Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 12345 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 75 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Katılımcı Üye Recep Alışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Recep Alışkan
    Motosiklet
    xl 650 TransAlp
    Marka
    Honda

Standart İstanbuldan Batuma Kalınan Yerden Devam İnsAllah

Ewt sevgili abilerim ve kardeşlerim Geçen sene bitiremediğim ve bu seneye ertelediğim turumu Allah izin verirse Eşimle birlikte 29 08 2015 C.tesi Sabahı saat 5-6 Arası yola çıkarak başlatacağım ve dönüşümü 06-09-2015

Bu linkte geçen sene İstanbuldan Sinopa kadar köy yollarından gitmiş olduğum yolculuğum var ve şimdi bu yolculuğu tamamlamak istiyorum

http://www.enduroist.com/forum/showt...uzdan-Kesitler

Bu günekadar hiçbir otelde kalmayıp hiç bir restorantta yemek yemeden tüm turlarımı tamamlamıştım Lakin bu turumda eşim de olacak
    ve ben hala plan yapmadım çünkü yine çadırda kamp yapmak var İnsAllah bu turumu da kazasız belasız geçirir ve umuyorumki yine sizlere okunacak zevkli bir rapor sunarım Yolda olan olmayan herkese kazasız belasız yolculuklar
    https://yoldabirivar.wordpress.com/

Özgürlüğün Yolu MESCİD İ AKSA'dan Geçer...

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı Recep Alışkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ewt sevgili abilerim ve kardeşlerim Geçen sene bitiremediğim ve bu seneye ertelediğim turumu Allah izin verirse Eşimle birlikte 29 08 2015 C.tesi Sabahı saat 5-6 Arası yola çıkarak başlatacağım ve dönüşümü 06-09-2015

Bu linkte geçen sene İstanbuldan Sinopa kadar köy yollarından gitmiş olduğum yolculuğum var ve şimdi bu yolculuğu tamamlamak istiyorum

Bu günekadar hiçbir otelde kalmayıp hiç bir restorantta yemek yemeden tüm turlarımı tamamlamıştım Lakin bu turumda eşim de olacak
    ve ben hala plan yapmadım çünkü yine çadırda kamp yapmak var İnsAllah bu turumu da kazasız belasız geçirir ve umuyorumki yine sizlere okunacak zevkli bir rapor sunarım Yolda olan olmayan herkese kazasız belasız yolculuklar
    Şimdiden keyifli yolculuklar.
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

3. Ersan ÖZYURT, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Recep Alışkan (28-08-2015)

Enduroist Kadim Üye Coşkun SARP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Coşkun SARP
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200 ZE
    Marka
    Yamaha

Sağsalim keyifle gidin gelin inşaAllah.

5. Coşkun SARP, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Recep Alışkan (28-08-2015)

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

ooo seyirlik bir yazı daha gelecek demekki

KILIBIKRAYDIR

7. cemkucuk güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Ersan ÖZYURT (27-08-2015),Recep Alışkan (28-08-2015)

Isim
    Recep Alışkan
    Motosiklet
    xl 650 TransAlp
    Marka
    Honda

Alıntı Ersan ÖZYURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdiden keyifli yolculuklar.
    Alıntı Coşkun SARP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağsalim keyifle gidin gelin inşaAllah.
    Alıntı cemkucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ooo seyirlik bir yazı daha gelecek demekki

Güzel dilekleriniz için çok sağolun umarım sizlere daha keyifli daha güzel yollar nasibolur

Ordinaryus Enduroist AHMET GÖKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    AHMET GÖKER
    Motosiklet
    TRANSALP XL65OV VE ZONGSHEN ZS200CROSS
    Marka
    Honda

Alıntı Recep Alışkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Anam anam ben de gene bir kıpırdanmalar oluyor.Biri seyehat dedi mi sanki ben marşa basacağım gibi.E ben de bir yurtdışına çıkamama korkusu var.Bu yüzden özellikle Batum a gidişiniz ve yazacaklarınız benim için iyi bir cesaretlendirici olacak sınır ötesi gezilere çıkabilmem için.
    Yalnız size şunu söyleyeyim benim açım hanımla birlikte seyehate çıkmak ile yalnız çıkmak arasında siyah ile beyaz renk arasındaki fark kadar fark var.Çok çok zevkli ve güzel oluyor.Hele eşiniz de benim ki gibi kafa dengi ise ki motorla seyehate gitmesinden anlıyorum ki öğle kafa dengi bir eşiniz var, bir daha kesinlikle yanlız gitmek istemeyeceksiniz.En azından benim için böyle.

Bu arada son deyim TA 45000 i devirdiyse muhakkak bir km dişli yedekleyin.50000 km civarı bozuluyor.Sonra benim gibi sayaçsız gitmeyin.

Allah yardımcınız olsun.Kazasız belasız gidin ve eğlenerek dönün.
    Yol almak varsa kaderde,giderim benzinimin bitmediği sürece

Ahmet loves Ming so much
    Ming loves Ahmet so much
    Haha

10. AHMET GÖKER, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Recep Alışkan (29-08-2015)

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Alıntı AHMET GÖKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anam anam ben de gene bir kıpırdanmalar oluyor.Biri seyehat dedi mi sanki ben marşa basacağım gibi.E ben de bir yurtdışına çıkamama korkusu var.Bu yüzden özellikle Batum a gidişiniz ve yazacaklarınız benim için iyi bir cesaretlendirici olacak sınır ötesi gezilere çıkabilmem için.
    Yalnız size şunu söyleyeyim benim açım hanımla birlikte seyehate çıkmak ile yalnız çıkmak arasında siyah ile beyaz renk arasındaki fark kadar fark var.Çok çok zevkli ve güzel oluyor.Hele eşiniz de benim ki gibi kafa dengi ise ki motorla seyehate gitmesinden anlıyorum ki öğle kafa dengi bir eşiniz var, bir daha kesinlikle yanlız gitmek istemeyeceksiniz.En azından benim için böyle.

Bu arada son deyim TA 45000 i devirdiyse muhakkak bir km dişli yedekleyin.50000 km civarı bozuluyor.Sonra benim gibi sayaçsız gitmeyin.

Şimdiden hayırlı yolculuklar kazasız belasız gidip gelin inşallah. Ben 2010 yazında gitmiştim. Batum sarp sınır kapısından giriş yaparken 10-15 km ileride gürcistanın hemen girişinde güzel küçük bir sahil şehri. Ama yenge ile sizin açınızdan biraz sıkıntılı olabilir. Bazı yollar ıssız örneğin tiflise doğru giderken. Bir de şöyle farklı durum var😆😆. Zira mevsim yaz bikinili hatunlar batumda boldur. Zaten hepsi de tornadan çıkmış gibi. Sonra ona bakma buna bakma diye boyuna fırça yersin. Tiflise kadar gidersen yollar batumdan sonra uzun bir zaman dümdüz ve hep ormanlık, yağmur illaki yağacaktır malum iklim karadeniz. O yüzden bir çift yağmurluk eksik etmeyin. Gümrükçüleri ve batum insanının çoğu türkçe bilir. Komşi, komşi (komşu demek istiyor) diye anlaşırsın. Tiflise giderken önce kutaisi sonra da kaşurinin içlerinden geçersin bir tane otoyola benzer bir yer var betondan yapılma bir yol, ilginç bir yer. Aynı yerde de toki gibi sık ve sıralı evler var. Tiflise yakın yerde de yollar stabilizeydi, hala kötü durumda olabilir, yol boyu tırlar ve kamyoncuların tozunu toprağını yemeye her an hazır olun.
    Sanki gürcistan ruhlar alemi gibi. Ben call of duty nin çoğu bölümlerini gürcistana benzetirim. Kimse ortada dolaşmaz çarşısı pazarı yok, erkekleri evde içer sızar kadınları çalışır, birisi arkadan "go go" dese şaşırmam o derece yani, etin kilosu ucuz 8 (lari) 10 tl gibi bir şey ama helal kesim yapan yerden yemek yani bizden bir yer bulmak lazım. Rusya 2008 de gürcistana girdiğinde heryeri harap etmiş yollarda yıkılan köprüleri, terkedilmiş fabrikaları görürsün. Gidebilirsen gürcüden öteye bir azeri yaparsın. Vizeyi kapıda parasını verince alırsın sıkıntı olmaz.
    Bol bol fotoğraf bekliyoruz. Umarım kazasız belasız bir yolculuk yaparsınız. Şimdiden Hayırlı yolculuklar.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

