Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123
21 den 24´e kadar. Toplam 24 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Alıntı Ersan ÖZYURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerlendirmelerini merak ediyorum. Bemim kaskın da ömrü doluyor. Tekrar Schubert alamayabilirim. ������
    Açıkcası, 2 side kalite olarak bariz bir fark hissettirmiyor, ilk büyük fark, schuberth s2 daha mağazada bile shark speed R a göre sessiz olduğu belli. Onun dışında bir şey fark etmedim.
    Hee birde aslında micrometric bağlama benim kolayıma geliyor ama Double-D bağlama daha iyi sıkma sağlıyor sanırım. Schuberth micrometric, Shark Double-D.

Düz beyaz Shark Speed R a 640 /5 yaptırdım (ben 3 istiyordum ama lanet makine otomatik +3 veriyor diye 2+3 yaptırdım mecbur. ama aynı fiyata 9 taksite kadar yapıyorlar.)
    Schuberth te indirim yok tabi o da 1480 e ne mi ne taksitli veriyorlar. Onda da %30 indirim olsa 1000TL ye gelse schuberth alır mıydım? yine %70 fazla öder miydim? pek sanmıyorum.

Bu arada Ersan abi, ben hiç hazetmesem de, Shark ın çeneden açılır Evoline s3 diye bir modeli var, hem bu sharp çarpışma testlerinde de 5/5 almış. Onda da indirim var,istersen bir bak.

Alıntı ahmet korkmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oo güzel, hayırlı olsun, kampanya nerede bu arada?
    Teşekkürler Ahmet. Anes te Shark larda %30 a kadar indirim var. Karbon bir modeli de var senin istediğin tarzda. Explore R galiba , 800TL indirimli fiyatı.

2. Can Ekin, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ersan ÖZYURT (03-10-2014)

Enduroist Kıdemli Üye ahmet korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet korkmaz
    Motosiklet
    R1200 GSA
    Marka
    Bmw

Can üretim yılı nedir aldığın kaskı ? internette bazılarında özellikle 2012 üretimidir gibi birşey yazıyor.

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı Can Ekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıkcası, 2 side kalite olarak bariz bir fark hissettirmiyor, ilk büyük fark, schuberth s2 daha mağazada bile shark speed R a göre sessiz olduğu belli. Onun dışında bir şey fark etmedim.
    Hee birde aslında micrometric bağlama benim kolayıma geliyor ama Double-D bağlama daha iyi sıkma sağlıyor sanırım. Schuberth micrometric, Shark Double-D.

Düz beyaz Shark Speed R a 640 /5 yaptırdım (ben 3 istiyordum ama lanet makine otomatik +3 veriyor diye 2+3 yaptırdım mecbur. ama aynı fiyata 9 taksite kadar yapıyorlar.)
    Schuberth te indirim yok tabi o da 1480 e ne mi ne taksitli veriyorlar. Onda da %30 indirim olsa 1000TL ye gelse schuberth alır mıydım? yine %70 fazla öder miydim? pek sanmıyorum.

Bu arada Ersan abi, ben hiç hazetmesem de, Shark ın çeneden açılır Evoline s3 diye bir modeli var, hem bu sharp çarpışma testlerinde de 5/5 almış. Onda da indirim var,istersen bir bak.

Teşekkürler Ahmet. Anes te Shark larda %30 a kadar indirim var. Karbon bir modeli de var senin istediğin tarzda. Explore R galiba , 800TL indirimli fiyatı.

Gözlük kanalına bir bakmak istiyorum Can Şefim. Gözlük kullanımın da konfor sağlıyorsa ben de açılır kaskı bırakmak istiyorum. Hele bu sezon da geçsin. :P
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Alıntı ahmet korkmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Can üretim yılı nedir aldığın kaskı ? internette bazılarında özellikle 2012 üretimidir gibi birşey yazıyor.
    Yok bunlar yeni sezon.
    2013-14, shark ın kendi sitesinde 2014-15 için olanlar var.

6. Can Ekin, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

ahmet korkmaz (04-10-2014)

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123