Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456 SonuncuSonuncu
41 den 50´e kadar. Toplam 54 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye CEMİLÇELİK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cemil Çelik
    Motosiklet
    R1250gs/GL1800
    Marka
    Bmw

Teşekkürler Tolga bey Atilla bey. Touratech bir takım lastiği değiştirme ücreti olarak 150 tl fiyat veriyor. Buz motor hakkında tecrübe var mıydı?

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Atilla Düzel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oltay Otomotiv'e yaşadığım kötü bir tecrübeden sonra bir daha gitmedim. Lastik konusunda Hasapaşa'da ZEN Motor, motosiklet lastiği konusunda gördüğüm en tecrübeli ve profesyonel yer.
    Atilla abi Oltay da ne sorun yaşadın?

Çok şaşırdım işinin ehlidir, ilgilidir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

Moto lastik izmir firması ama İstanbul'da servis veriyor link'i aşağıda tavsiye ederim birkaç arkadaş değiştirdik memnun kaldık..

https://www.motolastik.com/iletisim?...SACEgIw9_D_BwE
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Enduroist Üye CEMİLÇELİK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cemil Çelik
    Motosiklet
    R1250gs/GL1800
    Marka
    Bmw

Teşekkürler Melih bey

Enduroist Üye Serdar Şişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar Şişman
    Motosiklet
    NC 750 X
    Marka
    Honda

Alıntı Arif Oral Unal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TKC70 bende 10.000km yi devirdi artık asfalt, yağmur tek geçerim. Asfalt dışında da çok denedim, çamur balçık olmadığı sürece yeterli. Çokta dayanaklı ve konforlu, bir çok arkadaşım aldı herkes çok memnun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Merhaba,

Karadenize, 30 gün sürecek tamamen doğaçlama bir seyahat planı içerisindeyim. Bu plan ortada yokken 5 ay önce " Michelin Pilot Road 4 " taktırmış bulundum. İki seferdir bu lastiği kullanıyorum ve çok memnunum.

Şimdi bu lastik asfalt ve ıslak asfaltta hiç canımı sıkmıyor ama toprak ve çamur yollarda sıkıntı çıkarabilir gibi geliyor. Gerçi bir önceki seyahatimde çok bozuk stabilize yollara girdim ve beni hiç üzmedi. Tabi hiç çamurlu yollardan geçmedim. Yinede bir yaylanın tepesinde lastiklerim kesilsin istemem. Gerçi yolu en bozuk olan zil kale ve pokut yayla yollarının bile artık beton yapıldığı söyleniyor. Belkide hiç sıkıntı yaşamayacağım. Konuyu çok uzatıp sizin de canınızı sıkmayayım.

Daha önce deneyimlediğim " Pirelli mt 60 rs corsa " lastiklerinden aradım ama tamamen tükenmiş, kalanlarda 2015 tarihli. Bu " TKC70 " leri duydum geldim buraya. Islak asfalt için beğenilmemiş. Benim en çok ıslak asfalta ihtiyacım olacak, bu aşikar.

Bana hafif arazi, ama asfaltta iyi viraj alabileceğim, yüreğimi ağzıma getirmeyecek, ıslak asfaltta sürpriz yaptırmayacak, taşlı toprak yolda da kesilmeyecek bir lastik lazım?

Bana ne önerirsiniz. En kötü ihtimal riske girip mevcut lastiklerle gitmeyi düşünüyorum.

Enduroist Kıdemli Üye Bora Karayel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bora Karayel
    Motosiklet
    F800
    Marka
    Bmw

Alıntı Serdar Şişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Karadenize, 30 gün sürecek tamamen doğaçlama bir seyahat planı içerisindeyim. Bu plan ortada yokken 5 ay önce " Michelin Pilot Road 4 " taktırmış bulundum. İki seferdir bu lastiği kullanıyorum ve çok memnunum.

Şimdi bu lastik asfalt ve ıslak asfaltta hiç canımı sıkmıyor ama toprak ve çamur yollarda sıkıntı çıkarabilir gibi geliyor. Gerçi bir önceki seyahatimde çok bozuk stabilize yollara girdim ve beni hiç üzmedi. Tabi hiç çamurlu yollardan geçmedim. Yinede bir yaylanın tepesinde lastiklerim kesilsin istemem. Gerçi yolu en bozuk olan zil kale ve pokut yayla yollarının bile artık beton yapıldığı söyleniyor. Belkide hiç sıkıntı yaşamayacağım. Konuyu çok uzatıp sizin de canınızı sıkmayayım.

Daha önce deneyimlediğim " Pirelli mt 60 rs corsa " lastiklerinden aradım ama tamamen tükenmiş, kalanlarda 2015 tarihli. Bu " TKC70 " leri duydum geldim buraya. Islak asfalt için beğenilmemiş. Benim en çok ıslak asfalta ihtiyacım olacak, bu aşikar.

