Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 9 Toplam 63 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 56789101112131959 ... SonuncuSonuncu
81 den 90´e kadar. Toplam 625 Sayfa bulundu

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Standart GEYİK TOPİĞİ..

Bu gün çok ilginç bir şey oldu ,koçtaşdan kötüsünden bir zincir yağı almıştım zamanında. Ucuz ve küçük diye almıştım. Maksat uzun yollarda benzin molasında bir fıstlatır devam ederim amacındaydım. Ancak insan dışı kullanınca sprey kafası bozuldu ben de sprey kafayı attım ve işaret parmağımın ucuyla tırnak yardımıyla sıkmaya çalıştım ve başardım, ancak unuttuğum büyük birşey vardı ki o da zaten sağlığıma neden oluyordu. Parmağımın ucu içindeki itici gazın etkisiyle dondu ve buz tuttu. Demir levha gibi oldu parmak ucum. Zaten hava soğuktu bir de bu gaz dondurunca hiçbirşey hissedemedim şuan his kaybı da oluştu zaten 😆😆 ilgin birşeydi paylaşayım dedim.
    Not: bu arada zincirini yağladığım benim BMW ye kuma getirdiğim motosikletim olan Pulsar idi. Sanırım BMW nin ahı tuttu.
    Konu Ali KORKMAZ tarafından (07-12-2015 Saat 20:21 ) değiştirilmiştir.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

Enduroist Kadim Üye Ercan Çelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ercan Çelen
    Motosiklet
    F 800 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Ali KORKMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu gün çok ilginç bir şey oldu ,koçtaşdan kötüsünden bir zincir yağı almıştım zamanında. Ucuz ve küçük diye almıştım. Maksat uzun yollarda benzin molasında bir fıstlatır devam ederim amacındaydım. Ancak insan dışı kullanınca sprey kafası bozuldu ben de sprey kafayı attım ve işaret parmağımın ucuyla tırnak yardımıyla sıkmaya çalıştım ve başardım, ancak unuttuğum büyük birşey vardı ki o da zaten sağlığıma neden oluyordu. Parmağımın ucu içindeki itici gazın etkisiyle dondu ve buz tuttu. Demir levha gibi oldu parmak ucum. Zaten hava soğuktu bir de bu gaz dondurunca hiçbirşey hissedemedim şuan his kaybı da oluştu zaten 😆😆 ilgin birşeydi paylaşayım dedim.
    Not: bu arada zincirini yağladığım benim BMW ye kuma getirdiğim motosikletim olan Pulsar idi. Sanırım BMW nin ahı tuttu.
    Cozulmediyse veya morarma falan varsa bi doktora gorun bence Ali. Allah korusun. F650 iste ahida tutar kafasi bozulursa seni ustunden atar :-)

3. Ercan Çelen, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ali KORKMAZ (07-12-2015)

Enduroist Kadim Üye Oktay Oksak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Oktay Oksak
    Motosiklet
    F700 GS
    Marka
    Bmw

Böyle bir durumda yapabileceğin tek hareket var, pozisyon alıp "affedersiniz" küçük abdestini yapacaksın. Bunun başka bir mümkünatı yok ... Her şeye parmağını sokarsan böyle olur !...

5. Oktay Oksak, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Arif Oral Unal (08-12-2015)

Enduroist Kadim Üye ERDIM ELITEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Alıntı Oktay Oksak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her şeye parmağını sokarsan böyle olur !...
    Eeee bu durumda ona da sokması lazım tabiiii

Moderatör alper ozbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    alper özbaş
    Motosiklet
    1200 ADV Rally
    Marka
    Bmw

Parmağa iseyeceksin diye anliyorum.onayliyorum

Enduroist Katılımcı Üye Yavuz Yücel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yavuz Yücel
    Motosiklet
    R1200 GS
    Marka
    Bmw

