Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 44 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Berk Çiğdem
    Motosiklet
    1190adv - bmwr80rt
    Marka
    Ktm

Elif'in beli hala çok kötü ve geçmemesi beni biraz tedirgin etmeye başladı. Dönmemize 1 gün kaldı gerekirse erken dönelim diyorum ama Elif pek yanaşmıyor fakat ağrısıda dinmiyor sadece ağrı kesici içince rahatlıyor. Hastahaneye gidelim diyorum onada yanaşmıyor. Türk konsolosluğunu arıyorum durumu anlatıyorum. Bize nasıl bir destek verebilirsiniz diye soruyorum. Bize gitmemiz gereken hastahaneyi tarif ediyorlar. Herkes ingilizce biliyor fakat isterseniz size tercüman yollayıp tercüman desteği verebiliriz diyorlar. Sigortanız karşılayacaktır diye cevap alıyorum. Sağolsunlar yardımcı oldular fakat Elif inat edip gitmedi tabikide hastaneye ! Bütün gece başındaydım...

Artık dönüş günümüzdeyiz. Elif'in beli hala çok kötü bütün bavulları ben yerleştiriyorum. Elif dinleniyor. Uçağımız gece inicek İstanbula ve indiği gibi özel bir hastahaneye gitmek istiyorum ben. Neyse annem yardımımıza koşuyor ve randevu alıyor sabahına doktora gidiyoruz ,röntgen kontrol ıvır zıvır derken korkulcak bir şey yok kasları zayıf olduğundan yapmış ağrıyı. Şuanda gayet iyi durumda. Yalnız motora binmeyi bir süre yasakladım

Elif'in rahatsızlığından dolayı Zemun bölgesine gidemedik. Elif buna çok üzüldü çünkü oraya gitmeyi ben çok istiyordum ve hep benim yüzümden gidemedin dedi. Hatta ağrıdan kıvranırken gel taksiye binip gidelim ben dayanırım falan dedi. Kıyamam lan Önce sağlık

Isim
    Berk Çiğdem
    Motosiklet
    1190adv - bmwr80rt
    Marka
    Ktm

Eee artık Türkiyeye dönüyoruz... Ev sahibimize ufak bir not bıraktık. Bu arada taksici ile anlaştık bu sefer kazıklayamadı 2500 dinara döndük.

Yılbaşı hediyem !!!! Tamamen elleriyle bu hediyeyi hazırlayan canım sevgilim Elif'e çok teşekkürler !

Çok güzel bir turdu bizim için. Belgrad ise gerçekten güzel bir şehir. 7 gün burası için evet fazla fakat bizim bir zaman derdimiz yoktu. Aslında 3 günde bütün şehri gezebilirsiniz.
    Bu tatilde biz toplamda 3.000 tl para harcadık. Otel ve uçak dahil. Fakat biz dolu dolu yaşadık orada. Bu rakamı daha aşağıya çekmek mümkün. Çünkü iki kişi ortalama olarak en fazla harcayabileceğiniz günlük para 200 tl daha fazlası yok yani buda baya hep dışarıdasınız ve yiyip , içiyorsunuz demek

XBAлA Beograd , Hvala Beograd , Teşekkürler Belgrad !!!

3. berkcigdem güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Arif Oral Unal (09-01-2016),Emir ÇELTEK (10-01-2016)

Enduroist Kadim Üye Ercan Çelen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ercan Çelen
    Motosiklet
    F 800 GS
    Marka
    Bmw

Cok guzel anlatim bol fotograf guzel bilgiler ve keyifle gezilmis bir sehir. Tesekkurler

5. Ercan Çelen, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

berkcigdem (09-01-2016)

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Standart Duvarlarında ki yazılar ve grafitiler ile kendisini anlatan Belgrad ve turumu...

Güzel bir anlatım olmuş. Fotoğraflar da şahane. Emeğine sağlık.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

7. Ali KORKMAZ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

berkcigdem (10-01-2016)

Enduroist Kadim Üye ERDIM ELITEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Berk siz yurudunuz ben yoruldum yahu. Motorla abicim motorla gidin

Moderatör Emir ÇELTEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emir Çeltek
    Motosiklet
    R 1250 GS
    Marka
    Bmw

Bir solukta okudum. Hakikaten ayaklarınıza sağlık Önceden sorsan 7 gün Belgrad için çok fazla derdim gitmediğim halde fakat dolu dolu geçirmişsiniz. Elif'e de geçmiş olsun umarım daha iyidir.

