Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 57 Toplam 102 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 74753545556575859606167 ... SonuncuSonuncu
561 den 570´e kadar. Toplam 1012 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Yiğit Sürel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yiğit Sürel
    Motosiklet
    R 1200 GS LC
    Marka
    Bmw

Sedar Bey, hayirli olsun, tebrikler. Umarim kisa zamanda kavusursunuz. Saglikla, huzurla kullanin... Selamlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Enduroist Kadim Üye Coşkun SARP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Coşkun SARP
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200 ZE
    Marka
    Yamaha

Alıntı Serdar ZIMBA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verdiğin bilgiler için teşekkürler Haluk, uzun tur camı söylediğin gibi yağmur çamurda görüşü engellediği için eledim,ağır arazi yapmayı düşünmüyorum
    toprak köy yollarında sıkıntı yaratmazsa üzerinde ki ile devam ederim , pegler kısa evet bir arkadaşımın AT sini kullandığım da şaşırmıştım ,enduro ruhundan dolayı
    böyle demişti : ) topcase olarak bugün fuarda Trexes lara baktım,incelemeye devam. Elcik ısıtma için Ekim e kadar vaktim var. AT yi geçen seneden beri yazılı ve görsel medyadan çok takip ettim arkadaşımın AT sini de kullanınca kararımı vermiş oldum, motoru çok sevdim büyük konuşmayayım ama çabuk vazgeçeceğimi de sanmıyorum .

Teşekkürler Sonay hocam,ben de öyle düşünüyorum

Saolasın Oktay abi.

Teşekkür ederim. Sizin ikinci motorda şimdiden hayırlı olsun.
    Kardeşim güle güle kullan hayrını gör inşallah. Çanta için trexes kalite fiyat olarak çok iyi, satış sonrası da hizmet alacağın bi arkadaş Kadir tavsiye ederim. Cam yükseltmek için web de 150 lira olan bi ürün var yakın zamanda üyelerimizden Ahmet abi ST için aldı bende yorum gelsin alacağım. Orta sehpa için Adapazarında Ersin vardı sanırım yapıyor, kalitesi iyidir ve düzgün bi arkadaş zaten fiyatta eminim piyasaya göre uygundur. İrtibat için bilgileri bizim forumda bulabilirsin olmazsa yardımcı olmaya çalışırım.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Yiğit Sürel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sedar Bey, hayirli olsun, tebrikler. Umarim kisa zamanda kavusursunuz. Saglikla, huzurla kullanin... Selamlar.
    Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Alıntı Coşkun SARP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim güle güle kullan hayrını gör inşallah. Çanta için trexes kalite fiyat olarak çok iyi, satış sonrası da hizmet alacağın bi arkadaş Kadir tavsiye ederim. Cam yükseltmek için web de 150 lira olan bi ürün var yakın zamanda üyelerimizden Ahmet abi ST için aldı bende yorum gelsin alacağım. Orta sehpa için Adapazarında Ersin vardı sanırım yapıyor, kalitesi iyidir ve düzgün bi arkadaş zaten fiyatta eminim piyasaya göre uygundur. İrtibat için bilgileri bizim forumda bulabilirsin olmazsa yardımcı olmaya çalışırım.
    Saolasın Coşkun, fuarda Kadir bey le tanıştım,gayet ilgili samimi bir arkadaş,yalnız AT için henüz yan çanta taşıyıcı demiri yapmamışlar 1 ay diyor ama babası da oradaydı bir türlü yaptıramadık diyor ben de Adventurer Atakan ile tanıştım ,yan taşıyıcı onlarda varmış ve iç aksesuarlarını da hediye ediyor (iç çanta,çanta filesi,yan çanta üstü taşıma aparatı,sırt dayama) ayrıca yan yatmalar da çarpmalar da çanta köşebentlerin de olan koruyucu plastikler kırıldığın da ücretsiz değişim,montaj da bayiisin de ücretsiz yapılıyor,fiyat olarak Trexes a göre biraz daha uygun ,kalite benzer geldi ama kullanım sonrası görüşler nasıl bilmiyorum.

