Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 10 Sayfa bulundu
    Banned
    Isim
    Burak Galip AKKURT
    Motosiklet
    YAMAHA XT660Z K9
    Marka
    Yamaha

Exclamation Sağa yanaşıp Sol kapıyı Açanlar

Sabah işe geliyorum...Hava süper... Bahçeşehir Otoban gişelerinden çıkıyorum...
    Kıraç girişinden giriyorum...Yavaş yavaş sağa sola baka baka ilerliyorum...Derken az önümde bisikletli bir genç pedal çeviriyor...Yolun sağında...
    Araçlar kaldırım kenarına park etmiş... her zaman ki gibi...

Birden bir kapı açılıyor....
    Bisikletli genç önce havalanıyor sonra önüme düşüyor... Bisiklet bir tarafa çocuk bir tarafa...
    Çocuğa çarpmadan kurtarıyorum, ama bisikletin arka tekerinin üzerinden geçip ileride durabiliyorum...

Koşarak yanına gidiyorum çocuğun... Arabanın manyak şöförü gence ''önüne baksana lan'' diye bağarıp yerde kan içinde yatan zavallıcığı kolundan çekiştirerek kaldırmaya çalışıyor...
    Önce şerefsizin gözüne baktım...Baktım ki insan değil.... daha bir kelime dahi etmeden çocuğu çekiştiren elini tutup kaskımı bile çıkarmadan kafayı koydum şerefsize...

Terbiyesiz adam yapması gereken hiçbir kontrolü yerine getirmeden kapıyı açıyor bi'de yol hakkı olan kişiye bağırıyor...

Terbiyesiz ve şerefsiz bu hayvan yerde yatarken gence doğru yöneliyorum..Ama kötü... çocuğun kalça kemiği kırılmış... Kırık diyorum çünkü kemiklerin uçları derisini yırtıp dışarı çıkmış...

O sinirle arkamı döndüm yerdeki şerefsiz'e öyle bir vurmak istiyorum ki...Gelip elimden alıyor çevredekiler... Ağzı burnu kan içinde şerefsizin...O kadar memnunum ki...Eğer durup elinden almasam çocuğu, bi'de yerde dövecek şerefsiz... neden kapıma çarptın diye...

Neyse; derken önce jandarma sonra da ambulans geliyor. Şahitlik yapıyorum ve şerefsiz herifi alıp götürüyorlar...Şikayetçiyim falan diye bağarıyordu hala minibüse bindirirlerken ağzını burnunu tutarak, ama Allah'tan uzman çavuş ta motorcuymuş...Terbiyesiz adamı ekip aracına bindiriyorlar, Genç ambulansa koyuluyor ve ben de uzayıp gidiyorum...

Bu bende, sizde, kardeşinizde olabilirdi. Bu insan takliti yapan hayvanlar trafikte olduğu sürece motorsiklet kullanmak çok tehlikeli arkadaşlar. Allah hepimize kazasız sürüşler nasip etsin...

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Umarım kalıcı bir şey çıkmaz genç arkadaşımız da..
    Maalesef dediğin gibi şerrrefsiz sürücü modelleri çok fazlası ile var,
    hangi birini eğitebiliriz onu da bilmiyorum..
    Geçmiş olsun diyorum.Seninde eline ayağına kaskına sağlık kardeşim.
    O şerrrrefsiz belki bundan sonra biraz olsun dikkat eder..
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Enduroist Kadim Üye Bülent İNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bülent İNAL
    Motosiklet
    V-Strom K/05 Kırmızı
    Marka
    Suzuki

Olay kötü birde sen çarpsaydın olay daha kötü hale gelecekmiş şükür ki dikkatin olayı kurtarmana vesile olmuş.
    Arkadaşa geçmiş olsun umarım zor bir dönem geçirmez.
    Dayak yiyen adama gelince bundan sonra nerde bir motorcu görsün kırmızı görmüş boğa gibi olacaktır (saldıracaktır) emin olun helede 4 tekerli kafesin içindeyse.
    Konu Bülent İNAL tarafından (17-05-2009 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir.
    Bülent İNAL

