Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 11 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye ahmet korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet korkmaz
    Motosiklet
    R1200 GSA
    Marka
    Bmw

Standart ktm 1290 super adventure

şunu şuraya bırakalım da, pazar pazar güzel gider.

http://youtu.be/WWPzELqXkHo

fiyatı 26 bin avro (yirmialtıbin yuro evet).

adamlar 99 tane sistem döşemişler, ben yatınca yanan farlara tav oldum.

2. ahmet korkmaz güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Can Ekin (20-04-2015),Timsothyreots (06-03-2024)

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

118 (kw) 160 (hp) yok artık. Canavar olmuş resmen. Çok pahalı bence ..
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

Ordinaryus Enduroist ahmet f senel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

Bayıldım.
    Adam da anlatırken sonlara doğru sanki orgazm oldu gibi 😀

Enduroist Katılımcı Üye Namık Işık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    NAMIK IŞIK
    Motosiklet
    R1200GS
    Marka
    Bmw

Çok fazla akıllı teknoloji kullanılmış, IQ su kesinlikle benden fazla 😄

Enduroist Kıdemli Üye ahmet korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet korkmaz
    Motosiklet
    R1200 GSA
    Marka
    Bmw

bu makineyi kullanan veya hakkında duyumu olan var mıdır?

7. ahmet korkmaz, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ediz Gürkan (28-11-2016)

Enduroist Kadim Üye halil yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Halil Yılmaz
    Motosiklet
    R1200GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı ahmet korkmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    160 beygirlik bir canavar, biri alsa da kullansak
    Yaşamak içîn çalışıyorsan, neden kendini çalışarak öldürüyorsun...

9. halil yılmaz güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Ediz Gürkan (28-11-2016),Emir ÇELTEK (29-11-2016)

Moderatör Uğur Mertol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur Mertol
    Motosiklet
    BMW 1200 GSA / 2018
    Marka
    Bmw

Canavar adı üstünde kimse almaz bence 😜😄

Uğur Mertol
    Tekerimiz Yeni Ufuklara Dönsün
    Uğur Mertol

Tekerimiz Yeni Ufuklara Dönsün

11. Uğur Mertol güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Arif Oral Unal (29-11-2016),Emir ÇELTEK (29-11-2016)

Enduroist Kadim Üye berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Berk Çiğdem
    Motosiklet
    1190adv - bmwr80rt
    Marka
    Ktm

Alıntı ahmet korkmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kullandım abi... 200 km civarı. yaklaşık 2 - 3 ayda oldu ayağı sakatlamadan önce kullandım resmen jübilemi bunla yaptım

valla ben öyle aşırı profesyonel bir inceleme yazamam yalan söylemeyim. Benim motordaki kıyaslama kapasitem şunlardır ;

Hızlanma ( tork )
    Konfor
    Fren performansı
    Viraj becerisi

3 motor çıktık biz KTM1290 , Tiger1200 , Bmw S1000 XR asıl derdimiz zaten S1000xr ı denemekti...

1190 ı zaten biliyoruz hatta burada çok daha detaylı inceleme veya yorum yapabilecek abiler var. 1190 ı da 1000 km kadar kullandım bunuda dediğim gibi 200 km civarı kullandım. bu benim gözümde 1190dan baya baya farklı bir motor olmuş. çok akıllı bence motor. utanmasalar sürücüyü bile elektronik yapacaklarmış. Neyse dedim ya zaten kıyaslarken veya değerlendirirken bunlar benim kriterlerim veya ilgi alanlarım değil.

İlgi alanlarıma gelelim ki muhtemelen buradaki kullanıcıların %90 nına bu ilgi alanları yeterli olacaktır.

Hızlanma = hahahhaha şaka gibi elektronik ıvır zıvırları kapatınca motoru tutamıyorsunuz , ciddi ciddi tutamıyorsunuz. arka teker ayrı oynuyor baya popoyu atıyor motor , hadi arkayı tuttun bu sefer şaha kalkmış bir at ile mücadele ediyorsun motor çok garip bir şekilde her viteste , her devirde inanılmaz tepkiler veriyor. sanki o güç hiç bitmeyecek hissi veriyor. 3. vites mi aç gazı , 5. vites mi aç gazı ver çoşkuyu gitsin kısaca . tam bi apaçi endurosu , ben bayılıyorum

Konfor = rahat , artçı seleside rahat gibi duruyor , ısıtma vs falan var iyi güzel şeyler bunlar ama mesela benim için önemli değil. Bana sorarsanız bmw gs1200 hala bu motordan daha konforlu. Ben göstergelerine bayıldım , bu konfor ile alakalı değil ama olsun.

Fren = Benim gibi bir adamın frenlerine bir şey demesi mümkün değil , aşırı profesyonel bir fren çünkü bana göre bunu çok daha profesyonel sürücülerin kıyaslaması daha doğru olur. Basıyorum duruyor işte viraj içi vs vs abuk subuk bi ton şey bundada var zaten.

Viraj = Bakın buda şaka gibi. Şu koca enduronun Bmw s1000 xr ile virajda kapışacağını söyleseniz inanmazdım ama canlı canlı yapınca inandım...