Enduroist Kıdemli Üye Bora Karayel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bora Karayel
    Motosiklet
    F800
    Marka
    Bmw

Hey maşallah.... Ben okurken yoruldum sen yuruduk dedikce ben oha yinemi dedim... Abi bi scooter bi bisiklet kiralasaydin yahu..Elif Hanimin belinden sen sorumlusun beni bu kadar yurutsen ben istanbula geri gelemezdim ;) Saka bir yana Keyfili bir gezi olmus AYAKLarinza sağlik... Gezmeyide yazmayida seviyorsun belli
    Good Things Come To Those Who Wait

Enduroist Katılımcı Üye
    Isim
    Sabahattin KOÇ
    Motosiklet
    2016 İnzuma -F
    Marka
    Suzuki

Bu müzik ise Belgrad kalesinin kuşatma zamanında Osmanlının çaldığı marşmış. O kadar asker ile bu marşın çalındığını hayal edemedim. Kalenin içindekilerden birisi olmayı istemezdim açıkcası...

Çok güzel bi gezi,gönlünüze, kaleminize sağlık.Bu gezinin notlarında beni en çok etkileyen kısım tereddütsüz bu "Kale kuşatma müziği"idi..

Isim
    Berk Çiğdem
    Motosiklet
    1190adv - bmwr80rt
    Marka
    Ktm

Alıntı ERDIM ELITEZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berk siz yurudunuz ben yoruldum yahu. Motorla abicim motorla gidin
    Valla abi inşallah bir sonrakine motorlayız

Alıntı Emir ÇELTEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir solukta okudum. Hakikaten ayaklarınıza sağlık Önceden sorsan 7 gün Belgrad için çok fazla derdim gitmediğim halde fakat dolu dolu geçirmişsiniz. Elif'e de geçmiş olsun umarım daha iyidir.
    İnanmam bir solukta olduğuna kesin arada mola vardır Ben kendim okurken mola vermiştim

Evet aslında 7 gün çok Belgrad için normalde şehrin hakkı 3 gün max 4 gün. Biz tabi komple şehri yürüyünce 7 gün oldu.

Alıntı Bora Karayel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hey maşallah.... Ben okurken yoruldum sen yuruduk dedikce ben oha yinemi dedim... Abi bi scooter bi bisiklet kiralasaydin yahu..Elif Hanimin belinden sen sorumlusun beni bu kadar yurutsen ben istanbula geri gelemezdim ;) Saka bir yana Keyfili bir gezi olmus AYAKLarinza sağlik... Gezmeyide yazmayida seviyorsun belli

Abi scooter değilde bir ara bisiklet düşündük fakat o soğukta bisiklet kullanmakta pek mantıklı gelmeyince dedik tabana kuvvet yürü babam yürü

Teşekkür ederiz

Alıntı Sabahattin KOÇAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu müzik ise Belgrad kalesinin kuşatma zamanında Osmanlının çaldığı marşmış. O kadar asker ile bu marşın çalındığını hayal edemedim. Kalenin içindekilerden birisi olmayı istemezdim açıkcası...

Çok güzel bi gezi,gönlünüze, kaleminize sağlık.Bu gezinin notlarında beni en çok etkileyen kısım tereddütsüz bu "Kale kuşatma müziği"idi..

Sabahattin abi bu müziği bana orada bizi gezdiren rehber söyledi. Sizinkiler buradayken bir müzik falanda çalıyorlarmış ama tam bilmiyorum bir araştır istersen dedi. Bende araştırınca buldum bu müzikmiş...

13. berkcigdem, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Sabahattin KOÇAK (10-01-2016)

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Ben bu gezi yazısını herhalde ilk okuyanlardanım ama yazamamıştım. Vallahi iyi gezmişsiniz, ne gezmişsiniz, ne yazmışsınız.

Yeni geziler yeni raporlar bekliyoruz

15. Arif Oral Unal, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

berkcigdem (11-01-2016)

Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu