Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 55 Toplam 63 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 545515253545556575859 ... SonuncuSonuncu
541 den 550´e kadar. Toplam 625 Sayfa bulundu

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Kemer ve Şiledeki hafriyat kamyonlarından için "kamyon terörü" kelimesini duymuştum da o vasıtalardan kat kat küçük olan "motosiklet terörünü" ilk defa duydum. Yakında bisiklet terörünü de çıkarırsa şaşırmam.
    Rıza Zelyut beyefendi sende nasıl bir terazi var, ne içtiysen söyle biz de içelim kafası bayağı bir güzel belli ki😂
    Orrrrr😡

"DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER"
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

Enduroist Kadim Üye Güven Çifçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Güven Çifçi
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Milletvekili olacak kapasite var bu adamda...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    www.kadikoykizogrenciyurdu.com

Ben dostlarımı ne kalbimle ne de aklımla severim.
    Olur ya; kalp durur, akıl unutur
    Ben dostlarımı ruhumla severim.
    O ne durur, ne unutur.

MEVLANA

3. Güven Çifçi, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ali KORKMAZ (05-08-2017)

Enduroist Kadim Üye Serdar Özmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar Özmetin
    Motosiklet
    KLR 650
    Marka
    Kawasaki

aslında adamın söylediklerinde haklı olduğunu biliyoruz da, söylemesi ve önerdiği çözüm zorumuza gidiyor değil mi?
    neredeyse her gün bir motorcuyu indirip eşşek sudan gelene kadar dövmemek için zor tutuyorum kendimi
    Vasıfsız Endurocu

5. Serdar Özmetin, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ali KORKMAZ (05-08-2017)

Isim
    Güven Çifçi
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Serdar Özmetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında adamın söylediklerinde haklı olduğunu biliyoruz da, söylemesi ve önerdiği çözüm zorumuza gidiyor değil mi?
    neredeyse her gün bir motorcuyu indirip eşşek sudan gelene kadar dövmemek için zor tutuyorum kendimi
    Katılıyorum ama kurunun yanında yaşı yakmamak da lazım...

O ne durur, ne unutur.

MEVLANA

7. Güven Çifçi, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ali KORKMAZ (05-08-2017)

Enduroist Kadim Üye volkan keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Volkan Keskin
    Motosiklet
    R1200GS
    Marka
    Bmw

"Motosikletçi" diye genelleme yapıp, bu sıra çok revaçta olan "terör" ile de birleştirdin mi tamaaaaam. Köşe yazısı haber.
    "rıza zelyut terörü" kurbanı olduk.
    Grup adına bir mail atmak lazım kendisine

9. volkan keskin, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ali KORKMAZ (05-08-2017)

Ordinaryus Enduroist AHMET GÖKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    AHMET GÖKER
    Motosiklet
    TRANSALP XL65OV VE ZONGSHEN ZS200CROSS
    Marka
    Honda

Alıntı Ali KORKMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kemer ve Şiledeki hafriyat kamyonlarından için "kamyon terörü" kelimesini duymuştum da o vasıtalardan kat kat küçük olan "motosiklet terörünü" ilk defa duydum. Yakında bisiklet terörünü de çıkarırsa şaşırmam.
    Rıza Zelyut beyefendi sende nasıl bir terazi var, ne içtiysen söyle biz de içelim kafası bayağı bir güzel belli ki
    Orrrrr

"DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER"
    Keşke olaya sürücü terörü diye başlasaydı. Araçlarında her an kavga için sopasıyla, bıçağıyla, silahıyla bekleyen sürücülere biraz dikkat çekse daha iyi olmaz mıydı?.Bu tip sürücüleri görmüyor muyuz gazeteler de okumuyor muyuz. ? Misal yol verme kavgası neden çıkar? Yahu böyle bir kavga sonucunda bir insan nasıl ölebilir.yazarlar çizerler bunları hiç görmez mi? Bu eli sopalı silahlı adamlara bir el atın da adam edin demez mi?
    Makasçılar sağlam pabuç mu? Asıl caddeleri bunlardan arındırmak gerekmez mi? Mobeselerde bu makasçıların diğer araçları yollardan çıkartıp kaza yaptırdıklarını, suçsuz günahsız insanların canlarından olduğünü yazarlar çizerler görmez mi? Televizyonlarda mobese görüntülerinde ya ışık ilahi yapan ya şerit ihlali yapan ya bakmadan kontrol etmeden yollara çıkan araç sürücüleri yüzünden motosiklet kazalarını yazarlar çizerler görmez mi?
    Peki bu köşe yazısının hiç mi doğru yönü yok? Elbette ki var.Çok fazla it kopuk tayfası var , o korumalara güvenip haklı veya haksız yere horozlanan ama bütün motosiklet kullananları bu gruba sokmak çok büyük adaletsizlik ve insafsızlık değil mi? Belli ki yazar böyle bir durumla birebir yüzleşmiş ki böyle bütün motosiklet kullanaları it kopuk tayfasına sokmuş.Bir nevi hırsını almak istemiş motosiklet kullananlardan.Misal ben12 yıllık motosiklet sürüş hayatımda haklı ya da haksız yere ömrümde bir kere bile hiç bir sürücü ile ne tartıştım ne de yollarda yazarın anlattığı gibi bir sürüş politikası izledim. Peki beni seni onu hiç alakası olmayan insanları da aşağılık kompleksi olan it kopuk kavgacı insanlar gibi göstermek haksızlık değil mi. ?
    Bence bu yazı hırs dolu, pozitif bir etkisi olmayan, insanları uzlaştırmaktan, saygıyı sevgiyi aşılamaktan ziyade hedef gösterici olmuş"Bütün motosikletçiler kötüdür "der gibi.

