Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 48 Sayfa bulundu

Threaded View

Moderatör alper ozbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    alper özbaş
    Motosiklet
    1200 ADV Rally
    Marka
    Bmw

Standart Enduro ve Off-Road Sürüş Eğitimi Ön Kayıt

Motorlarımız enduro olmasına rağmen ne kadar enduro sürüş yapıyoruz ,ne kadar araziye giriyoruz.Arada yeni heyecanlar yaşamak için asfalt dışına çıkmak,off-road sürüş yapmak gerekiyor.Hepinizin bildiği gibi arazi sürüşü çok farklı dinamikler ve sürüş özelliklerini içinde barındırıyor.Son dönemde arkadaşlarımızın off-road sürüş ve eğitim taleplerini göz önüne alarak piyasadaki off-road eğitim konusunda marka olan bir kurumla irtibata geçmiş bulunuyoruz.
    Eğitim almak isteyenlerin bu başlık altında ön kayıt gibi istek bildirmeleri halinde kurumla fiyat konusunda son görüşmeyi yapacağız ,ve piyasanın altında toplu olarak bize özel eğitim düzenlenecek.Eğitimde motor ve ekipmanlar eğitici tarafından sağlanacak,kendi ekipmanı olan isterse kullanabilecek.
    İstekli arkadaşlarımız en kısa sürede ön talep oluştururlarsa kurum ve fiyat bilgilerini burdan paylaşacağım.(Pazarlık aşamasından dolayı şimdilik kurum ve fiyat bilgisi paylaşmıyorum)

2. alper ozbas güzel mesajın için 6 üye sana teşekkür etti :

ahmet ozcan (10-03-2016),Çağın Sarılar (10-03-2016),Emir ÇELTEK (11-03-2016),Ercan Çelen (10-03-2016),ERDIM ELITEZ (11-03-2016),SONAY YÜKSEL (10-03-2016)