Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 34 Toplam 47 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 2430313233343536373844 ... SonuncuSonuncu
331 den 340´e kadar. Toplam 466 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye YASEMİN AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yasemin AYDIN
    Motosiklet
    NC750X-Kırmızı (2014)
    Marka
    Honda

Tüm bu arama sürecini İstanbul'dan koordine eden Aşır Ergin'in Isparta için toplu bir sürüş niyeti var, ancak zamanlamanın soruşturmanın seyrine göre ayarlanıp bu sürüşün organize edilmesi için beklemedeyiz. Siz kendiniz bir tarih düşünmeden önce lütfen haberleşelim, ne kadar çok kişi katılırsa o denli anlamlı olacaktır Isparta sürüşümüz.

Ayrıca Abdullah abinin annesinin olaylardan haberi yok, trafik kazası diye biliyor. Bu sebeple ferdi olarak gidecek olursanız, o öğrenene kadar sakın ağzınızdan bir şey kaçırmayın.

2. YASEMİN AYDIN güzel mesajın için 7 üye sana teşekkür etti :

Dogan Delipinar (27-07-2014),halil yılmaz (27-07-2014),MelihUlubilgen (27-07-2014),Osman Somuncu (27-07-2014),Sadık SÖNMEZ (27-07-2014),sinan karagöz (27-07-2014),Volkan YILMAZ (27-07-2014)

Enduroist Kadim Üye Sadık SÖNMEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sadık SÖNMEZ
    Motosiklet
    Motorsuz Pisiklet
    Marka
    Diger

Iste tam olarak bu tip sebeplerden dolayi beklemedeyiz. Ailenin acisi cok sicak insanlar motosiklet bile gormek istemeyebilirler. Bu nedenle Alp ile gorusup ondan alacagimiz geri donuse gore bir program hazirlamakti planimiz. Ancak yapilacak farkli bir programa da uyum saglariz.

Bu uyari ve bilgi icin tesekkurler.

"KAZASIZ SURUSLER"
    Gözü Kara Motorcular vardır, birde Yaşlı Motorcular Vardır.
    Hem gözü kara, hemde yaşlı motorcu yoktur.

4. Sadık SÖNMEZ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

YASEMİN AYDIN (27-07-2014)

Mehmet Kerem Akın
    Guest

30 Temmuz'dan sonra olursa her yere her an sürerim.

Enduroist Kıdemli Üye Gökhan Ağırbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökhan Ağırbaş
    Motosiklet
    f650 gs piyade
    Marka
    Bmw

Alıntı Mehmet Kerem Akın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnternet ortamındaki bilgi paylaşımını küçümsemeyelim. Örneğin az önce Türkbikers Başkanı Zafer Fatih Özsoy tarafından yazılan şöyle bir şey okudum: "Urfa'daki Bezikan aşiretinin konuya aşırı hassasiyet göstererek el attığı bilgisini almış bulunuyorum. Kişileri bulmak için bir sürü insan şu anda alarm halinde. Bağlantıyı kuran kişiyle görüşmem sırasında, aşiretin kişileri tespit etmesi durumunda bize acilen haber vermesini rica ettim. Telefon numaramı aşirete verilmek üzere ilettim. Olumlu karşılandı. Bilgilerinize"

Yani konunun sürekli ve bıkmadan gündemde tutulması suçluların yakalanmasında büyük pay sahibi olacaktır. Normal hayatta da gevezeliği ve boş konuşmayı sevmeyen birisi olarak buraya yazdığım her şeyin tek amacı budur. Zira alt alta yazılmış yüzlerce "Allah rahmet eylesin"in pek bir anlamı olmuyor bu ve benzeri durumlarda. Ayrıca "olaya ilişkin bilgi sahibi değiliz, olmamız da gerekmiyor" demişsiniz. Bunu da anlamak mümkün değil. Neyse. Klasik forum tartışmaları işte. Uzar da uzar.
    Ölü muayene tutanağını okudum, Adana'da otopsiyi gerçekleştiren adli tıp uzmanıyla konuştum, Urfa C.Başsavcısı yardımcısı devremdi diye cümleye başlasam mı acep ?

"Kandilli Rasathanesi'nde arkadaşımın ablası çalışıyor, o arkadaşıma söylemiş, akşamüstü deprem olacakmış" bilimsel bilgisiyle "bilgilenilen", yarım saatte Ayrabolu Belediyesi oporlöründen deprem anonsu yapılan enformatik memleketimizde; neyin söylendiği değil, kimin söylediği önemlidir.

Kandilli'de çalışan bir tanıdım yok. Bu nedenle gene aynı şeyi söyleyeceğim.
    - Soruşturmaya bir katkı olacaksa, bunun adresi forum sayfaları değildir.
    - ilk elden aile veya aile ile kontağı olan Yasemin Hanım olabilir.

