Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 45 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Üye dogan zilan ozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Doğan Zilan Özcan
    Marka
    Aprillia

Standart 600cc-1200cc arası motor alma sorunsalı?

Öncelikle herkese Makedonya Manstır dan selamlar, İzninizle vaktinizi biraz çalmak istiyorum.
    Motorum mt07 yı daha uzun seyahatler yapmak için yeni bir motor almak üzere sattım ve bir süredir araştırıyorum. Düşündüğüm motorlar yeni africa twin, mt09tracer, Triumph tiger 800xrx veya 800gs. Aslında nc750 de düşünüyordum ama sürünce vazgeçtim. Mt07 den sonra çok sakin geldi.
    Genel olarak beklentim asfalt yoldan çok çıkmadan teknolojik olarak üstün, yani iyi bir abs fren sistemi ve mümkünse çekiş kontrol sistemi, 120li hızlarda gazı açınca ani cevap verecek bir güce sahip, selesi konforlu, öyle bir imkan varsa bakim aralıkları uzun bir motor.
    Karar vermekteki zorlandığım kısım ise Bu motorlara 50000 civarında para verdikten sonra neden biraz daha sıkıp ktm 1190 adv r veya 1200 gs almayayım diye soruyorum.
    Ankara da yaşıyorum ve şehir içince İstanbul gibi yol yapılmıyor. Zaten öküz de çok, şehir içinde canın boğazında geziyorsun.
    Eşimle gezmeyi de seviyoruz artçı konforu da benim için önemli. Hep dert yanı, deneyimli arkadaşların ve abilerin önerilerini bekliyorum.
    Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.
    İmla hataları için affedin telefondan yazıyorum.

2. dogan zilan ozcan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

ekayaalti (15-11-2015)