Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 17 Sayfa bulundu

Hybrid View

Ordinaryus Enduroist HALİDUN KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    h.kaya
    Motosiklet
    gv 650
    Marka
    Hyosung

güzel bir gezi ve kamp olmuş karadeniz gezisinden dönerken erzurum ve erzincanıda gezelim istedik önce erzuruma ugradık güzel bir çag kebabı yedik sonra çay içmeye bir çay bahçesine ugradık erzurumu misavir perver bilirdik ama çay bahçesinin sahibi motorluları pek sevmiyormu nedir alın motorları ordan v.s suratsız bir adamdı sonra bir kaç olumsuzlukta yaşadık kalesini gezelim dedik ufacık bir kale çifteminareyi gezelim dedik orası da bakımda kapalıymış suratsızlarıda görünce gidelim biz burdan dedik erzincana yöneldik erzincan girişinde acısu diye bir yere geldik bakalım filan derken kaplıcaymış istanbuldan geldiğimizi ögrenince bizi buyur ettiler kaplıca çıkışında ısrarla yemek çay daveti çay hazırmış çayımızı içtik tokuz diye yemedik ama erzurumdan sonra bu misavir perverlik çok hoşumuza gitti.
    gece erzincanda kaldık bir komşunun akrabası varmış illa onu ara demişti aradım gece niye otelde kaldınız diye bir fırça yedik sabah hemen kahvaltıya bekliyorum bir şey yemeyin diye sıkı sıkı tembihledi ve erzincanın en lüks resturantında kahvaltı ikram etti .
    Erzincan lılara ayrı bir muhabbetim vardır.kısmet olursa festivallerine de katılmak isterim.
    GARAJ KURUCUSU GARAJ MOTOR BAKIM YERİDİR 5322124353

2. HALİDUN KAYA, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Serdar SERTDEMİR (31-10-2014)