Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 89 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Üye GUNESKARASU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    GUNESKARASU
    Motosiklet
    Tiger 800
    Marka
    Triumph

Motorumu alalı 1 ay bile olmadığı için şuanlık biraz agresif kullanıyorum doyamadım daha gidişine. Triumph tiger 800 sahibiyim. Şehirdışından aldığım için ilk sürüş deneyimim uzun yol. 130un üzerinde bir ortalamayla gelmişimdir(genelde 160 civarı) 7.4 litre ortalama gördüm istanbula vardığımda. şehiriçi kullanımda ise gayet agresif şekilde ve kıvrak sıkışık trafikteki seri gidişlerle max. 9.1 gördüm. Daha da öyle gitmedim zaten genel olarak şehiriçi kullanımdayım agresifliğim pek dinmiş değil 8.2 civarlarında yakıt ortalamasına sahibim. Sakin devrinde sürüş mümkün olduğunda onu da deneyip bilgilerini paylaşırım. Gaz tepkisinin ve gücünün büyüsünü üzerimden atabilmiş değilim. Devirler konusunda detaylı gözleme sahip de değilim zaman içerisinde onları da burada paylaşırım.

Önceki motorum ise ktm duke 200. En çok otobanda 138 le giderken yakardı ve 5.5 gibi ortalamalar gördüğüm oldu. Şehiriçi kullanımı en çok 3.5 en az 2civarlarını gördüm. çok bahsetmeye gerek yok aslında duke den bu klasmanlar için.
    Konu GUNESKARASU tarafından (29-11-2016 Saat 17:35 ) değiştirilmiştir.