Enduroist Kadim Üye Coşkun SARP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Coşkun SARP
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200 ZE
    Marka
    Yamaha

Alıntı Serdar ZIMBA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Saolasın Coşkun, fuarda Kadir bey le tanıştım,gayet ilgili samimi bir arkadaş,yalnız AT için henüz yan çanta taşıyıcı demiri yapmamışlar 1 ay diyor ama babası da oradaydı bir türlü yaptıramadık diyor ben de Adventurer Atakan ile tanıştım ,yan taşıyıcı onlarda varmış ve iç aksesuarlarını da hediye ediyor (iç çanta,çanta filesi,yan çanta üstü taşıma aparatı,sırt dayama) ayrıca yan yatmalar da çarpmalar da çanta köşebentlerin de olan koruyucu plastikler kırıldığın da ücretsiz değişim,montaj da bayiisin de ücretsiz yapılıyor,fiyat olarak Trexes a göre biraz daha uygun ,kalite benzer geldi ama kullanım sonrası görüşler nasıl bilmiyorum.
    Adventurer Atakan'ıda yeni duydum imalatçı bi arkadaş mı ve markası nedir?. Sonuçta zaten bizler paylaşımlarımızı arkadaşlarımız istifade etsinler diye yazıyoruz. İlgili olduğumuz konularda fazla bilgi her zaman işe yarar.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Enduroist Katılımcı Üye Sefa Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sefa Doğan
    Motosiklet
    1190 ADV
    Marka
    Ktm

bende az önce adventurer dan atakanla sonrasinda trexes dan kadir beyle tanıştım.trexes, 45 lt arka çanta siet dayama ic canta file tasima askısı baglanti plaketi hepsine 1500 tl verdi. Adventurer da ayni fiyati ayni setle beraber 60lt icin verdi. Kalite olarak sanki trexes daha iyi gibi geldi. martta denizliye kampa giderken ugrayip elden almayi dusunuyorum.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Standart CRF 1000L Africa Twin Kullanımda

Arkadaşlar Adventurer dan uzak durun. Hiç iyi şeyler denmiyor ayrıca satan bayiler bile bıraktı.

Çantanın en iyisi Globescout olup Trexes de iyidir. Kadir ıspartalı enduroist bir arkadaşımızdır, ne yazık ki geçen sene den beri Isparta da çanta demirini ürettiremediği için ilerleyemedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Coşkun SARP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adventurer Atakan'ıda yeni duydum imalatçı bi arkadaş mı ve markası nedir?. Sonuçta zaten bizler paylaşımlarımızı arkadaşlarımız istifade etsinler diye yazıyoruz. İlgili olduğumuz konularda fazla bilgi her zaman işe yarar.
    Evet imalatçı, İstanbul Eyüp de yerleri,motevento ile de showroom ,satış ve montaj yeri olarak anlaşmış sanırım. Markayı önceden de duymuştum ,face de sayfaları takibimde idi. Ekim ayı gibi sanırım, sayfaların da kurucu ortaklarının marka ile ilişkisi kalmadığı mesajını yayınlamışlardı,araların da ne geçti bilmiyorum ,o kadar yakın tanımıyorum.n11 de de online satışları var. Kalite olarak yanyana alıp incelemek lazım ama benim fark ettiğim trexes e göre çanta iç köşebentler de plastik parça yok ve menteşeler biraz daha gevşek geldi.

http://www.adventurer.com.tr/

(kendi sayfaların da mobil sürüm çalışmıyor bilgisayardan sorun yok)

http://www.n11.com/magaza/adventurer

Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Arif Oral Unal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Adventurer dan uzak durun. Hiç iyi şeyler denmiyor ayrıca satan bayiler bile bıraktı.

Çantanın en iyisi Globescout olup Trexes de iyidir. Kadir ıspartalı enduroist bir arkadaşımızdır, ne yazık ki geçen sene den beri Isparta da çanta demirini ürettiremediği için ilerleyemedi.
    Globescout un yançanta seti maliyeti yüksekmiş ,bu rakama diğerlerin de topcase de dahil edilebiliyor. Fuar da görmedim ama bir indirim yapılıyor mu bu son kullanıcı fiyatlarından bilgin var mı? Galiba ilk etap da topcase ile başlayacağım. Kadir bey siteyi takip edin bir ay sonra taşıyıcı demir işini halledeceğini söyledi, bakalım.

http://www.globescout.com.tr/side-case-sets/page-3/

Enduroist Kadim Üye ERDIM ELITEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Son tavsiye canta vs yunandan al

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10. ERDIM ELITEZ güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Haluk Tamdoğan (26-02-2017),Serdar ZIMBA (26-02-2017)

Enduroist Üye Haluk Tamdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Haluk Tamdoğan
    Motosiklet
    CRF1000L Africa Twin DCT
    Marka
    Honda

Kilit mekanizmasi ve baglanti tablasi ses yapmayan ve yolda giderken esnemeyen bir canta almak lazim. Erdim abiye katiliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hep ilk günkü gibi...

Sayfa 57 Toplam 102 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 74753545556575859606167 ... SonuncuSonuncu