Evet Ali kardeşim, hayırlı bir iş yapıp, 'yaralı parmağa işeyeceksin' 👍

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Alıntı Ercan Çelen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cozulmediyse veya morarma falan varsa bi doktora gorun bence Ali. Allah korusun. F650 iste ahida tutar kafasi bozulursa seni ustunden atar :-)
    Ya sorma bu BMW lerin ahı çok tutuyor. Beni de üstünden 2-3 defa atmıştı oturup düşündüm acaba kimin Hakkı'nı yedim diye😆😆 bu arada elim iyi sadece his kaybı var zaten yeterince parmağım var bir tanesi hissetmese de olur.😜😜
    Böyle bir durumda yapabileceğin tek hareket var, pozisyon alıp "affedersiniz" küçük abdestini yapacaksın. Bunun başka bir mümkünatı yok ... Her şeye parmağını sokarsan böyle olur !...
    İşim gereği İlk yardım başta olmak üzere donmalara karşı alınacak tedbirden tutun da yıldırım düşmesine kadar bir çok konuda kurs aldım. Müdahale etme konusunda sıkıntım yok ayrıca, idrar içerdiği amonyak sayesinde arı sokmaları başta olmak üzere haşeri sokmasında çaresiz durumlarda kullanılması tavsiye edilen bir yöntemdir. Ben evin bahçesindeyken olduğu için zaten evde gereken müdahaleyi yaptım.

Herşeye parmak soktuğumu görecek kadar beni takip ediyor olmanıza da sevindim. Genelde kendi tamiratımı kendim yaptığım için bir çok işe parmak basarım ama sokmam😂😂Yani tamirhanelerde de çok çalıştım elimi de ezdim, yaralandım da bunlar olağan şeyler. Genelde tamiratlarda alternatif hareketler olabilir.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

10. Ali KORKMAZ güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

Arif Oral Unal (08-12-2015),Ercan Çelen (07-12-2015),Oktay Oksak (07-12-2015),Sadık SÖNMEZ (08-12-2015)

Isim
    Oktay Oksak
    Motosiklet
    F700 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı ERDIM ELITEZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eeee bu durumda ona da sokması lazım tabiiii
    Ya Erdim sen yanlış anladın bu durum geyiği aşar. Ben işemeyi kastetmiştim. Sürüş güvenliği açısından çok önemli.

Isim
    Oktay Oksak
    Motosiklet
    F700 GS
    Marka
    Bmw

Ya sorma bu BMW lerin ahı çok tutuyor. Beni de üstünden 2-3 defa atmıştı oturup düşündüm acaba kimin Hakkı'nı yedim diye😆😆 bu arada elim iyi sadece his kaybı var zaten yeterince parmağım var bir tanesi hissetmese de olur.😜😜

İşim gereği İlk yardım başta olmak üzere donmalara karşı alınacak tedbirden tutun da yıldırım düşmesine kadar bir çok konuda kurs aldım. Müdahale etme konusunda sıkıntım yok ayrıca, idrar içerdiği amonyak sayesinde arı sokmaları başta olmak üzere haşeri sokmasında çaresiz durumlarda kullanılması tavsiye edilen bir yöntemdir. Ben evin bahçesindeyken olduğu için zaten evde gereken müdahaleyi yaptım.

Herşeye parmak soktuğumu görecek kadar beni takip ediyor olmanıza da sevindim. Genelde kendi tamiratımı kendim yaptığım için bir çok işe parmak basarım ama sokmam😂😂Yani tamirhanelerde de çok çalıştım elimi de ezdim, yaralandım da bunlar olağan şeyler. Genelde tamiratlarda alternatif hareketler olabilir.
    Ali arkadaşım sen öyle yazınca bende geyik topiği diye devam ettim. Amacım kırmak değildi. Umarım yanlış anlaşılmamışımdır, böyle bir durum oldu ise kusuruma bakma.

13. Oktay Oksak, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ali KORKMAZ (07-12-2015)

Enduroist Kadim Üye ERDIM ELITEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Ya Erdim sen yanlış anladın bu durum geyiği aşar. Ben işemeyi kastetmiştim. Sürüş güvenliği açısından çok önemli.
    Yok yok doğru anladım. Bende onu dedim zaten İşemesi lazım parmağına.. bi ona sokmamış diye

Sayfa 9 Toplam 63 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 56789101112131959 ... SonuncuSonuncu