Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 44 Toplam 47 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 344041424344454647 SonuncuSonuncu
431 den 440´e kadar. Toplam 466 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Arda Guldogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arda Güldoğan
    Motosiklet
    NC700XA '13 *Orca*
    Marka
    Honda

Ahmet Senel'e katiliyorum. Gercekten cok gec kalindi. Organizasyonu gerceklestirmeye calisanlar, irtibati olanlar arada bir burada gelismeleri bildirse iyi olacakti bi de...

2. Arda Guldogan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Sadık SÖNMEZ (14-09-2014)

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Evet Sadık. Artık sözü ele alma zamanı.
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Enduroist Kadim Üye Sadık SÖNMEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sadık SÖNMEZ
    Motosiklet
    Motorsuz Pisiklet
    Marka
    Diger

Abi biz bu konuda bir çok defa konuştuk ve hep daha fazla katılımın sağlanması, veya bu işe başından bu yana sahip çıkanlara saygısızlık olmasın diye bekledik. Ancak Engin' in ailesinin yakında olması ilgili biraz ona yöneltti. İnsanlar haklı olarak yakınında olana biraz daha uzandı. Ancak Abdullah abinin de ailesine ziyarete gidip başsağlığı dilenmesi, ve mezarında bir Fatiha okunması zamanı ötelendi. Bu nedenle en kısa zaman bir tarih ayarlayıp bu işi organize etmenin vakti geldi.

Bu konuda görüşüp bir tarih belirleyip buradan bildirelim katılıma göre de programı yapalım abi.

Not: Bu arada malum bazı sebeplerden dolayı katılamama ihtimalim yüksek olsa da, organizasyonun her aşamasında elimden gelen maksimum desteği verebileceğime söz veriyorum.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    Gözü Kara Motorcular vardır, birde Yaşlı Motorcular Vardır.
    Hem gözü kara, hemde yaşlı motorcu yoktur.

5. Sadık SÖNMEZ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

ahmet gül (15-09-2014)

Enduroist Kıdemli Üye Abdullah BATIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ABDULLAH BATIK
    Motosiklet
    tvs apache
    Marka
    Diger

her zaman hazır artçıyım gidecek olan guruba katılabilirim tam koruma!Ayrıntıları artçı olarak kabul edecek kişiyle özelden konuşabilirim

7. Abdullah BATIK, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Sadık SÖNMEZ (16-09-2014)

Enduroist Kıdemli Üye ahmet korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet korkmaz
    Motosiklet
    R1200 GSA
    Marka
    Bmw

abdullah detay ver, boy kilo ile baslayalım

saka bir yana araba da olur, maksat beraberce gidip geç de olsa görevimizi yerine getirelim.

9. ahmet korkmaz, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Enduroist Kıdemli Üye Abdullah BATIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ABDULLAH BATIK
    Motosiklet
    tvs apache
    Marka
    Diger

Araba taksi otobüs farketmez Ahmet abi hep beraber gidelim yeter Abdullah abimi çok özledim;(

11. Abdullah BATIK, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Isim
    Sadık SÖNMEZ
    Motosiklet
    Motorsuz Pisiklet
    Marka
    Diger

Konsept yapıcaz diye motorla gitmemiz şart değil. Maksat ziyaret ve taziye. Otobüsle de gideriz arabayla da motorla da. Artık dikkati çekmek, yada sivrilmenin bu saatten sonra pek faydası olmayacak anlaşıldı. Bu nedenle motorla gidelim diye tutturmakta anlamsız. Tabiki motorlar la gitsek hoş olur ama. İşin birde diğer tarafını düşünmek gerek. Mevsim ve yol şartları, maddi açıdan bazılarımızı zorlayacak şartlar. Bu defa iki tekerden daha evla olan dört teker gibi görünüyor. Bu konuyu bir araya geleceğimiz akşam etraflıca konuşup bir karara bağlamalıyız bence.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

13. Sadık SÖNMEZ güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Abdullah BATIK (16-09-2014),ahmet korkmaz (16-09-2014)

Enduroist Kadim Üye YASEMİN AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yasemin AYDIN
    Motosiklet
    NC750X-Kırmızı (2014)
    Marka
    Honda

Öncelikle kimsenin Abdullah abiyi unuttuğu yok, ilginin Engin'de yoğunlaşması gibi bir durum da yok. Bir süre annesine motorlarla gözükmeyelim, acısı biraz küllensin istedik. Antalya üzerinden havayoluyla gidip araba kiralayalım diye düşündük, çünkü Sütçüler köyü Isparta'dan daha çok Antalya'ya yakın... Sonra bir kaç kişinin, fırsatı değerlendirip güneydeki yaz tatillerinden dönerken Abdullah abinin mezarına uğradığına şahit olduk. Tam bu gelişmeleri bir yoluna koyalım derken işgüzar komşuların, katil bulununca Abdullah abinin annesine "gözün aydın"a gittiğini öğrendik. Böylece tüm hikayeyi öğrenen kadıncağız yıkıldı tabi. Netice itibariyle her kafadan bir ses çıktı, çoğunluğu sağlayamadık. Sanırım bundan sonra münferit girişimler yapılacak gibi gözüküyor. Affınıza sığınırız...

15. YASEMİN AYDIN, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

ahmet gül (18-09-2014)

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı YASEMİN AYDIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle kimsenin Abdullah abiyi unuttuğu yok, ilginin Engin'de yoğunlaşması gibi bir durum da yok. Bir süre annesine motorlarla gözükmeyelim, acısı biraz küllensin istedik. Antalya üzerinden havayoluyla gidip araba kiralayalım diye düşündük, çünkü Sütçüler köyü Isparta'dan daha çok Antalya'ya yakın... Sonra bir kaç kişinin, fırsatı değerlendirip güneydeki yaz tatillerinden dönerken Abdullah abinin mezarına uğradığına şahit olduk. Tam bu gelişmeleri bir yoluna koyalım derken işgüzar komşuların, katil bulununca Abdullah abinin annesine "gözün aydın"a gittiğini öğrendik. Böylece tüm hikayeyi öğrenen kadıncağız yıkıldı tabi. Netice itibariyle her kafadan bir ses çıktı, çoğunluğu sağlayamadık. Sanırım bundan sonra münferit girişimler yapılacak gibi gözüküyor. Affınıza sığınırız...

Estağfurullah Yasemin. Aflık bir şey yok. Tam tersine bu konuda verdiğin mücadeleye hepimiz teşekkür ediyoruz. Sizlerin önderliği ve mücadelesine bizler sadece katıldık. Emeğiniz yadsınamaz. Teşekkür ediyoruz. Eminim rahmetli iki dostumuz da senden razıdır.

Münferit girişimleri organize etmek hayli zordur. Ben hala motosiklet ile gidilmesi taraftarıyım. Kalabalık gurupları benim de salık vermediğimi bilirsin. Okullarında açılması mevsimi de düşünürsek bundan sonra büyük gruplar zor. Bireysel girişimlerin artık serbest olduğunu anlıyorum. Asıl beklediğimiz, gelişmeleri bilen sizlerin, bu konuda serbestlik vermesiydi. Şimdi, becerebilen herkes gidecektir. Er ya da geç fark etmez.

Tekrar teşekkürler.
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

17. Ersan ÖZYURT güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

ahmet gül (18-09-2014),Sadık SÖNMEZ (18-09-2014),YASEMİN AYDIN (22-09-2014)

Isim
    Sadık SÖNMEZ
    Motosiklet
    Motorsuz Pisiklet
    Marka
    Diger

Alıntı Ersan ÖZYURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Estağfurullah Yasemin. Aflık bir şey yok. Tam tersine bu konuda verdiğin mücadeleye hepimiz teşekkür ediyoruz. Sizlerin önderliği ve mücadelesine bizler sadece katıldık. Emeğiniz yadsınamaz. Teşekkür ediyoruz. Eminim rahmetli iki dostumuz da senden razıdır.

Münferit girişimleri organize etmek hayli zordur. Ben hala motosiklet ile gidilmesi taraftarıyım. Kalabalık gurupları benim de salık vermediğimi bilirsin. Okullarında açılması mevsimi de düşünürsek bundan sonra büyük gruplar zor. Bireysel girişimlerin artık serbest olduğunu anlıyorum. Asıl beklediğimiz, gelişmeleri bilen sizlerin, bu konuda serbestlik vermesiydi. Şimdi, becerebilen herkes gidecektir. Er ya da geç fark etmez.

Tekrar teşekkürler.
    Yazabileceğim her şeyi yazmışsın abi burada ekleyecek bir şey yok.

Ek olarak kendi adıma da Yasemin ve bu işi başından beri bırakmayan herkese teşekkür ederim.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

19. Sadık SÖNMEZ güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Ersan ÖZYURT (18-09-2014),sinan karagöz (18-09-2014),YASEMİN AYDIN (22-09-2014)

Sayfa 44 Toplam 47 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 344041424344454647 SonuncuSonuncu