseniz ilan no 172179522.

Benim kullanimim %90 is-ev arasi gunluk 80km ve otoyol agirlikli. Simdi %10'luk keyfi gezi ve ev-is arasi yolumu dusunurek sizce NC'yi satip TNR660 veya daha da fenasi F800GS-KTM990 falan alsam uzulur pisman olur muyum? Nedir fikirleriniz? Mumkunse aciklamasiyla beraber. Heleki bu motorlari kullanmis kisileri ozellikle dinlemek yani okumak isterim. Ozellikle korkum gunluk ise gidis geliste yaptigim 80km'de eger tenere alirsam titresimden salak olmak. Bu ozelliginden bahseden de cok bunu sadece 140 uzeri suratlerde yaptigini soyleyende.

NC'nin nesinden memnun degilsin diye sorarsaniz, aslinda herseyinden memnunum. Sadece son zamanlarda topraga bulasma istegim biraz artti ve NC buna bir yere kadar hizmet ediyor. Onun disinda gercekten herseye ama herseye benim icin yeterince cevap veriyor. İste bu yuzden de acayip kararsizlik yasiyorum. Dedigim gibi benim durumum aslinda tam olarak ayrangonulluluk.

Bu ayrangonulluluk aslinda yeni kasa GS alabilsem tamamen gecek ya neyse O cooook sonraki konu. Simdi bu durumum konusunda sizce ne yapmali? Aklini kullan ayda bir kez dere tepe icin motor degistirilmez mi? yoksa bu dunyaya bir kez geliyoruz imkanlar dogrultusunda herseyin tadina bakmak lazim mi?

Sizce?
    EVEN EINSTEIN ASKED QUESTIONS

2. Faruk Ortaç, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ersan ÖZYURT (16-07-2014)