Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 19 Sayfa bulundu

Hybrid View

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

Alıntı çağın bayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    şu anda yamaha xmax 400 abs sürüyorum bu motoru satacağım yada takasa vereceğim ve enduroya geçeceğim (boy 186 kilo 95),
    650cc lik V-strom almayı düşünüyordum ancak sürdüğümde pek fazla içime sinmedi, Kawasaki versys 650 ise bana biraz asfalt motoru gibi geldi onuda pek beğenmedim, NC750X ise honda eğitimi sonrası kapalı alanda sürmüştüm ve süspansiyonlarından pek hoşlanmadım esasında kendinden bagajı olması büyük avantaj ama ısınamadım.

Sonrasında bir üst seviye neden olmasın diye düşündüm.
    Triumph x800xc yi fuarda görmüştüm çok hoş motordu ama ingiliz olmasından dolayı tedirginim, aynı şekilde italyan pagasoyada öyle, ktm de pek aklımda olmayan bir marka,

Geriye bunlar kalıyor herkesin övdüğü GS ve Süper Tenere

Bütçe 34-35 civarı olabilir
    Sorun çıkarma olasılığı düşük olması açısından 1100 veya 1150GS lere yönelmek istemiyorum, Süper tenere konusunda ise çok bilgili değilim, yeni kasası inanılmaz güzel, elektrik ayarlı süspansiyonlar ve hız sabitleme olayı bitirmiş ancak yola tutunma ve o ağırlığa göre gidişi nasıldır bir fikrim yok, benim bütçemde ancak 2011 veya 2012 olanına yetiyor,

işletme gideri(Kasko, bakım, parçalar) ve sorun çıkarma riskine göre de düşünürsek sizce nereye yönelmeliyim?

Teşekkürler..
    ST hakkında size diyeceğim çok şey olabilir. ama tek cümle ile ben çok seviyorum. GS yerine bunu tercih ettiğime çok memnunum. benim ki Z modeli yani yazdığınız elektrikli oyuncaklar yok üzerinde. ben daha mekanik şeyleri daha çok severim.

tavsiye edermiyim tabiki.

KILIBIKRAYDIR

2. cemkucuk, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

yılmaz yılmaz (13-01-2016)