Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 57 Sayfa bulundu

Hybrid View

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Standart YAMAHA 1200 SÜPER TENERE

Alıntı Yavuz Yücel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emir kardeşim, kendi deneyimini dürüstçe belirtiyor, Ali'ye bunun yardımı olacaktır. Fiyat olarak birbirine yakın, ancak ST 1200 ile 650GS aynı klasman değil, 1200GS ile kıyaslamak gerekmez mi? Ya da ST 1200 sıfırını almak yerine AT almak daha iyi olmaz mı?
    Öncelikle Emir arkadaşıma çok teşekkür ediyorum. İlk deneyimini dediği gibi Nasıl yaşadıysa öyle anlatmış benim için önemli olan buydu. Umarım burası ST ile ilgili bilgiye boğulur.
    Yavuz hocam, Emir f650 GS ile mukayese etmesinin sebebi aynı klasmana koyması değil, ben de Emir de eski f650gs kullanıcısı olduğumuz için meydana gelen değişimi birebir en iyi bana Emir anlatabilirdi o yüzden ben istediğim için Emir o şekilde açıkladı. Şu an ben de 1200 GS ile ST yi kıyaslıyorum ve arada kalmış durumdayım. Ancak Mersin'deki bulduğum 3 adet motosikleti(2 si GS, 1 tanesi ST) Haftasonu gördükten sonra(hatta kullanma fırsatım olacak) kararımı daha çabuk vereceğim ve bir sonuca varacağım ancak bu haftasonuna kadar ST Hakkı'nda bilgi sahibi olmak istiyorum. Zira o bilgiler doğrultusunda deneyeceğim. Umarım doğru bir karar veririm. Burada bilgi paylaşımında bulunan ve bana değerli zamanını ayıran herkese teşekkür ediyorum.
    Alıntı İsmail Hakkı Erdağ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3,5 yıldır Süper Tenereye( 4. motorum) ye iniyorum . Birlikte 60 000 km yaptık.Harika bir uzun yol motoru.Konforlu-Güvenli- Ekonomik-Sağlam-PROBLEMSİZ . Düşünen tüm motorcu arkadaşlarıma öneririm.Gözü kapalı alın .
    İsmail Abi senin de değerli yorumların için teşekkürler. GS kullanıp da ST ye tam not vermen, beklentimin dışında bir bilgiydi. Bakalım daha ne bilgiler, ne yorumlar çıkacak ortaya.😊
    Konu Ali KORKMAZ tarafından (13-04-2016 Saat 01:05 ) değiştirilmiştir.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER