Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 88 Sayfa bulundu

Konu: BMW 1200 GS

Hybrid View

Enduroist Katılımcı Üye Yavuz Yücel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yavuz Yücel
    Motosiklet
    R1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı UĞUR KOÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amaaan sizde kafaya taktığınız olaya bakın , zaten uyduruk bir motordur gs 1200 kullanmanızı tavsiye etmem. kafa yormaya deymez.bu kadar güvenlik açığı varken ne gerek var gs sahibi olmaya.en güzeli uzak durmak ne şeytanı gör ne salavat getir misali.
    Ustam bunun meali nedir?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Enduroist Kadim Üye ozgurcakici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Özgür ÇAKICI
    Motosiklet
    R1200GS / 2012
    Marka
    Bmw

Alıntı Yavuz Yücel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustam bunun meali nedir?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Valla insanlar şehir efsaneleri ile, hayatında hiç R1200Gs görmeyip, üzerine binmeyip, kullanmayan adamlardan duydukları şeylere inanıp ortalıkta söyleyince, Uğur ustada laf sokuyor.

Bende kulislerden duyduğumu aktarayım; Obama, bu kış cehepeden aday olacakmış..

3. ozgurcakici, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

UĞUR KOÇ (05-06-2016)

Enduroist Kadim Üye Gürol Kıvırcık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

Cool

Alıntı ozgurcakici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla insanlar şehir efsaneleri ile, hayatında hiç R1200Gs görmeyip, üzerine binmeyip, kullanmayan adamlardan duydukları şeylere inanıp ortalıkta söyleyince, Uğur ustada laf sokuyor.

Bende kulislerden duyduğumu aktarayım; Obama, bu kış cehepeden aday olacakmış..
    Sonay Dostumuzun sormuş olduğu teknik ama basit bir soru,okuyorum takib ediyorum hala net bir cevap gelmedi,Uğur Ustamız bu (BMW) motordan ekmeğini çıkartan bir arkadaşımız tarafsız olmasını tabiki beklemiyoruz o yüzden kinayeli konuşmuş olduğunu ben dikkate almadım zira beklenen cevapta içinde yok.
    İnsanların GS için fikrinin olması illaki üzerine binerek olmaz diye düşünüyorum,okuyarak, soruşturarak,sorgulayarakta olur zira tonlarca forum var ve birçok forum fanatikleşmeden eğriyi doğruyu tartışan kullanıcılarla dolu bize ise (Türkiye) bahsettiğim forumlardaki kullanıcılarda hiç görülmeyecek olan plaka kapatıp sağa sola saygısızca ceza yazarım polisim havalarına giren kullanıcılar bile var yani bizde GS biraz farklı gücü hp olmadanda çoğu kullanıcısını bozabiliyor bile,Sonay daha evvel yazdı ve BMW 1200 GS almak istediğini motorun hayranı olduğunu önümüzdeki yıldada alacağını söyledi dönün okuyun zira az daha alıyorduda AT igecikmesine sinirlenip..kendisini durduranlardan biriyim,hem sıfırını alacaktı eskide değil,bunu neden söyledim? ben doğru bildiğini söyleyen birisiyim kusuruma bakılmasın ama iki günlük motorcu değil çoğumuz dolayısı ile R1200GS (sanırım böyle yazılıyor) kullanmayanı hatta nasıl oluyorsa görmemiş olanı küçümsemeden iki satırı yazıp tartışabilmeliyiz,yoksa çarşamba günü bana hava atmaya çalışırken emniyet şeridine dalıp tretuarla solundaki araç arasından darbeyi alıp zor kurtulan GS çi motorcudan farkımız kalmaz.
    Obama ise zurnamızın son deliği bile olmaz zira siyaseti buraya karıştırmıyoruz,yada ben öyle biliyorum.
    bende uzunca yazdım ama Sonay kardeşimizin sorusuna hala bir yanıt bulamadık iyimi.
    Konu Gürol Kıvırcık tarafından (04-06-2016 Saat 19:54 ) değiştirilmiştir.

5. Gürol Kıvırcık güzel mesajın için 5 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (04-06-2016),Cem oruç (05-06-2016),ekayaalti (06-06-2016),Recep Alışkan (04-06-2016),SONAY YÜKSEL (04-06-2016)