Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 4´e kadar. Toplam 4 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye UĞUR KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur koç
    Motosiklet
    0531 781 03 69
    Marka
    Bmw

Standart GAZ KOLU APARATI HER MOTORA UYUMLU.

ARKADAŞLAR,gaz kolu aparatı daha önce yazıldımı inanın hatırlamıyorum.3-5 parça elime geçti.hatta bunu net üzerinden satan bir site dahi var.
    sınırlı sayıda bendede mevcut sadece 10 tl. kargo ile göndersem kargo ürün fiyatından çok tutar,ihtiyacı olanlar yada denemek isteyenler.bana uğradıklarında alabilirler.
    Uzun yolda el yorgunluğunu azaltır
    Kolay montaj
    Elciğin üstüne takacağınız bu alet sayesinde gazı devamlı sıkmaktan kurtulacak ve gaz işlevini bu hız sabitleyici ile gerçekleştirmiş olacaksınız

bu sitdede net üzerinden onlıne satısı var.
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...rati_1888.html
    Konu UĞUR KOÇ tarafından (30-12-2014 Saat 22:22 ) değiştirilmiştir.

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Bu aparatı her gördüğümde yazıyorum. Bence çok tehlikeli bir aparat. Kısa bir süre kullandım. Özellikle kasis veya çukura girdiğinizde, on amortisörünüzün ani hareketi ile al ayanızın yaslanmış olması nedeniyle ani bir gaz vermiş oluyorsunuz ki, çok tehlikeli bir hareket.
    Izmir de bir eğitimde yaşadım ve derhal çıkartıp çöpe attım.
    Melih Abi nin ürettiği daha az riskli bir aparat var aynı amacı gerçekleştiren.
    Sadece bir tecrübe aktardım.
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

3. Ersan ÖZYURT güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

MelihUlubilgen (31-12-2014),UĞUR KOÇ (31-12-2014)

Enduroist Üye HASAN AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    HASAN AYDIN
    Motosiklet
    NC750X
    Marka
    Honda

Bir senedir kullanıyordum. Bilek ve parmak yorulmasına karşı birebir faydalı bir cihaz.

Ancak Ersan beye katılıyorum.

Hızlı fren yapmam gereken bir durumda (panik değil ve düz giderken) sebebini anlamadığım bir şekilde önden dalma yaptı ve düştüm. Motor ayak bileğimin üzerine düştü ve altı aydır ağrısını çekiyorum.

Yer kuru asfalttı. Fren yapma mesafesi yeterliydi. Lastikler Metzeller Sahara 3 yeni. Daha sonra aynı durum tekrarlandı. Bu sefer düşmedim çok şükür. Farkına vardım ki ön freni sıkarken aynı anda bileğim bu aparat nedeniyle gaz veriyor ya da gaz kesmesi gerekirken buna engel oluyordu.

Aparatı derhal çıkardım. Panik halinde ben bunu bırakırım, unutmam diyorsanız sorun yok. Aksi halde oldukça tehlikeli.

Uğur bey iyiki bu konuyu açtınız. Yoksa başımdan geçen kazayı buraya yazmak aklıma gelmezdi.

5. HASAN AYDIN güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Ersan ÖZYURT (31-12-2014),UĞUR KOÇ (31-12-2014)

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı HASAN AYDIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir senedir kullanıyordum. Bilek ve parmak yorulmasına karşı birebir faydalı bir cihaz.

Ancak Ersan beye katılıyorum.

Hızlı fren yapmam gereken bir durumda (panik değil ve düz giderken) sebebini anlamadığım bir şekilde önden dalma yaptı ve düştüm. Motor ayak bileğimin üzerine düştü ve altı aydır ağrısını çekiyorum.

Yer kuru asfalttı. Fren yapma mesafesi yeterliydi. Lastikler Metzeller Sahara 3 yeni. Daha sonra aynı durum tekrarlandı. Bu sefer düşmedim çok şükür. Farkına vardım ki ön freni sıkarken aynı anda bileğim bu aparat nedeniyle gaz veriyor ya da gaz kesmesi gerekirken buna engel oluyordu.

Aparatı derhal çıkardım. Panik halinde ben bunu bırakırım, unutmam diyorsanız sorun yok. Aksi halde oldukça tehlikeli.

Uğur bey iyiki bu konuyu açtınız. Yoksa başımdan geçen kazayı buraya yazmak aklıma gelmezdi.
    Adı üstünde panik anı. Öyle gazı bırakacak kadar soğukkanlı olacak delikanlının ben şimdiden ellerinden peşin peşin öperim.
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475