Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 5 Toplam 9 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456789 SonuncuSonuncu
41 den 50´e kadar. Toplam 88 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Seda Güvener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Seda Güvener
    Motosiklet
    nc750sdct
    Marka
    Honda

Alıntı Arif Oral Unal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki Fransa Dan 2 kere den fazla vize aldı mı?
    Evet ama Fransa'ya da girdiğinden sorun olmadı, eğer gitmeseydik sonrasında Fransa da sorun çıkabilirdi.

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Seda Güvener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ama Fransa'ya da girdiğinden sorun olmadı, eğer gitmeseydik sonrasında Fransa da sorun çıkabilirdi.
    Ok ilk girişi Vizeyi aldığımız ilk ülkeden yapmak gerekiyor diye biliyordum karayolu ile Yunan'dan bozmuştım( vize Almanya'dan) neyse bu durumda 1 sene daha var Almanya yapıcaz artık

Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Ersan ÖZYURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş, iki defa birer senelik almıştım Yunanistan'dan. Haziran'a kadar da süresi var. Benim tarihim pek kesin olmaz, aklıma eser çıkarım. Ne yani şimdi en az iki ay önceden program mı yapacağız. Eziyet'e bak ya.
    daha önce iki defa 1 yıllık vizesi olan ve oraya mülteci başvurusu yapmayan biri olarak belki sana daha uzun süre verebilir ???

4. Ediz Gürkan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ersan ÖZYURT (27-03-2016)

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı Seda Güvener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de 1 senelikti bu hafta bitti şu an pasaport konsoloslukta bakalım ne kadar verecekler !
    Sonucu merakla bekliyorum.
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Enduroist Üye
    Isim
    Enis ŞİMŞEK
    Motosiklet
    CRF250L
    Marka
    Honda

Haziran'da vizelerin kalkacağına dair ciddi ciddi haberler var ama inanasım gelmiyor nedense...
    Sizce?

Enduroist Üye Seda Güvener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Seda Güvener
    Motosiklet
    nc750sdct
    Marka
    Honda

Alıntı Enis ŞİMŞEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haziran'da vizelerin kalkacağına dair ciddi ciddi haberler var ama inanasım gelmiyor nedense...
    Sizce?
    Günaydın,
    Bana göre mümkün değil

8. Seda Güvener, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Enis ŞİMŞEK (29-03-2016)

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Ben Haziran da Vize olayının en azından belli koşullarla ( SGK lı olmak / En az 5 yıl çalışıyor olmak / ya da belli meslek grupları doktor mühendis avukat mali müşavir vs. ) şeklinde bir şeyler olacağını düşünüyorum.

Vize olayının ne hükümetle filan bir ilgisi yok. AB / Amerika / Rusya arasında ciddi bir bölüşüm dönüşüm savaşı var. Rusya Amerikanın pek ses çıkarmadığı perdeleme denilen bir bombalama strateji ile milyonlarca göçmeni sınıra doğru itti. ( bunu geçen hafta af örgütünün bir raporundan öğrendim. yukarıdan aşağıya doğru temel altyapı sağlık gıda elektrik yollar vs çok sistematik şekilde bombalanmış) http://www.bbc.com/turkce/haberler/2..._orgutu_suriye

AB de boş durmuyor tabi. EURO SUR ( evet sur resmen adı ortaçağ a dönüyoruz yani. ) adı altında Bulgaristan macaristana oradan yunanistan a uzanan dev bir duvar örmek ve birleşik sınır ordusu kurmakla meşguller. Şurada bulunan Kale Avrupasının İnsani bedeli Raporu duvar ve orduya harcanan milyar dolarları gösteriyor..... http://yollardakihaklar.org/raporlar/

Bu savaşta AB (Daha doğrusu Almanya ) vize kartını kullanarak ABD nin kürt meselesinde yalnız bıraktığı Türkiye yi ABD ve Rusya ekseninden yanına almaya çalıştığı şeklinde değerlendiriyorum. Geçen hafta AB komisyonu vizenin kaldırılması Türk göçüne sebep olmaz diye bir rapor bile hazırlamış zaten. ( http://www.aljazeera.com.tr/al-jazee...nden-korkmuyor )

Tabi daha hazirana kadar neler olur, değirmenin altından ne sular akar Allah bilir.

10. omercem güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Enis ŞİMŞEK (29-03-2016),Ersan ÖZYURT (29-03-2016)

Moderatör Uğur Mertol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur Mertol
    Motosiklet
    BMW 1200 GSA / 2018
    Marka
    Bmw

Alıntı omercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Haziran da Vize olayının en azından belli koşullarla ( SGK lı olmak / En az 5 yıl çalışıyor olmak / ya da belli meslek grupları doktor mühendis avukat mali müşavir vs. ) şeklinde bir şeyler olacağını düşünüyorum.

Vize olayının ne hükümetle filan bir ilgisi yok. AB / Amerika / Rusya arasında ciddi bir bölüşüm dönüşüm savaşı var. Rusya Amerikanın pek ses çıkarmadığı perdeleme denilen bir bombalama strateji ile milyonlarca göçmeni sınıra doğru itti. ( bunu geçen hafta af örgütünün bir raporundan öğrendim. yukarıdan aşağıya doğru temel altyapı sağlık gıda elektrik yollar vs çok sistematik şekilde bombalanmış) http://www.bbc.com/turkce/haberler/2..._orgutu_suriye

AB de boş durmuyor tabi. EURO SUR ( evet sur resmen adı ortaçağ a dönüyoruz yani. ) adı altında Bulgaristan macaristana oradan yunanistan a uzanan dev bir duvar örmek ve birleşik sınır ordusu kurmakla meşguller. Şurada bulunan Kale Avrupasının İnsani bedeli Raporu duvar ve orduya harcanan milyar dolarları gösteriyor..... http://yollardakihaklar.org/raporlar/

Bu savaşta AB (Daha doğrusu Almanya ) vize kartını kullanarak ABD nin kürt meselesinde yalnız bıraktığı Türkiye yi ABD ve Rusya ekseninden yanına almaya çalıştığı şeklinde değerlendiriyorum. Geçen hafta AB komisyonu vizenin kaldırılması Türk göçüne sebep olmaz diye bir rapor bile hazırlamış zaten. ( http://www.aljazeera.com.tr/al-jazee...nden-korkmuyor )

Tabi daha hazirana kadar neler olur, değirmenin altından ne sular akar Allah bilir.
    Ömer bey bu vizesiz geçiş inşallah emeklileride kapsıyordur

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Emekliler her halükarda geçer 2001 yılında ABD vizesine başvurmuştum. İçeri alınan ben dahil 30 kişilik gruptan sadece Emekli Öğretmen bir beyefendiye vize verdilerdi

Moderatör Uğur Mertol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur Mertol
    Motosiklet
    BMW 1200 GSA / 2018
    Marka
    Bmw

Alıntı omercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emekliler her halükarda geçer 2001 yılında ABD vizesine başvurmuştum. İçeri alınan ben dahil 30 kişilik gruptan sadece Emekli Öğretmen bir beyefendiye vize verdilerdi
    Yunan son vizede bana 20 gün 2 geçişli kızıma ( çalışmıyor okulu yeni bitirdi ) 7 ay multi verdi çok kızmıştım ondan önce bana 3 aylık ve 6 aylık vize vermişti

Sayfa 5 Toplam 9 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456789 SonuncuSonuncu