Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 59 Toplam 102 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 94955565758596061626369 ... SonuncuSonuncu
581 den 590´e kadar. Toplam 1012 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye ERDIM ELITEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Alıntı Serdar ZIMBA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam Erdim hocam,ilgin için teşekkürler,bir düşünüp araştırayım karar verirsem özelden ulaşırım sana.
    Kacti ilan kalkti dedim kacmaz diye

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı ERDIM ELITEZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kacti ilan kalkti dedim kacmaz diye
    Kısmet : ( , daha bir ay var ,belki başka fırsatlar çıkar, 58lt için sıfırına çantaya 1900 ,sırt dayama 310 tl, alt tabla 190 tl, arka taşıyıcıya 265 tl fiyat verdi bir satıcı, %5 ind yaparım dedi.. Globscout ile görüştüm, XPAN+ Aluminyum Arka Çanta - 47L, naturel eloksal 1185 TL ,Arka Çanta Taşıyıcı - Honda CRF1000L Africa Twin 2016-, naturel eloksal 430 TL Kilit Silindiri 41 TL ,İç Çanta - 47L, XPAN+ Arka Çantalar için 158 TL ,Bagaj Bağlama Kayışı, çift 25 TL toplamda 1875 TL yapıyor ,tek çekime %6 nakite %8 indirim yapıyor.
    Biraz daha bekleyeceğim. Bir yandan da ilanları takip edeyim.

Enduroist Kadim Üye Gürol Kıvırcık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

Hayırlısı olsun Serdar,
    Ben H.B demir kullanıcısıyım ve Yan koruma ile Moror koruma demirleri ayrı yerlerden montaj oluyor çok memnunun şiddetle tavsiye ederim,alt koruma gereklimi sorusunun yanıtını yaşayarak bulmanı önermem mutlaka tak,
    Arka çantam Traxes 40 litre hiçbir sorun yaşamadım yerlilerin içinde F.P olarak bence en iyisi,
    Şarj için ben gidona monte ettiğim harici şarj kullanıyorum kendi yerine takılan birtane var ama çabuk bozuldu tamirine falan bakmadım bile harici birtane bağladım çok memnunum,ayrıca orjinal yeride sürücüye çok uzak,
    Rüzgar için Turtle marka deliksiz ortadan sıkmalı asansörlü ve açı ayarlı deflektör kullanıyorum standart camla bire bir uyumla yükseliyor 200 liraya iş bitti çok memnunum,
    Sisler bende 4 tane 24 watlık led var ikisi ileri ikisi yanlara yayılan önümde durabilen hiç olmadı,
    Yan çanta için demirlerimi ben kendim yaptım ve yaparken de arka çanta için iki dayama yaptım tüm çantaların demirleri birbiri ile monte halde ve arka çanta sallanma kırılma gibi derdim kalmadı,
    Son olarak yapabileceğin en iyi seçimlerden birini yaptın uzun zaman kullanmayı düşün sakın 20,000 oldu eskiyor değiştireyim elimde kalır gibi derdin olmasın 18,000 oldum motor daha yeni yeni kıvama geliyor.
    zaten 20,000 km inceleme yazısısnı hazırlıyorum uzun ama faydalı birşey olacağını düşünüyorum,sürtmekten vakit bulursam bitireceğim
    Konu Gürol Kıvırcık tarafından (28-02-2017 Saat 18:14 ) değiştirilmiştir.
    Ben karıncayı bile incitmem cümlesindeki ’’bile’’ karıncayı incitir.

4. Gürol Kıvırcık güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Haluk Tamdoğan (28-02-2017),Serdar ZIMBA (01-03-2017)

Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Gürol Kıvırcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun Serdar,
    ....
    Eyvallah ,iyi dileklerin ve verdiğin bilgiler için teşekkür ederim Gürol abi, yaptığım seçim de en ufak bir tereddüdüm yok , AT 'ım la uzun km ler yapacağız beraberce.
    Bu arada fuarda Tyre Protector standın da Mehmet Karakaş ile kulaklarını çınlattık,eğer halen memnunsan bende alır almaz uygulatmayı düşünüyorum.

Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

Serdar, Tyre Protector lastiğimi değiştirirken yapmış olduğumuz iki delme denemesi dışında bir gereğini yaşamadım ama liftte delinen lastikle yolda delinenin farkı olmayacağını düşünüyorum ve bu testi tek lastikte 5-6 yerden delip aynı lastikle 8000 km yol yapan var,birde lastiği değiştirdiğimde kalın iç lastikler taktım ve hava basıncını fabrika değerlerinden 2 birim aşşağıda tutuyorum zira bana o değerler çok fazla gibi geliyor dolayısı ile lastiğin delinmesi yerine yarılmasını yaşayan arkadaşlar var yarıldığındada bu tür maddeleri bırak Dünya şeyisi liderimiz bile olsa duaları yetmez kurtaramaz.

7. Gürol Kıvırcık, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Serdar ZIMBA (01-03-2017)

Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Gürol Kıvırcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serdar, Tyre Protector lastiğimi değiştirirken yapmış olduğumuz iki delme denemesi dışında bir gereğini yaşamadım ama liftte delinen lastikle yolda delinenin farkı olmayacağını düşünüyorum ve bu testi tek lastikte 5-6 yerden delip aynı lastikle 8000 km yol yapan var,birde lastiği değiştirdiğimde kalın iç lastikler taktım ve hava basıncını fabrika değerlerinden 2 birim aşağıda tutuyorum zira bana o değerler çok fazla gibi geliyor dolayısı ile lastiğin delinmesi yerine yarılmasını yaşayan arkadaşlar var yarıldığındada bu tür maddeleri bırak Dünya şeyisi liderimiz bile olsa duaları yetmez kurtaramaz.
    Yarılmayı önleme değil de dağ da tepe de olaki tek başımıza iken çivi diken vs gibi batan cisimlerden doğacak patlamaları engellesin yeter abi,bir kaç patlak lastik değiştirme videosu izledim de alet edavat olsa bile çok meşakkatli iş, Honda da telli jantlar için bir patent alsa ya GS ve ST ciler kıs kıs gülüyordur şimdi : ) , Peki bu uygulama sonrası zaman için de lastik basıncının da normalden çok daha az düştüğü söylendi,test edebildin mi?

Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

Bende hiç hava eksilmesi olmuyor.

10. Gürol Kıvırcık güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

ahmet büyükerkmen (01-03-2017),Serdar ZIMBA (01-03-2017)

Enduroist Üye ahmet büyükerkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet Büyükerkmen
    Motosiklet
    Africa twin
    Marka
    Honda

Gürol bey tyre protector uygulaması hakkinda biraz detay verebilir misiniz ? Birçok modeli var hangisini kullanalım? Miktarı? Tesekkurler

Enduroist Üye ahmet büyükerkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet Büyükerkmen
    Motosiklet
    Africa twin
    Marka
    Honda

tyre protector firması ile görüştüm. africa twin için ön lastik için 350 ml arka lastik için 550 ml. kullanmak gerekiyormuş. toplam fiyat 75 lira

Enduroist Üye Yiğit Sürel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yiğit Sürel
    Motosiklet
    R 1200 GS LC
    Marka
    Bmw

Alıntı ahmet büyükerkmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tyre protector firması ile görüştüm. africa twin için ön lastik için 350 ml arka lastik için 550 ml. kullanmak gerekiyormuş. toplam fiyat 75 lira
    Merhaba, dagda bayirda tek basina kalma riski sebebiyle ben de dusunuyorum bunu uygulamayi... bu koruyucunun yenileme suresi nedir ve nasil bir islemdir acaba, bilen var mi? Lastiklerin sokulmesi, yenilemeden once icinin temizlenmesi, ya da ic lastigin komple yenilenmesi gerekir mi gibi sorular geliyo aklima...
    Tesekkurler simdiden...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 59 Toplam 102 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 94955565758596061626369 ... SonuncuSonuncu