Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Üye MuratPolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    MURAT POLAT
    Motosiklet
    TRANSALP 01
    Marka
    Honda

Standart SATILIK 2001 HONDA TRANSALP

Sağlık problemlerim nedeniyle 2001 model TRANSALP satıyorum. Motoru aldığım günden beri bakımlarını HONDA ESENGÜL Ali ustaya yaptırdım. Moturun çalışmayan bir aksamı bulunmamaktadır. Ufak tefek basit kıl incelinde 30 tl pasta cila ile çıkacak çizikler var. Buda yaşına göre normaldir. Orjinal motoru açılıp işlem görmemiştir. İşlem görmesi için bir sebep olmadı. Resimler 2 gün önce çekilde.
    YAPILAN BAKIMLAR
    * Tüm fren hidrolik sıvıları ve filitreleri değişti.
    * Fren Balataları Değişti
    * Tüm bujiler değişti
    * Fren teli ,debriyaj teli değişti
    * Karburotör,senkron,hava ayarları yapıldı
    * Her yağ değişiminde iphone ve yağ filitresi,hava filitresi değişimi yapıldı
    * Far ,sinyal ampulüne varana kadar değişti
    * Akü değişimi 1,5 yıl önce yapıldı
    * Ön Dişli Arka dişli ve zincir değişti
    Yukarıda bakımların bir çoğunun faturası elimde mevcuttur. İstenirse Esengül hondadan da öğrenebilirsiniz.Motorun kazası yada yan yatması yoktur. Üsluplu kullandım 5000 deviri geçmeden yol aldım. Aksesuar olarak givi arka çanta ve yanlarda sosis çantaları var. Motor kapalı garajda brandalı durmaktadır. Yağmurlu havalarda motora kıyamadağın için kullanılmadım. Tek kuruş masraf yapmadan 2 sezon rahat geçirebilirsiniz. TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM.NAKİT OLARAK SATILACAKTIR. PAZARLIK AZ DA OLSA VARDIR. Alacak arkadaş motoru gündüz yeşilköyde akşam ise Gaziosmanpaşada görebilir. Tüm bilgileri eksiksiz olarak doğru bir şekilde yazdım. TEŞEKKÜR EDERİM

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3734193/detay/
    cep : 0542 677 88 88
    Konu MuratPolat tarafından (29-12-2014 Saat 12:21 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme