Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 41 Toplam 47 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 31373839404142434445 ... SonuncuSonuncu
401 den 410´e kadar. Toplam 466 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Volkan Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Volkan Şahin
    Motosiklet
    2005/1150 GS Adventure
    Marka
    Bmw

Ben kesinleşmiş bir delil olmadan bu haberi pek inandırıcı bulmadım. Zaten haberde de ''öldürdüğü ileri sürülen şüpheli polis tarafından yakalandı''diyor. Gece boyu uyutmaz sorgularlar gün içinde netlik kazanır diye düşünüyorum. Kamunun öfkesini dindirme veya suçlulara psikolojik baskı kurma adına bu tarz haberler yapılıyor bazen. Paraları için yaptım demiş aklımın almadığı bir şey var. Abi para için insan öldüren yaratık motorları neden bıraktı o zaman, madem para için yapıyor motorları da parçalar satardı başka bir iş var bu işin içinde. Her kimse Allah belasını versin şerefsizin, delirmemek elde değil. Allah sabır versin ailelerine.

Enduroist Katılımcı Üye TahsinAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tahsin Aksu
    Marka
    Diger

Nasıl bir ruh hali sadece para için katlettiği insanın saatini takabilir, tişörtünü giyer?? Bu tip vakalar için en iyi cezanın tek kişilik hücrede azap çekerek ölmesi olacağını söylemiştim. Yanılmışım.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25531184

Enduroist Üye Volkan Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Volkan Şahin
    Motosiklet
    2005/1150 GS Adventure
    Marka
    Bmw

Allah belasını versin. Hiç bir kem söz öfkemi dindirmiyor. Allah belasını versin. En ağır cezayı alır diyeceğim ama burası Türkiye adaletli bir yargılama olacağına da inanmıyorum.

Enduroist Kıdemli Üye AkınGüngör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Akın Güngör

http://www.urfadabugun.com/haber/821...yakalandi.html

Arkadaş bu ülkede ceza, suçu caydıracak kadar olmadıkça adaletten bahsedilemez. Herkes insan hakları falan diyecek biliyorum ama bize idamı kaldır diyenlerdeki cezalara bakmak lazım. Kasten adam öldüren biri bir daha güneş yüzü görebiliyor mu? ABD çatır çatır idam etmiyor mu?
    Bazı durumlarda hakikaten "sallandıracaksın şunlardan bir iki tane" diye aklımdan geçiyor. Aileler biraz olsun rahat eder umarım, en azından fail yakalandı diye. Tabi sırtında Yamaha racing tişörtü ile gezen birinin, olaydan neredeyse bir ay sonra tam da eylem ve protesto hazırlıkları yapılırken yakalanması ilginç...

Bir de "olay günü onlara mihmandarlık yaptım, istediğim parayı vermediler" demiş. Bu köpek şimdi bana ana avrat küfür ettiler, tartakladılar falan da der. Yurdum hakim ve savcısı da indirim sebebi sayar... Böyle olmaz inşallah, inşallah bu ülkenin adalet sistemi yanıltır beni bir kez olsun.
    Konu AkınGüngör tarafından (13-08-2014 Saat 11:07 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Kadim Üye MEHMET ERCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    mehmet ercan
    Motosiklet
    yamaha 1200 süper tenere
    Marka
    Yamaha

http://www.aa.com.tr/tr/haberler/372...lisi-yakalandi
    başka bir haber de psikolojik sıkıntılı olduğunu,toplum tarafından dışlandığını da yazıyordu.
    Zamanınız kısıtlı, bu yüzden başkalarının hayatını yaşayarak onu harcamayın. Başkalarının düşüncelerinin sonuçlarıyla yaşama dogmasına takılıp kalmayın. Başka insanların fikirlerinin gürültüsünün kendi kalbinizin sesini duymanızı engellemesine izin vermeyin. Ve en önemlisi kalbinizin ve sezgilerinizin yolundan gidecek cesarete sahip olun. Kalbiniz ve sezgileriniz ne yapmak istediğinizi bilirler. Bunun dışındaki herşey ikinci planda.

