Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 15 Toplam 47 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 511121314151617181925 ... SonuncuSonuncu
141 den 150´e kadar. Toplam 466 Sayfa bulundu
    Eğitim Koordinatörü Berkay İnal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Berkay İnal
    Motosiklet
    F700 GS '16
    Marka
    Bmw

Boğazım düğümleniyor. Söyleyecek birşeyim yok. Çok üzgünüm...

Enduroist Katılımcı Üye İsmail Çiçek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ismail çiçek
    Motosiklet
    Dominar 400
    Marka
    Diger

Başımız sağolsun. Allah rahmet etsin Ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum.
    İsmail Çiçek
    A rh +
    0532 640 38 45
    Beylikdüzü / istanbul

Hayat; Aldığım nefesten ibaret değil, Hayat; Nefesinizin kesildiği anların toplamıdır.

Enduroist Katılımcı Üye savaskayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Savaş KAYAN
    Motosiklet
    R1150gs Adventure
    Marka
    Bmw

mekanları cennet olsun,sabahtan beri şoktayım,hep güzel bir haber gelir,bir macerayı bizimle paylaşırlar diye beklemiştim.

Enduroist Kıdemli Üye Volkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    volkan yilmaz
    Motosiklet
    '03 R1150GS
    Marka
    Bmw

Yazıp yazıp siliyorum icim cok dolu galiba en iyisi olenlere rahmet kalanlara sabir dilemek Allah tan ve bu isin pesini birakmamak....
    Volkan YILMAZ 0 Rh+
    532 2840943

ride to hell

Enduroist Kadim Üye Faruk Ortaç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Faruk Ortaç
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Bu forum sayesinde tanıştığım, yol yapmadığım halde belki de en samimi muhabbetleri yaptıgım insanlardı. Dün geceden beri gözlerim doluyor. Bu olay bizlere cok uzak oldugu icin hiçbirimiz hala inanamıyoruz. Ateş gercekten düştüğü yeri yakıyor. Allah geride bıraktıklarına sabır versin. Burada ailesini tanıyan veya haber alan olursa lütfen cenaze hakkında bizi bilgilendirsin.
    EVEN EINSTEIN ASKED QUESTIONS

6. Faruk Ortaç, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

brk (24-07-2014)

Enduroist Kadim Üye UĞUR KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur koç
    Motosiklet
    0531 781 03 69
    Marka
    Bmw

Allah kahretsin ben demiştim demekten nefret ediyorum,oytunu vaz geçirdim o turdan ama engin e yalvardım resmen başka yere gidin diye 15 temmuzda dükkana uğradı yağını tamamladım.çok üzgünüm başımız sağ olsun.

Enduroist Katılımcı Üye GÖKÇEN KÖSEOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökçen KÖSEOĞLU
    Motosiklet
    NC 750 XA'14
    Marka
    Honda

Malesef duymak istemediklerimizi duyduk almak istemediğimiz haberleri aldık allah rahmet eğlesin ailelerinede sabırlar versin...
    Ancak bu durum malesef dünyanın heryerinde başımıza gelebilir...Üzücü olanı ise kendimizi güvende zanntettiğimiz kendi ülkemizin topraklarında bu olayların olması..
    Benim eşim ve kızım bulgar vatandaşı 12 senelik evliyim ilk defa eşim benden birşey rica etti bir pasaport çıkartta bulgaristana gidelim bu yaz diye bende kırmadım çıkarttım ve gün geldi çattı biz ailecek yola çıktık edirne sınır kapısına kadar herşey yolunda...Bulgar sınırından geçtikten sonra oraları bilenler bilir 200 metre ileride sağlı sollu bakkal çakkal benzinci vede döviz büroları var,,, bizde bir miktar para bozdurmak vede otoyol içinde vigneta almak için duruduk...otoban dedikleri yer tek gidiş gelişli bir asfalt yol asfaltada asfalt denirse tabi..

Neyse oradan yola çıktık ki 20 metre sonra solumuzdaki şeritte sıra olmuş tırlar bekliyorken 2.tırın arkasından bir araç benim şeridime girdi ve bende gayri ihtiyari olarak selektör yaptım araç haskova plakalı ve araç gelmeye devam etti ve hızla gelip benim önümü kesti... içinden 5 kişi indi 4 genç 1 kişi 50 li yaşlarda ... ve türkçe ana avrat küfürler ederek araca saldırdılar burası senin yolunmu ne işin var burada diyerek ana avrat küfürler etmeye başladılar vede benim bulunduğğum yerden bana darp yapmaya kalktılar arabada ben eşim 7 yaşında kızım kayınvalidem ve kayınpederim vardı ilk defa bu kadar sakin kaldım sakin kalmak zorunda kaldım aklımdan bir sürü şey geçti...o anda... yaşlı olan bana vurmaya kalktı kolumu kaldırınca koluma vurdu neyse 10 dk sürdü bu dalaşma eşim ve kızım şokta nasıl ağlıyorlar anlatamam ben onları öyle gördükçe 5 kat daha delleniyorum ama malesef tek başımayım ve sakin kalmaya çalışıyorum ki onlara zarar gelmesin tek olsaydım muhtemelen ben birini öldürürdüm ama onlarda beni öldürürdü ilk yurtdışı gezim olana bakın...neyse sonra tırların arkasına jeepte 4 polis bulunan bir polis aracı geldi ilerledik yanlarına gittik olayı anlattık ki 50 metre ilerideydiler olayın bir kısmını gördüler anlattık polis bize aynen devam edin olur öyle şeyler dedi... bunun üzerine bulgar baş konsolosu devreye girdi aradık olayı anlattık 2 gün sonra bizi haskova emniyet müdürü aradı vede gelip ifade vermemizi istediler gittik verdik çeşitli resimler falan gösterildi şahıslar onlar değil münferit bir durum organize değil yani...binlerce özür dilemeler sakin kalmamdan dolayı tebrik etmeler en akıllı işi yapmışsın yoksa durum daha kötü olabilirdi demeler falan filan biz 8 gün sonra geri döndük olay orada kaldı ama eğer o kişiler bizi daha ıssız bir yerde durdursalardı vede poliste gelmeseydi sanırım çok ciddi olaylar yaşayabilirdik malesef burası yeri değil ama herzaman kendimizi vede ailemizi koruyabilecek durumda hazır olmalıyız heran herşey olabilir malesef...acımız büyük....

Enduroist Üye Cemerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cem erdogan
    Motosiklet
    Scarabeo 500
    Marka
    Aprillia

Başımız sağolsun. Çok üzüldüm ...

Enduroist Üye Ahmetyalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet yalçın
    Motosiklet
    CRF250L, Versys 650'10, KTM 1190Adv
    Marka
    Honda

İnsan soyleyecek soz bulmakta zorlaniyor, nasil bir ülke olduk idrak etmekte zorlaniyorum. Allah sevenlerine ve özellikle ailelerine bol sabir versin. Çok zor bir durum cokkkk. Allah rahmet eylesin. Nedense halen bir ümit var icimde, haberler yanlistir gibilerden !!

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Haberi şuan Av.Necdet ten aldım.
    İstanbul dışında olduğum için internete giremiyorum uzun zamandır.

Söyleyecek kelime bulamıyorum.

Başımız sağ olsun.
    Geride kalanlarına Sabırlar diliyorum.

Mekanınız cennet olsun Allah rahmet eylesin....
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

12. GürbüzOKATAN, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

brk (24-07-2014)

Sayfa 15 Toplam 47 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 511121314151617181925 ... SonuncuSonuncu