Kısaca benim gözümde 1290 tamamen bir apaçi endurosu buradaki apaçi kelimesini yanlış anlamayın. insanın içindeki hayvanı dışarıya çıkartıyor. Gazı böyle açınca kaskın içinde sana mutluluktan kahkaha attıran bir motor.

hangi kullanıcıya hitap etmez derseniz ;

rahat rahat konforlu süreyim , göbekli adamım , artçımda rahat etsin aman aşırı sert tepkileri olmasın , ikinci eli acaba nasıl , servisi ne kadardır yada yedek parçası , diye düşünen sürücüyü asla gelmez bu motor

Ben göbekliyim ama bu motora bayıldım tam benim için yapılmış apaçi endurosu , bu apaçiyide şu yüzden söylüyorum eski motorum duke 690R ile çok eğleniyordum yoldayken. bu onun resmen boyut , güç vs olarak 2 katı ve o eğlenceyi bana sunabildiği için bu adı taktım ona

Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı berkcigdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kullandım abi... 200 km civarı. yaklaşık 2 - 3 ayda oldu ayağı sakatlamadan önce kullandım resmen jübilemi bunla yaptım

valla ben öyle aşırı profesyonel bir inceleme yazamam yalan söylemeyim. Benim motordaki kıyaslama kapasitem şunlardır ;

Hızlanma ( tork )
    Konfor
    Fren performansı
    Viraj becerisi

3 motor çıktık biz KTM1290 , Tiger1200 , Bmw S1000 XR asıl derdimiz zaten S1000xr ı denemekti...

1190 ı zaten biliyoruz hatta burada çok daha detaylı inceleme veya yorum yapabilecek abiler var. 1190 ı da 1000 km kadar kullandım bunuda dediğim gibi 200 km civarı kullandım. bu benim gözümde 1190dan baya baya farklı bir motor olmuş. çok akıllı bence motor. utanmasalar sürücüyü bile elektronik yapacaklarmış. Neyse dedim ya zaten kıyaslarken veya değerlendirirken bunlar benim kriterlerim veya ilgi alanlarım değil.

İlgi alanlarıma gelelim ki muhtemelen buradaki kullanıcıların %90 nına bu ilgi alanları yeterli olacaktır.

Hızlanma = hahahhaha şaka gibi elektronik ıvır zıvırları kapatınca motoru tutamıyorsunuz , ciddi ciddi tutamıyorsunuz. arka teker ayrı oynuyor baya popoyu atıyor motor , hadi arkayı tuttun bu sefer şaha kalkmış bir at ile mücadele ediyorsun motor çok garip bir şekilde her viteste , her devirde inanılmaz tepkiler veriyor. sanki o güç hiç bitmeyecek hissi veriyor. 3. vites mi aç gazı , 5. vites mi aç gazı ver çoşkuyu gitsin kısaca . tam bi apaçi endurosu , ben bayılıyorum

Konfor = rahat , artçı seleside rahat gibi duruyor , ısıtma vs falan var iyi güzel şeyler bunlar ama mesela benim için önemli değil. Bana sorarsanız bmw gs1200 hala bu motordan daha konforlu. Ben göstergelerine bayıldım , bu konfor ile alakalı değil ama olsun.

Fren = Benim gibi bir adamın frenlerine bir şey demesi mümkün değil , aşırı profesyonel bir fren çünkü bana göre bunu çok daha profesyonel sürücülerin kıyaslaması daha doğru olur. Basıyorum duruyor işte viraj içi vs vs abuk subuk bi ton şey bundada var zaten.

Viraj = Bakın buda şaka gibi. Şu koca enduronun Bmw s1000 xr ile virajda kapışacağını söyleseniz inanmazdım ama canlı canlı yapınca inandım...

Kısaca benim gözümde 1290 tamamen bir apaçi endurosu buradaki apaçi kelimesini yanlış anlamayın. insanın içindeki hayvanı dışarıya çıkartıyor. Gazı böyle açınca kaskın içinde sana mutluluktan kahkaha attıran bir motor.

hangi kullanıcıya hitap etmez derseniz ;

rahat rahat konforlu süreyim , göbekli adamım , artçımda rahat etsin aman aşırı sert tepkileri olmasın , ikinci eli acaba nasıl , servisi ne kadardır yada yedek parçası , diye düşünen sürücüyü asla gelmez bu motor

Ben göbekliyim ama bu motora bayıldım tam benim için yapılmış apaçi endurosu , bu apaçiyide şu yüzden söylüyorum eski motorum duke 690R ile çok eğleniyordum yoldayken. bu onun resmen boyut , güç vs olarak 2 katı ve o eğlenceyi bana sunabildiği için bu adı taktım ona
    Kaskın içinde kahkaha atma kısmına bayıldım gerçekten de öyle ama insan mest olur

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Enduroist Kadim Üye berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Berk Çiğdem
    Motosiklet
    1190adv - bmwr80rt
    Marka
    Ktm

Alıntı Ediz Gürkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaskın içinde kahkaha atma kısmına bayıldım gerçekten de öyle ama insan mest olur

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    bence sende atıyorsun abi

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu