merhabalar vstrom tenere 660 ve 1200 gs kullanan biri olarak kendimce yorumlarımı paylaşmak isterim.
transalp 700 un 6 vites olmamasından dert yanarak onu satıp sıfır yenikasa vstrom alıp istanbul datça istanbul yaptım döndüğümde motor 2300 km deydi acilen sattım hatta ben aldıktan sonra sagolsun suzuki bir indirim yapmıştı 28 e aldığım motoru 25 e düşürmüştü 4500 TL zarara rağmen sattım.motor denge ve fren sorunluydu motor durmak istemiyordu iki kere kazanın eşiğinden dönünce hemen ama hemen elden çıkardım.
Sonrasında 14 bin km de 2008 esa sız 1200 gs buldum fiyatı çok uygundu motor sıfır gibiydi butcemi zorlasada bir hovardalık yapıp aldım.. 1200 gs ile köyceğiz motor festivaline gittim yani yine aynı yolları gittim istanbul köyceğiz istanbul yaptım.Benim için rüya gibi yolculuktu 1200 gs gerçekten övgüyü fazlasıyla hak eden bir motor öncelikle dengesi mükemmel ötesi hem giderken hemde düşük km lerdeki dengesi beni kendine hayran bırakmıştı.telelever ve paralever süspansiyonları farklılığını hem konfor hemde frenlemede hemen hissedirdunuz malesef sezon sonu satmak zorunda kaldım güç konfor güvenlik çok önemli olmasa da prestij bmw yi diğer motorlardan ayıran en önemli özelikler ilerde param olursa alacağım tek motor 1200 GS dir
tenere 660 ıda kuzenimden ödünç alarak izmir çeşme karaburun izmir yaptım otobandada kullandım stabilizedede kısmen ve azda toprakta da ... söyleyeceğim tek şey fiyatına göre gerçekten çok iyi motor otobanda tek kişi 170 e kadar sorunsuz çıkıyor titreşim bence biraz fazla abartılıyor ben çok büyük bir rahatsızlık hisetmedim eksileri elbette var 10 cc için üdt dilim vergi bence ilk sırada daha sonra servisler biraz sorunlu gibi ama yinede fiyat performans değerlendirmesi çok iyi...