Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 23 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye UĞUR KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur koç
    Motosiklet
    0531 781 03 69
    Marka
    Bmw

yavuz küçük bir tavsiye vereyim,motorun ciğerinin sökülmüşçecine kullanıldığını düşündüren o mosmor olmuş yanmış eksozu sök orjinalini tak.
    Motosenkron İçerenköy
    Özel BMW Motosiklet Servisi
    0531 781 03 69 - 0216 469 28 04
    www.bmwmotosikletservisi.com

2. UĞUR KOÇ güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

Arif Oral Unal (23-02-2016),Bora Karayel (01-03-2016),Çağın Sarılar (24-02-2016),Ediz Gürkan (23-02-2016)

Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı UĞUR KOÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yavuz küçük bir tavsiye vereyim,motorun ciğerinin sökülmüşçecine kullanıldığını düşündüren o mosmor olmuş yanmış eksozu sök orjinalini tak.
    Vallahi ben de diyecektim nasıl kullandınız bu motoru diye

Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Yavuz Yücel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alırken orijinal egzosu vermediler. Sanırım en az 4 senedir bu kullanılmakta. Fotoğrafları xperia ile çektim, ayar yapmadım, ama renkler bir farklı çıkmış?. Gerçekte o kadar da mosmor görünüm yok, parlatmana gerek yok yine aynı olur dediler..
    Egzosun öyle renginin morarması çok yüksek devirli kullanıldığı ve motorun yorulduğu gibi bir imaj oluşturuyor o yüzden dedik. Yoksa parlatsanız da bir müddet sonra renk değişiyor ama sizin biraz fazla gibi sanki.

Enduroist Kıdemli Üye Bora Karayel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bora Karayel
    Motosiklet
    F800
    Marka
    Bmw

yavuz bey Tavsiyede bulunanların biri usta, diğeri de yakın zamanda 1200 gs almış sahibindeni hatim etmiş bir Abimiz... Dolayısıyla Abarttıklarını düşünmüyor gelir bakarsın beğenirsen alırsın anlayışını da motor satışında yanlış buluyorum... Motorunuzun satılmasını kolaylaştırmak adına tavsiyede bulunmuşlar sadece...

Sizin motorunuzu ben izmirdeki bir arkadaşıma linkini atmıştım... Oğlum egsozuna baksana ciğerini almışlar diye geri döndü... Performans Egsozları standard egszolara göre alaşımları ve çalışma dereceleri dolayısıyla daha fazla renk değiştirirler diye biliyorum ben ama bu her ne olursa olsun İlana bakanda kötü bir intiba yaratır... Bende şahsen motorun egsozunu öyle görüpte telefonda yada mesajlarında gel gör beğenirsen alır beğenmezsen almazsın diye bir satıcıya Bursada bile olsam motora bakmaya gelmem çoğu insan için bu geçerlidir...

Motor sizin ilan sizin ama 10.aydan beri satamıyorsanız şapkanızı önünüze bir koyup düşünmeniz lazım derim ben haddim olmadan

Kalın sağlıcakla hayırlı Satışlar
    Good Things Come To Those Who Wait

6. Bora Karayel güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (01-03-2016),Arif Oral Unal (01-03-2016),Ediz Gürkan (02-03-2016)

Banned
    Isim
    ALİ KAPTAN
    Motosiklet
    VERSY 1000
    Marka
    Kawasaki

Alıntı Bora Karayel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yavuz bey Tavsiyede bulunanların biri usta, diğeri de yakın zamanda 1200 gs almış sahibindeni hatim etmiş bir Abimiz... Dolayısıyla Abarttıklarını düşünmüyor gelir bakarsın beğenirsen alırsın anlayışını da motor satışında yanlış buluyorum... Motorunuzun satılmasını kolaylaştırmak adına tavsiyede bulunmuşlar sadece...

Sizin motorunuzu ben izmirdeki bir arkadaşıma linkini atmıştım... Oğlum egsozuna baksana ciğerini almışlar diye geri döndü... Performans Egsozları standard egszolara göre alaşımları ve çalışma dereceleri dolayısıyla daha fazla renk değiştirirler diye biliyorum ben ama bu her ne olursa olsun İlana bakanda kötü bir intiba yaratır... Bende şahsen motorun egsozunu öyle görüpte telefonda yada mesajlarında gel gör beğenirsen alır beğenmezsen almazsın diye bir satıcıya Bursada bile olsam motora bakmaya gelmem çoğu insan için bu geçerlidir...

Motor sizin ilan sizin ama 10.aydan beri satamıyorsanız şapkanızı önünüze bir koyup düşünmeniz lazım derim ben haddim olmadan

Kalın sağlıcakla hayırlı Satışlar
    bora benim soylıyeceklerime tercuman oldun biz aileyiz tabiki hic kimsenin zarar etmesini istemeyiz kaldıki soylenenler iyi niyet cercevesinde tabi karar sizin

8. ali kaptan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ali KORKMAZ (02-03-2016)

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Yavuz hocam biz burda bir aileyiz ya o yüzden birbirimizi kırıcı veya üzücü tarz kullanmıyoruz. Bora hocamın da söylemek istediği bu aslında. Ben de Bora hocama bu konuda katılıyorum. Bizler buradaki herkesin iyiliğine dokunacak şeyler paylaşıyoruz. Size değer verildiği için iyiliğinize şeyler söylenmiş. Ben şahsen böyle bir iyiliğin karşılığında sert bir tarz görsem kırılırdım. Gönlümü Nasıl alırdınız bilemem artık😊😊 Ediz hocam umarım kırılmamıştır.

Bu arada mesele egzozunuzun patlatılması değil. İster parlatın ister parlatmayın ama size değer verenleri kırmayın yeter. Bu arada egzozu kendiniz parlatsanız da bir müddet sonra tekrar kararacaktır. Bana kalırsa da parlatmayın😉
    Yavuz hocam sizi seviyoruz..
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

10. Ali KORKMAZ güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Ediz Gürkan (02-03-2016),Yavuz Yücel (01-03-2016)

Enduroist Kıdemli Üye Cem oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cem oruç
    Motosiklet
    tiger 800
    Marka
    Triumph

Ali kardeşim bu cevabı yazdım, olayı anlamıştım.. Tekrar tekrar vurgulama yapılınca insan bozuluyor. Eşimin tavrı net, 'Aslan burcu', yani evde beni aslan beklemese zaten satmam ���� Alışır belki diye ağırdan aldım ama nafile...
    Yavuz hocam Asla burcu ise diyecek birşey yok Allah kolaylık versin. hayırlı satışlar.
    The Albatros pır pır high. TAaa far saw.

12. Cem oruç, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Yavuz Yücel (02-03-2016)

Enduroist Kadim Üye volkan keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Volkan Keskin
    Motosiklet
    R1200GS
    Marka
    Bmw

İyi fikir, ama çok uğraştırmaz mı? Alacak arkadaş bir daha uğraşmasın 😊
    Yok yok uğraştırmaz
    şaka bir yana, umarım hayırlısı olur.

Enduroist Katılımcı Üye Yavuz Yücel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yavuz Yücel
    Motosiklet
    R1200 GS
    Marka
    Bmw

1 ay önce bu hikaye bitti. İstanbul'dan İnegöl'e gelme zahmetine katlanan bir arkadaşa ödül olarak, oldukça uygun bir fiyatla, takasa verilmiştir.

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

HAyırlı olsun. Otomobil ile takas ettiniz ? Sanırım motosiklet almayacağım diye yazmıştınız ...

16. omercem, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Yavuz Yücel (22-08-2016)

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123 SonuncuSonuncu