Herkes aynıyken Ben farklıyım
    Şimdi herkes fark peşinde
    Ben aynıyım
    Buda benim farkım

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Eline sağlık Burak hocam. Kafayı değil çok temiz bir dayak haketmiş çünkü onlar o bahsettiğin şerefsizler sadece dayaktan anlıyorlar. Ayrıca türkiye ve özellikle istabul'da motosiklete binmenin en büyük zorluklarından biri bu şerefsizler. Şimdilik bir tanesinden kurtulmuş olduk. Eline sağlık. Arkadaşın inşallah kalıcı birşeyi çıkmaz.

Kısa zamanda tanışmak dileğiyle.

dinc74
    Guest

valla kafana sağlık.böyle adamlar ortalıkta olduğu sürece herkesin kaza yapma riski var sen geçerkende açabilirdi kapıyı piyango genç arkadaşımıza vurmuş.geçmiş olsun

kuzgun
    Guest

Burak aslında seninle hemfikirim ama bu tip yaratıklar, onlara hayvan demek hayvana hakaret olur,elimizde kalır sonra kıymetli olurlar birazdaha sakin olmakta fayda var geçmiş olsun ikinizede.

Enduroist Üye ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Engin KILIÇ
    Motosiklet
    SUPER YAMAHA K12
    Marka
    Yamaha

Üzülmemek elde değil.

İnşallah kaskına bir şey olmamıştır, kask pahalıda. !!!!!!

Enduroist Üye Beyazkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ismail gümüş
    Motosiklet
    Tenere 1200
    Marka
    Yamaha

Burak eline sağlık ne yazıkki trafikte bu tip insanlar çok üzücü durum genç arkadaşa şifalar dilerim ''Allah daha kötüsünden sakınsın'' selamlar

Banned
    Isim
    Burak Galip AKKURT
    Motosiklet
    YAMAHA XT660Z K9
    Marka
    Yamaha

Tabi ambulansa koyulduktan sonra bi 'daha haber alamadım çocuktan ama femur'u kırılmıştı... Kötü görünüyordu...Bende sizinle aynı umudu paylaşıyorum...Dilerim kalıcı bir hasar olmaz...

Ve arkadaşlar yaptığım şeyden mutlu değilim ancak adamın çocuğu çekiştirmesini görünce inanın dayanamadım... Kimse dayanamazdı her halde...

Bu arada kaskım iyi. Sıkıntı yok...

Bu arada Buick söylediğini düşündüm de bu adam zaten farklı biri değildi ki... Gene elde var sıfır...Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşek...

Enduroist Üye navigator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    mehmet ayan
    Motosiklet
    GT250R
    Marka
    Hyosung

burak geçmiş olsun en iyisini yapmışsın

bu gün benimde başıma gelen birşeyi anlatayım

riva yolunda ilerliyorum önümde bir mavi V-Strom var sağ şeritte ilerliyoruz beraber sonra ben paşabahçe'ye sapacağım için sol sinyalimi verip sola doğru hamle yapıyorum nereden ve nasıl anlamadım ben tam mavi stromlunun yanına geldiğim de arkamda aracın acı fren sesi ile irkildim. Bayağı bi sersemledi aracın şöförü sonra paşabahçe sapağındaki ışıklarda durdum diğer mavi stromluda durdu adama ne yapıyon sen o kadar hızlı gelinirmi falan diye bağırmaya başladı. adamın savunması şuydu ama arkadaş sağ şeritteydi. bende sinyal verdim görmüyormusun dedim ? zaten rengi falan atmıştı bide 2 motorcu birden üstüne gelince adam epey tırstı mavi stromlu bana geçmiş olsun dedi ve aynı yöne yol almaya devam ettik.

Arkadaşlar trafikteki öküzlere karşı lütfen dikkatli olun yaz geldi diye epeyce azdı bu danalar .