Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 46 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye UĞUR KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur koç
    Motosiklet
    0531 781 03 69
    Marka
    Bmw

olaya servis gözü ile bakılırsa.
    güç denge yakıt vs bunlar ı göz ardı ediyorum.bakım masrafları yağ fren vs aynı sayılır.varadero nun ağır oluşundan dolayı her 20 binde bir zincir veya zincir seti değişme si gerekebilir.grenaj lı oluşu ve bilimum yerlere ulasmak için fazla civatalı olusu extra işçilik olarak dönecektir.arka amortisörünün f 650 amortisörünün neredeyse kopyası olması da zayıf bir durum.varaderonun elektirik gücünü bilmiyorum extra sislerde ne sorun yaratır bilen yazabilir.ve diyelimki şanzımandan tek bir dişli değişmesi lazım bunun için motoru komple açmak gerekiyor moleküllerine kadar ayırmadan şanzıman dişlisi değişilemez.bu varaderonun şanzımanındaki herhangi bir rulman içinde geçerli.bu durum dl dede nc dede triumph dada aynı.

1150 adv her 20 binde bir diferans,el ve şanzıman yağı değişir 30 tl,grenaj sız olması avantaj depoyu sök her şey ortada.zincir dişli masrafı yok.birisi şimdi ooo şhaft koparsa ne olacak diyecektir. ona önceki yorumlara bakmasını önericem bilindik motor dendi.ben 300 bınde ki r 850 ye bakım yaptım hala orjinal shaft la geziyor du motor.elektrik gücü 700 wat x bir otomobille aynı,dilediğin sisi tak sorun olmaz.şanzıman bağımsız sök ne istersen değiş.olmadı çıkma bul sıfır al yenisini tak. sıfır ve çıkma parçası zebil gibi.kronik sorun abs 4 zincir dişli parasına bir abs modülü alınır.

Konu UĞUR KOÇ tarafından (14-07-2015 Saat 01:16 ) değiştirilmiştir.
    Motosenkron İçerenköy
    Özel BMW Motosiklet Servisi
    0531 781 03 69 - 0216 469 28 04
    www.bmwmotosikletservisi.com