Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 73 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Kıdemli Üye Ersan Karagozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan Karagozlu
    Motosiklet
    Versys 650
    Marka
    Kawasaki

Alıntı cemkucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki bu heidenau k76 modeli için bir yorumunuz varmı gerçekten merak ettiğim bir lastik süper tenerenin üzerinde gelen bridgestone bw501/bw502 yerine almayı düşünüyorum ama çok sınırlarını zorladığım söylenemez alternatif olacak bir lastikmidir? yada öneriniz hangisidir. genellikle asfalt kullanırım.
    Heidenau Avrupada çok tutulmasına ve bir çok site tarafından en iyi macera lastiği seçilmesine rağmen Tr da fazla bir talep olmuyor maalesef.
    K60 scout modelini çok beğenerek ve beğendirerek sattık fakat k76 modelini henüz test eden bir müşterimiz ya da arkadaşımız olmadı.
    Fakat ban soracak olursanız Heidenau firması kalite kontrol ödülü alabilen tek lastik üretim fabrikası ve tamamen Alman malı ürünler sunuyor.
    Yabancı kaynaklara bakacak olursak;
    Video tanıtımı için

faydalı olabilecek kullanıcı linki

Kısaca özetlemek gerekirse toprak yollara da gireceğim derseniz Heidenau K60 Scout ( M+S dir), Asfalttan şaşmam derseniz tourance next veya Pilot Road 4 Trail modeli daha uygun olacaktır.
    Ersan KARAGÖZLÜ

Enduroist Üye eralp gizdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eralp gizdem
    Motosiklet
    GS 1200
    Marka
    Bmw

Alıntı Ersan Karagozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heidenau Avrupada çok tutulmasına ve bir çok site tarafından en iyi macera lastiği seçilmesine rağmen Tr da fazla bir talep olmuyor maalesef.
    K60 scout modelini çok beğenerek ve beğendirerek sattık fakat k76 modelini henüz test eden bir müşterimiz ya da arkadaşımız olmadı.
    Fakat ban soracak olursanız Heidenau firması kalite kontrol ödülü alabilen tek lastik üretim fabrikası ve tamamen Alman malı ürünler sunuyor.
    Yabancı kaynaklara bakacak olursak;
    Video tanıtımı için

faydalı olabilecek kullanıcı linki

Kısaca özetlemek gerekirse toprak yollara da gireceğim derseniz Heidenau K60 Scout ( M+S dir), Asfalttan şaşmam derseniz tourance next veya Pilot Road 4 Trail modeli daha uygun olacaktır.
    Heidenau K60 ları 1000-1500 KMdir GS1150'im de kullanıyorum.
    Uzun yolda diş yapısından dolayı cok titreşim yapar diye düşünüyordum ama beklediğimden çok daha konforlu sürüş imkanı yaratıyor.
    Geçen hafta Fuara yamurlu bir havada 200 KM lik bir sürüş yaptım. Islak zemin performansı da başarılıydı bence.
    Toprak zeminde deneme imkanım henüz olmadı ama bu diş yapısı ile çok keyifli bir süürüş çıkaracağına eminim...

Bence diş yapsının görünümü, ıslak, yol , arazi performansları Enduraya yakışan ve hakkını verdirten bir lastik...

3. eralp gizdem, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ersan Karagozlu (06-03-2015)