Steve Jobs

Enduroist Kadim Üye Sadık SÖNMEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sadık SÖNMEZ
    Motosiklet
    Motorsuz Pisiklet
    Marka
    Diger

Alıntı MEHMET ERCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.aa.com.tr/tr/haberler/372...lisi-yakalandi
    başka bir haber de psikolojik sıkıntılı olduğunu,toplum tarafından dışlandığını da yazıyordu.
    İşte bu olay ile ilgili en korktuğum şey bu. Yarın bu at hırsızını akli melekeleri yok diye salarlar. Sonra!?!?!?!?!

Adaletle yargılamanın olabilmesi için maktullerine ailelerinin de gönül rızasının sayıldığı kanunlar gerek bize.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    Gözü Kara Motorcular vardır, birde Yaşlı Motorcular Vardır.
    Hem gözü kara, hemde yaşlı motorcu yoktur.

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

sabah izledim ve dediğim tek şey gerçek suçlunun bir an evvel bulunması oldu.

KILIBIKRAYDIR

Enduroist Katılımcı Üye İsmail Çiçek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ismail çiçek
    Motosiklet
    Dominar 400
    Marka
    Diger

Bu ......... asmak ona iyilik yapmak olur acı çektirmek lazım fakat haline bakılacak olursak zaten sürünerek yaşıyormuş gibi

Şimdi buna yatacak yer ve yiyecek ekmekte verirler. Hapis bu ....... ödül olacak sanki

Yalnız para için öldürme işi ve bir kişi olması 2 kişiyi öldürmesi biraz tuaf geliyor. Nasıl yapmış? Ellerinimi bağlamış? O eve nasıl götürmüş? Biriyle uğraşırken diğeri ne yapmış?

Allah sevenlerine sabır versin.
    İsmail Çiçek
    A rh +
    0532 640 38 45
    Beylikdüzü / istanbul

Hayat; Aldığım nefesten ibaret değil, Hayat; Nefesinizin kesildiği anların toplamıdır.

Enduroist Katılımcı Üye Özgür UZUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Muhammet Özgür UZUN
    Motosiklet
    F650GS 2005
    Marka
    Bmw

Anlatılamaz bir üzüntü içerisinde okudum. Üzerindeki t-shirt bir kez daha yıktı beni. O t-shirt ona da kefen olsun diyebiliyorum o kadar.
    Motosiklet "Özgürlük" tür...

Enduroist Kadim Üye halil yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Halil Yılmaz
    Motosiklet
    R1200GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı YASEMİN AYDIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Facebook etkinlik sayfası: https://www.facebook.com/events/6721...reply&source=1

21 Temmuz 2014 tarihinde Halfeti'de katledilen dostlarımız Engin Öksüz ve Abdullah Türk'ün failleri, maalesef bugüne kadar bulunamadı. Üzerinden onca gün geçmesine rağmen, emniyet birimleri ne bir şüpheli yakalayabildi, ne de olayla ilgili ipuçları bulabildi! Türkiye'mizin doğu bölgelerini özgürce gezmek isteyen dostlarımızın başına gelenler, tüm motosiklet sevdalılarını öfkeye boğdu. Bu katliamın her geçen gün biraz daha unutturulmaya çalışılıyor olması yüzünden artık sabrımız taşıyor. Bu sebeple tüm motorcu dostlarımızı 13 Ağustos 2014 Çarşamba günü, saat 19.30'da Caddebostan Beltur önündeki park alanına bekliyoruz. Saat 20.00 itibariyle Bağdat Caddesi'nde toplu sürüş gerçekleştirilecektir. Katledilen dostlarımıza bunu yapan faillerin artık bulunmasını istiyoruz, sesimizi duyurmak için düzenlediğimiz bu toplu sürüşe lütfen siz de katılıp destek verin, CAMİAMIZIN GÜCÜNÜ HEP BİRLİKTE GÖSTERELİM..!
    Yasemîn bu akşam yapılacak toplu sürüş ne oldu, iptal mi, gelîyor muyuz?
    Yaşamak içîn çalışıyorsan, neden kendini çalışarak öldürüyorsun...

Sayfa 41 Toplam 47 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 31373839404142434445 ... SonuncuSonuncu