Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 18 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Üye Atakan Demirtürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Atakan Demirtürk
    Motosiklet
    Suzuki v-Storm Dl650 2008, Cbf 150 2015
    Marka
    Suzuki

Şimdi bazı motorlar var malum daha 1 km öteden görür görmez "of bunun sahibi tamirhaneden çıkmıyordur" ya dersin.
    Konjektör bi yerlerde kablolar yarısı açık yarısı kapalı motordan izole bantlar fışkırır falan.
    İşin komik yanı gerçekten motor bloğu olsun tesisatı olsun hiç kurcalanmamış bir motosiklette bunların olması.
    Asla büyük mekanik masraf etmedim ama ufak tefek hep dokundurdu diyebiliriz.

İşte kullanıcıların çok mutlu olması olayı biraz göreceli bi durum.
    Tanıştığım kişiler var motorunun hikayesini bildiğim..
    Motoru serviste aylarca yattı vidaları kayboldu bilmem neler neler..
    statoru yandı konjektörü yandı şanzıman dişlisi değişti ateşleme bobinleri değişti. şimleri değişti v.s v.s

Ama şimdi git sor sorsan çok mutlu çok memnun. hiç Sorun çıkarmıyor motosiklet.
    Bizim milletin böyle bi "malına toz konduramama" ve " en iyisi en temizi bende var"
    hastalığı var.

İki v-stromu yanyana getirelim bizde bile ufaktan bi kıyaslama olur haliyle.Sürekli bi güzellik yarışması.

Ben yine illallah etmedim kendisiyle mutlu ayrıldık.Ama benim 3-4katın uğraşıp hala memnun olduğunu söyleyen arkadaşlarda var satış stratejisi midir nedir anlamadım.
    Alıcıya satarken nesi var nesi yoksada sıraladım bu paraya bu kadar dedim.Söylediğim için alıcı bir günde telefon açıp bunu bunu söylemedin diyemedi.(Oda bi ton masraf etti)
    Alıyosun motoru arıyorsun satan kişiyi " aaa öylemi bende hiç öyle bir şey olmadı bilmiyorum" edebiyatına başlıyorlar hemen.

Hep sıkıntı işler ya.Dertlendim yok yere.
    Neyse elimizdekinin kıymetini bilmeye devam edeceğiz

2. Atakan Demirtürk, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Arif Oral Unal (09-04-2018)