Bana hafif arazi, ama asfaltta iyi viraj alabileceğim, yüreğimi ağzıma getirmeyecek, ıslak asfaltta sürpriz yaptırmayacak, taşlı toprak yolda da kesilmeyecek bir lastik lazım?

Bana ne önerirsiniz. En kötü ihtimal riske girip mevcut lastiklerle gitmeyi düşünüyorum.

Arapların istila ettiği yolları asflat dökülmüş yaylaları gezecekseniz lastikleri değiştirmenize hiç gerek yok... Ama Karadenizin güzelliklerinin tadına bakacağım bakir yaylalarına çıkacağım ben diyorsanız Bu söylediğiniz lastiklerle Allah size kolaylık versin sizi tanımak güzeldi diyebilirim Yayla yolları bazen asflat lastiği ile bile kolay kat etilebilecek yollarken bazen %50 %50* lastikler ile sizi üzebilecek yollardır.
    Good Things Come To Those Who Wait

Enduroist Üye öner güleç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    öner güleç
    Motosiklet
    r1200 gsa sulu
    Marka
    Bmw

Merhaba,

30 gün baya iddialı heryere girip çıkacaksınız anlaşılan ben de doğaçlama ankaradan çıktım 6 günde 5 ili ve yaylaları gezdim. Bora’nın dediği gibi bütün yayla yolları asfalt ben Michelin anakee ile gittim ama dönerken keşke pr4 ile gelsem de olurmuş dedim bu resimde yaylaya çıkarken çekildi

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  63816289-27E5-4F01-9E31-3F086BF8D14D.jpg
Görüntüleme: 29
Büyüklüğü:  453.2 KB (Kilobyte)

Zil kalesinin yolu arnavut kaldırımlı taş döşeme yol. ben sadece pokut ve sal yaylasına çıkarken şenyuva tarafından çıktım stabilize yola girdim ama ordada sorunlu biryer yoktu hemen hemen bilinen yayların hepsi asfalt
    Ben Bayburt yoluna gitmeyi çok istediğim için arazi lastikleri ile gittim ama zamanım elvermedi dönmek zorunda kaldım ama dişli lastik direk karadenize gideceksen gidene kadar asfaltta oldukça yoruyor

Isim
    Serdar Şişman
    Motosiklet
    NC 750 X
    Marka
    Honda

Alıntı öner güleç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 gün baya iddialı heryere girip çıkacaksınız anlaşılan ben de doğaçlama ankaradan çıktım 6 günde 5 ili ve yaylaları gezdim. Bora’nın dediği gibi bütün yayla yolları asfalt ben Michelin anakee ile gittim ama dönerken keşke pr4 ile gelsem de olurmuş dedim bu resimde yaylaya çıkarken çekildi

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  63816289-27E5-4F01-9E31-3F086BF8D14D.jpg
Görüntüleme: 29
Büyüklüğü:  453.2 KB (Kilobyte)

Zil kalesinin yolu arnavut kaldırımlı taş döşeme yol. ben sadece pokut ve sal yaylasına çıkarken şenyuva tarafından çıktım stabilize yola girdim ama ordada sorunlu biryer yoktu hemen hemen bilinen yayların hepsi asfalt
    Ben Bayburt yoluna gitmeyi çok istediğim için arazi lastikleri ile gittim ama zamanım elvermedi dönmek zorunda kaldım ama dişli lastik direk karadenize gideceksen gidene kadar asfaltta oldukça yoruyor
    Öner bey yorumunuz için teşekkür ederim. Ben zaten karadenizliyim. Orada doğdum ve büyüdüm. Yaklaşık 13 yıldır ise hiç gitmedim. Bu biraz hasret giderme ve buradan batı Karadeniz sahilinden başlayarak gideceğim. O yüzden de uzun sürelere yaydım. Tek başıma olacağım için kendimi çok bilinmeyen yerlere atacağımı düşünmüyorum. Telefon çekmez, motor bozulur, ayıydı köpekti sıkıntılı işler. Bana da pr4'ler yeterli olacakmış gibi geliyor.

Isim
    Serdar Şişman
    Motosiklet
    NC 750 X
    Marka
    Honda

Bu " gülme simgeleri " ne çirkin şeylermiş ya. Forum yöneticileri farkında değil sanırım.

Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Bu " gülme simgeleri " ne çirkin şeylermiş ya. Forum yöneticileri farkında değil sanırım.
    Farkındayız , yeni versiyon yeni tema da çözebileceğimiz bir şey, elzem olmadığı için şu an önceliklerimiz arasında yer almıyor.
    Motosikletim'in üzerindeyken hisettiğim tek duygu... Özgürlük !..

Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456 SonuncuSonuncu