Arkadaşlar siz hiç duydunuz mu,motosiklet sürücüsü araba sürücüsünü öldüresiye dövdü. Ben böyle bir haber ne gördüm ne duydum ama hepimiz daha önce bahsettigim gibi misal 2 araba sürücüsünün yol verme kavgası ölümle sonuçlandı, makasçılar çarptıkları arabayı yoldan çıkarttı , diye.Bence asıl trafikteki terör bu eli sopalı silahlı şehir eşkiyaları ve Makasçılardır.

Bilemiyorum. Hayatta tek doğru yoktur ama"bütün motosikletçiler kötüdür"demek ne kadar doğru, orası meçhul.
    Ulen Ahmet , sen yanlış düşünüyorsun.,boş laflar diyen varsa ahan da benim mesaj boş laflar içeriyormuş diye silerim.
    Yahu arkadaşlar 45 dk.sürdü bu mesajı telefondan yazmam
    Saygılarımla.
    Konu AHMET GÖKER tarafından (31-08-2017 Saat 11:03 ) değiştirilmiştir.
    Yol almak varsa kaderde,giderim benzinimin bitmediği sürece

Ahmet loves Ming so much
    Ming loves Ahmet so much
    Haha

11. AHMET GÖKER güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Abdullah KAYAALP (05-08-2017),Ali KORKMAZ (05-08-2017),volkan keskin (06-08-2017)

Isim
    Güven Çifçi
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Ahmet kardeşim, senin bu yazdıklarını Zelyut efendiye ulaştırmak gerek... Eline, diline sağlık.

O ne durur, ne unutur.

MEVLANA

13. Güven Çifçi güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (06-08-2017),volkan keskin (06-08-2017)

Enduroist Kadim Üye volkan keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Volkan Keskin
    Motosiklet
    R1200GS
    Marka
    Bmw

. .

15. volkan keskin, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ali KORKMAZ (06-08-2017)

Enduroist Üye Abdullah KAYAALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Abdullah KAYAALP
    Marka
    Diger

Kanun uygulayiciyi goreve cagirmak yerine yasaklayalim gitsin kafasi. Nedense Hic yabanci gelmedi....

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ordinaryus Enduroist AHMET GÖKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    AHMET GÖKER
    Motosiklet
    TRANSALP XL65OV VE ZONGSHEN ZS200CROSS
    Marka
    Honda

Alıntı Serdar Özmetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serdar abi aslında şahsım adına söyleyeyim bahsi geçen yazıda benim gücüme giden bütün motosiklet kullananlar kavgacı sorunlu insanlardır gibi bir tema ele alınması. Ha buarada öyle olmayanlarda onları taklit edip aynı davranıyor demesi de insanın aklını yok sayması vahim bir durum. bana göre çok insafsızlık. Çok kalp kırıcı sözler.Çözüm diye sunulan ise , uygulananbilecek yeni bir ceza sistemiyle trafik nasıl sağlıklı işler yerine, diğerini yasaklama yok sayma.
    Diğerini yok etmek ne zamandan beri çözüm üretmek oldu.Bu mantıkla ben de İstanbul trafiğindeki makasçılara bir çözüm üreteyim. İstanbul içinde motorlu hiçbir özel araç trafiğe çıkamayacak .Sonuç nedir? Eğer hiçbir araç trafiğe çıkmazsa makas atan araçlarda trafiğe çıkmayacak demektir. E peki efendi efendi nizama uygun arabasını, Pickup ını kullanana şimdi haksızlık olmuyor mu. ?
    Yahu aklıma birsey geldi aslında hiçbir araç trafiğe çıkmazsa ortada trafik sorunu da kalmaz .Nasıl çözüm ama
    Serdar abi yanlış anlama aslında sözler direk sana değil. Önceki mesajda eksik kaldı. Senin ki ile araya sıkıştırdım
    Yol almak varsa kaderde,giderim benzinimin bitmediği sürece

Ahmet loves Ming so much
    Ming loves Ahmet so much
    Haha

Sayfa 55 Toplam 63 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 545515253545556575859 ... SonuncuSonuncu