Soruşturmayı yürütenler masa başında kağıtlara bakıp abovv acep kime ne sorsak ? diye düşünüyorsa vay halimize...

Adamlar yakalanana, olay aydınlatılmana kadar bu işin muhatabı, savcılık ve jandarmadır. Bu adreslere yardım sunmak dışında geri kalanlar boş, gereksiz lakırtılardan ibarettir.
    Kafasına kuş s.çtığı zaman şans oyunu oynayanlar, ağzına s.çan liderin peşinden ayrılmaz"

7. Gökhan Ağırbaş güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

ahmet gül (27-07-2014),Osman Somuncu (27-07-2014),Sadık SÖNMEZ (27-07-2014),YASEMİN AYDIN (27-07-2014)

Enduroist Üye yılmaz yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    yılmaz yavuz
    Marka
    Aprillia

Bende Eylül ayındaki gezimi iptal edip biriktirdiğim parayla birazda üstüne koyarak gelmek isterim.Eğer gidilirse haberdar olalım lütfen.HEPİNİZE HELAL olsun on numara insanlarsınız.

9. yılmaz yavuz, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Sadık SÖNMEZ (27-07-2014)

Ordinaryus Enduroist ahmet f senel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

Bu arada sanki polis ve jandarma çalışmıyor gibi bir algı oluşuyor.
    Ben biliyorum ki çok büyük çaba sarf ediyorlar.

11. ahmet f senel, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Sadık SÖNMEZ (27-07-2014)

Enduroist Kadim Üye Sadık SÖNMEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sadık SÖNMEZ
    Motosiklet
    Motorsuz Pisiklet
    Marka
    Diger

Buradaki herkes te goruyordur mutlaka ama inanin cok buyuk cana gosteriyor camiadaki herkes. Surekli takip ve baskilarini cekmiyorlar kamudan. Ancak bazi seyler sorusturmanin sagligi nedeni ile sessiz yurumek zorunda. Her bulunan bilgi ve ip ucu paylasilirsa bu isten kurtulmaya calisanlarin ekmegine yag surulur.

Bu arada Isparta ziyareti konusu sadece tek elimizde degil baska gruplarda planlama yapiyorlar. Bizim kafamizda olusan tarih Eylul ayinin ilk haftasında (haftasonu) olabilir. Agustosun ilk hafta sonu bayram tatili donusu, sonrasinda da iki hafta sonu seçim var. Geriye tek secenek Eylul ayi kaliyor.

Alp ile gorustum sag olsun bir problem olmayacagini gitmeden haber vermemizi bizi karsilamak istedigini soyledi.

"KAZASIZ SURUSLER"
    Gözü Kara Motorcular vardır, birde Yaşlı Motorcular Vardır.
    Hem gözü kara, hemde yaşlı motorcu yoktur.

13. Sadık SÖNMEZ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

ahmet gül (27-07-2014)

Ordinaryus Enduroist HALİDUN KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    h.kaya
    Motosiklet
    gv 650
    Marka
    Hyosung

ben bayramın birinci günü ispartaya gidecegim bayram 3 cü günüde kabir ziyaretine gidebilirim.Abdullah kardeşime kadir ıspartada olabilir ondan ögrenebilirim ama sütcüler de nerde kabiri tam bilen yazarsa rahat bulurum.Bayram da ziyaret etmek istiyen olursa 3 cü gününe programda yapabiliriz. haberleşmek için beni arayabilirsiniz 5322124353
    GARAJ KURUCUSU GARAJ MOTOR BAKIM YERİDİR 5322124353

Enduroist Kıdemli Üye Osman Somuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Osman Somuncu
    Motosiklet
    TDM 900 A
    Marka
    Yamaha

Alıntı HALİDUN KAYA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bayramın birinci günü ispartaya gidecegim bayram 3 cü günüde kabir ziyaretine gidebilirim.Abdullah kardeşime kadir ıspartada olabilir ondan ögrenebilirim ama sütcüler de nerde kabiri tam bilen yazarsa rahat bulurum.Bayram da ziyaret etmek istiyen olursa 3 cü gününe programda yapabiliriz. haberleşmek için beni arayabilirsiniz 5322124353
    Sütçüler-Boğazköy köyü

Enduroist Katılımcı Üye İsmail Hakkı Erdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İsmail Hakkı ERDAĞ
    Motosiklet
    Yamaha 1200 süper tenere
    Marka
    Yamaha

Ispartada Enduroistten Kadir ( aliminyum çanta imalatcısı) var .Onunla irtibat kurmakta fayda olabilir.Ispartadan Sütçülere gidiş ve diğer detaylarla ilgili.
    Motorcu özgür ruhtur.
    05324123412

Sayfa 34 Toplam 47 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 2430313233343536373844 ... SonuncuSonuncu