Ali bey çok teşekkürler, sizinle hiç bir alakası yok yanlış anlamayın. ayrıca tavsiyeniz için çok teşekkür ederim, ben sadece bmw motoru olan arkadaşlar faydalansın diye yazıyorum buraya. o ustaya daha önce de gitmiştim. yine beni kazıklamıştı. (ankara da gerçekten adam gibi usta yok0). sadece fiyat değil tavır da da sıkıntı var. göz göre göre yalan söylüyor. bakıyor biz anlamıyoruz basıyor fiyatların gözüne. ama nedense herkes onu övüyor, bir türlü anlamış değilim. dükkanı da tıklım tıklım eski polis motoru. devirdaim ile alakalı gittiğimde eski bi polis motoruna motor yapıyolardı. ha belki polislerden veya tanıdıklarında düşük para alıyodur. veya işçiliği iyidir kötüdür bilemem fakat bu adam insanı motordan soğutur. bana bi zincir taktı 300 tl (önceden tabiki), motor koruma demiri aldım 500 tl.( çıkma) yani adam resmen paraya susamış. ben birkez kazıklandım. sizin ve bir polis arkadaşın tavsiyesiyle tekrar gitmeye karar verdim. telefonda 300 dedi. oraya gittim 400 oldu. biraz daha dursam nereye kadar gidecekti tahmin edemiyorum. bir de utanmadan parçalar 225 tutuyor diyor. (sevise gittim 40 euro civarı)