Alıntı Yavuz Yücel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar burası forum, herkes kendi fikrini tecrübesini paylaşıyor, zorla yapılacak bir durum yok. Kimse hiçkimseyi kendisi gibi düşünmeye zorlayamaz; hakaretvari, küçük düşürücü ifade kullanmaya da kimsenin hakkı yoktur. Sosyal demokrat bir insan olarak farklılıkların olması gerektiğine de inanırım. İlk 2 ilana koyduğumda ben de keyfe keder tavırdaydım, almışken bineyim diyordum. Eşim hoşlanmadı, endişeleri de haklı, 3 çocuk sahibi bir eşin korumacı yapısı. Apaçilerin bol olduğu İnegöl'de sürekli motor kazaları da tuzu biberi. Ama arkadaşlar siz tamamen bu konu üzerinde durdunuz, diğer açıklama ve fikirlerimi es geçtiniz. Ticaret biraz da nasip işidir, her zaman mantığı yok. Ben de bu konuda iyi sayılmam. Yaklaşık 32'ye aldım, 5 civarı demirbaş harcama yaptım, sitede ortalama fiyat yazdım, başlangıçta 31 kabul etmedim, en son 27 kabul etmedim; cherokee, SsangYong, e200 takaslarını kabul etmedim, 25 dersem hemen satılır tabi ki. Şimdi de ilanın yüzü eskidi, bu kadar süre ilanlardaysa vardır hikmeti pozisyonuna düştüm. Yüz yüze muhabbet etmeyen insanlar birbirini zor tanıyor, yanlış anlayabiliyor tabiatıyla. Ama Ediz bey, bu ikinci mesele oluyor cevap, yol gösterme amacıyla kullandığınız kelimeler damara basıcı. İyi niyetle söylüyor olabilirsiniz, lakin okurken bana öyle gelmiyor. Bir alt perdeden cevabıma bile siz hemen alınıyorsunuz üstelik. Forum ahalisini de kendimle meşgul etme düşüncesi, hali de beni rahatsız ediyor zaten. Netice de bir şey ya vardır, ya da yoktur, arafta kalmak zulümdür zannımca. Kalın sağlıcakla. GSM: 545 4164721 , telefona her zaman başlamayabilirim. Whatsapp öncelikte.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bakın Yavuz Bey, sizin alt perde cevaplarınız ünlem işaretleri ile dolu ben ilk sefer gerçekten iyi niyetli yol gösterici bir yorum yaptım cevaben yazdıklarınız yine ünlem işaretli kinaye dolu bir cevaptı. Bu seferkinde de söylediğinizin diğer forum kullanıcılarını yanlış yönlendirebileceğini belirttim. Düşünün ki ilk kez bmw almaya niyetiniz var forumu okuyorsunuz satması zor diye bir yorum var ne düşünürdünüz? Hakaretvari aşağılayıcı kesinlikle yazmam bu benim karakterime aykırıdır. Ama bana aynısı yapılırsa alttan alamıyorum bu da karakterimle ilgili. Saygılarımla.

Sent from my iPhone using Tapatalk