12. Ali KORKMAZ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Moderatör Emir ÇELTEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emir Çeltek
    Motosiklet
    R 1250 GS
    Marka
    Bmw

İyi ve keyifli yolculuklar

14. Emir ÇELTEK, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Isim
    Recep Alışkan
    Motosiklet
    xl 650 TransAlp
    Marka
    Honda

Alıntı AHMET GÖKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Amin İnsAllah evet ben zaten geçen yıl evlendim eş olmaktan çok arkadaş olamam önemliydi benim için,Ben yeri geldi Aynı kıbleye dönüyorum,Yeri geldi aynı animeyi izleyip aynı mangayı okuyabiliyorum çok şükür kafa dengim
    Kilometre dişlisi konusunda kesinlikle haklısınız Edirne-Çanakkale turumda başıma geldi ki öncesinde dişli bozulduğunda Servise gittim dişli içersindeki Plastik Beyaz parçayı değiştirmişleri...Fakat Turda Dişli yine bozuldubende Tur dönüşü daha önce Karadeniz turu yaptığım Mahmut Abime getirdim Sorunun köküne indi Plastik parçanın tırnaklarının neden sıyrıldığı idi bu sorunu ekleme demirle geçici olarak çözdük ama kalıcı bir çözüm gibi görünmüyor
    Batuma geçersem İnşAllah size yararlı bilgiler vereceğimi umudedidyorum yorumların için çok sağol

Alıntı Ali KORKMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı yolculuklar kazasız belasız gidip gelin inşallah. Ben 2010 yazında gitmiştim. Batum sarp sınır kapısından giriş yaparken 10-15 km ileride gürcistanın hemen girişinde güzel küçük bir sahil şehri. Ama yenge ile sizin açınızdan biraz sıkıntılı olabilir. Bazı yollar ıssız örneğin tiflise doğru giderken. Bir de şöyle farklı durum var����. Zira mevsim yaz bikinili hatunlar batumda boldur. Zaten hepsi de tornadan çıkmış gibi. Sonra ona bakma buna bakma diye boyuna fırça yersin. Tiflise kadar gidersen yollar batumdan sonra uzun bir zaman dümdüz ve hep ormanlık, yağmur illaki yağacaktır malum iklim karadeniz. O yüzden bir çift yağmurluk eksik etmeyin. Gümrükçüleri ve batum insanının çoğu türkçe bilir. Komşi, komşi (komşu demek istiyor) diye anlaşırsın. Tiflise giderken önce kutaisi sonra da kaşurinin içlerinden geçersin bir tane otoyola benzer bir yer var betondan yapılma bir yol, ilginç bir yer. Aynı yerde de toki gibi sık ve sıralı evler var. Tiflise yakın yerde de yollar stabilizeydi, hala kötü durumda olabilir, yol boyu tırlar ve kamyoncuların tozunu toprağını yemeye her an hazır olun.
    Sanki gürcistan ruhlar alemi gibi. Ben call of duty nin çoğu bölümlerini gürcistana benzetirim. Kimse ortada dolaşmaz çarşısı pazarı yok, erkekleri evde içer sızar kadınları çalışır, birisi arkadan "go go" dese şaşırmam o derece yani, etin kilosu ucuz 8 (lari) 10 tl gibi bir şey ama helal kesim yapan yerden yemek yani bizden bir yer bulmak lazım. Rusya 2008 de gürcistana girdiğinde heryeri harap etmiş yollarda yıkılan köprüleri, terkedilmiş fabrikaları görürsün. Gidebilirsen gürcüden öteye bir azeri yaparsın. Vizeyi kapıda parasını verince alırsın sıkıntı olmaz.
    Bol bol fotoğraf bekliyoruz. Umarım kazasız belasız bir yolculuk yaparsınız. Şimdiden Hayırlı yolculuklar.
    Bu güzel bilgiler için çok sağol bi sorunla karşılaşırsam sizi rahatsız edebilirim tecrübenizden dolayı

Alıntı Emir ÇELTEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi ve keyifli yolculuklar
    Çok teşekkür ederim sizlere daha keyiflisi nasibolması dileğiyle

Isim
    Recep Alışkan
    Motosiklet
    xl 650 TransAlp
    Marka
    Honda

Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 12345 ... SonuncuSonuncu