Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 18 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345612 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 179 Sayfa bulundu

Konu: YENI EHLIYET

Hybrid View

Enduroist Kadim Üye ERDIM ELITEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Alıntı Oktay Oksak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdim, sağ olasın bana ve sitedeki bütün arkadaşlara faydalı olduğunu düşünüyorum.

Yalnız bu konuda benim merak ettiğim bir şey oluştu. Ben D1 ehliyeti istemiyorum. Bu durumda Emniyete D1 hakkımdan feragat etmek istiyorum diyebilirim diye düşünüyorum. Neticede bir hakkı vermelerini değil, hak edilmiş bir haktan vaz geçtiğimi beyan etmiş olacağım.

Ülkemizde bol miktarda saçma sapan yönetmelik değişiklikleri olmakta. Hiçbir zaman ihtiyaç duymayacağım D1 yüzünden 5 yıl sonra tekrardan ehliyet çıkartmak ve bu arada çıkacak olan sürpriz ücret, harç ve mecburiyetlerle uğraşmak istemiyorum. D1 den muaf olduğumda 10 yıl da bir değiştirmem gerekecek. Bu da süreyi iki katına çıkartmak demek.
    Hocam inan bilmiyorum. Ama mevzuat yönünden pek mumkun gorunmuyor. Ote yandan insanlık halı bırgun mınıbus kullanmak gerekirse olması iyi olmamasından sa

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Erdim çok teşekkürler bilgiler için...

Erdim, sağ olasın bana ve sitedeki bütün arkadaşlara faydalı olduğunu düşünüyorum.

Yalnız bu konuda benim merak ettiğim bir şey oluştu. Ben D1 ehliyeti istemiyorum. Bu durumda Emniyete D1 hakkımdan feragat etmek istiyorum diyebilirim diye düşünüyorum. Neticede bir hakkı vermelerini değil, hak edilmiş bir haktan vaz geçtiğimi beyan etmiş olacağım.

Ülkemizde bol miktarda saçma sapan yönetmelik değişiklikleri olmakta. Hiçbir zaman ihtiyaç duymayacağım D1 yüzünden 5 yıl sonra tekrardan ehliyet çıkartmak ve bu arada çıkacak olan sürpriz ücret, harç ve mecburiyetlerle uğraşmak istemiyorum. D1 den muaf olduğumda 10 yıl da bir değiştirmem gerekecek. Bu da süreyi iki katına çıkartmak demek.
    Olcay bence acele karar verme... iki sene sonra söyle güzel bir vw caravelle camper karavan alıp ya da kiralayıp avrupa turuna filan çıkmak istersin

Enduroist Kadim Üye Oktay Oksak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Oktay Oksak
    Motosiklet
    F700 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı omercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdim çok teşekkürler bilgiler için...

Olcay bence acele karar verme... iki sene sonra söyle güzel bir vw caravelle camper karavan alıp ya da kiralayıp avrupa turuna filan çıkmak istersin
    Ömer yaw güzel fikir. 😜

Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Hocam D1 bonus istemem yok.Sistem otomatık tanımlıyormuş. Mudahale soz konusu degıl yanı. D1 niz olacak kısacası.Ve tabii 5 yıl.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

O değil de bende A2-D-E var o ne olacak bir an aklıma geldi de? Hesap edecek olan var mı?
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

Enduroist Kadim Üye berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Berk Çiğdem
    Motosiklet
    1190adv - bmwr80rt
    Marka
    Ktm

Şu değerli bilgiler için teşekkür ederim Erdim abi , bende boş bir vaktimde bununla uğraşıcam.

Offf devlet işleri offf Neyse en azından artık yurtdışına çıkarken ödediğimiz 400 küsür lira ile 2 gün rakı içeriz

Moderatör Emir ÇELTEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emir Çeltek
    Motosiklet
    R 1250 GS
    Marka
    Bmw

Erdim hocam valla çok sağolasın değerli bilgiler için. Ben de sabırsız insanım bekleyemem sistem otursun diye. Şimdi bakıyorum işlemlere

Erdim abi göz muayenesinde makine ile bakıyorlar mı?

Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Alıntı Emir ÇELTEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdim hocam valla çok sağolasın değerli bilgiler için. Ben de sabırsız insanım bekleyemem sistem otursun diye. Şimdi bakıyorum işlemlere

Erdim abi göz muayenesinde makine ile bakıyorlar mı?
    Yok bana en son satırı okuttu. Masallah dedi gönderdi. Gormedım dıyemıcem yani

9. ERDIM ELITEZ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Emir ÇELTEK (05-01-2016)

Enduroist Katılımcı Üye ALPER TÜRKŞEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ALPER TÜRKŞEN
    Motosiklet
    CRF 1000L MT
    Marka
    Honda

İstanbul beykoz bölgesinde ikamet etmekte olan arkadaşlar kavacık FSM tıp merkezi sürücü olur raporunu 25 tl ye vermektedir. İstenen belgeler nüfus cüzdan fotokopi si ve 3 adet fotoğraf muaynede yapılan işlemleri bugün mmuayneyi hallettikten sonra gün içerisinde buradan yazarım tekrar. Aile hekimiyle uğraşmaktansa raporu tek noktadan almak daha mantıklı.

11. ALPER TÜRKŞEN güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

ahmet f senel (19-04-2017),ozgurcakici (07-01-2016)

Moderatör Emir ÇELTEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emir Çeltek
    Motosiklet
    R 1250 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı ALPER TÜRKŞEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul beykoz bölgesinde ikamet etmekte olan arkadaşlar kavacık FSM tıp merkezi sürücü olur raporunu 25 tl ye vermektedir. İstenen belgeler nüfus cüzdan fotokopi si ve 3 adet fotoğraf muaynede yapılan işlemleri bugün mmuayneyi hallettikten sonra gün içerisinde buradan yazarım tekrar. Aile hekimiyle uğraşmaktansa raporu tek noktadan almak daha mantıklı.
    Alper hocam, bu fotoğraflar normal mi biyometrik kabul ediyorlar mı? 2 tip vesikalık almak durumunda mıyız o yüzden soruyorum.

Sayfa 2 Toplam 18 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345612 ... SonuncuSonuncu