Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 54 Toplam 102 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 44450515253545556575864 ... SonuncuSonuncu
531 den 540´e kadar. Toplam 1012 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye ahmet korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet korkmaz
    Motosiklet
    R1200 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Atilla Düzel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Africa birilerinin moralini cok bozmus anlasilan...

https://youtu.be/BzPn0F4z_Jg
    Bu efsaneymiş yahu

Enduroist Kıdemli Üye Kağan Dalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kağan Dalak
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Alıntı Uğur Mertol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani o zamana kadar kampanya ya katılanlara verecek sonramı vermeyecek yoksa tamamen mi durdurmuş
    sen koskoca hondasın döviz kurlarını öngörmediysen kampanya yapma yapıyorsanda sonuçlarına katlan
    BMW laf edenlere duyurulur
    Bmw, Amerika veya Avrupa fiyatlarının altına giren bir kampanya yaptı ve ben mi gözden kaçırdım?
    Sanıyorum 48.900 lük fiyat şu an dünya üzerindeki en ucuz fiyat olsa gerek.
    Fakat elde satacak motor olmadıktan sonra bedava deseler anlamı yok. Mart ayında manuel fiyatının 53 civarı olacağını tahmin ediyorum ki bu bile dolar olarak iddialı bir fiyat olacaktır.

Moderatör Uğur Mertol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur Mertol
    Motosiklet
    BMW 1200 GSA / 2018
    Marka
    Bmw

Alıntı Kağan Dalak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw, Amerika veya Avrupa fiyatlarının altına giren bir kampanya yaptı ve ben mi gözden kaçırdım?
    Sanıyorum 48.900 lük fiyat şu an dünya üzerindeki en ucuz fiyat olsa gerek.
    Fakat elde satacak motor olmadıktan sonra bedava deseler anlamı yok. Mart ayında manuel fiyatının 53 civarı olacağını tahmin ediyorum ki bu bile dolar olarak iddialı bir fiyat olacaktır.
    Bmw kampanya yapıyor demedim Bmw herzaman sözünün arkasında durur demek istedim burada
    Honda nın ucuz olup olmadığını tartışmıyorum
    Honda'nın ben bu fiyatla piyasaya çıkıcam deyip sonra Yok kardeşim demesine laf ediyorum
    Ayrıca Honda kampanyayı başka ülkelerdeki fiyatın altına mı inerek yaptı da bu söylediniz

Uğur Mertol

Tekerimiz Yeni Ufuklara Dönsün
    Uğur Mertol

Enduroist Kıdemli Üye ahmet korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet korkmaz
    Motosiklet
    R1200 GSA
    Marka
    Bmw

honda tl fiyat ile kampanya/satış yapıyor, şu ortamda iddialı bir duruştu, beceremediler.
    yine de sözlerini tutsalar iyi olurdu elbette, 500tl 1000tl için müşteri zorluyorlar, bu sebepten raly siparişimi iptal ettim.

belki de bayi hatasıdır, bilemiyorum.

Enduroist Kıdemli Üye Kağan Dalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kağan Dalak
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Alıntı Uğur Mertol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw kampanya yapıyor demedim Bmw herzaman sözünün arkasında durur demek istedim burada
    Honda nın ucuz olup olmadığını tartışmıyorum
    Honda'nın ben bu fiyatla piyasaya çıkıcam deyip sonra Yok kardeşim demesine laf ediyorum
    Ayrıca Honda kampanyayı başka ülkelerdeki fiyatın altına mı inerek yaptı da bu söylediniz

Uğur Mertol

Karşılaştırma yaparken adil olmak gerek. Africa twin şuan Almanya da 12600€, Amerika'da 13300$ yani Tr fiyatı her ikisini de altında. BMW hiçbir zaman TR de böyle bir kampanya yapmayı denemedi. Fiyatlarını hep € olarak açıklıyor. Dolayısı ile risk almıyor. Aynısını yapmak Honda için de kolay. € olarak fiyatı sabitleyebilirdi.
    Honda nın eleştirilmesi gereken yönü, olmayan mala fiyat indirmesi. Pazarlama taktiği olabilir. AT çıktığından beri, hatta daha çıkmadan 1yil öncesinde bu taktik başlamıştı. "İlgiyi canlı tut". Ve şu an ortada motor yokken biz fiyatı konuşuyorsak, demektir ki işe yarıyor.
    Bundan önce açıkçası BMW pazarlama konusunda çok başarılıydı. Aynı motoru önce 30. Yıl diye alladı, 2sene sonrasında 90. Yıl dedi, pulladı. Ama son AT pazarlaması Honda nın , BMW nın bu konudaki başarısını yakaladı hatta geride bıraktı diyebiliriz sanırım.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Kağan Dalak tarafından (29-01-2017 Saat 12:19 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Uğur Mertol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur Mertol
    Motosiklet
    BMW 1200 GSA / 2018
    Marka
    Bmw

Alıntı Kağan Dalak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karşılaştırma yaparken adil olmak gerek. Africa twin şuan Almanya da 12500€ yani Tr fiyatı

Karşılaştırma yaparken adil olmak gerek. Africa twin şuan Almanya da 12600€, Amerika'da 13300$ yani Tr fiyatı her ikisini de altında. BMW hiçbir zaman TR de böyle bir kampanya yapmayı denemedi. Fiyatlarını hep € olarak açıklıyor. Dolayısı ile risk almıyor. Aynısını yapmak Honda için de kolay. € olarak fiyatı sabitleyebilirdi.
    Honda nın eleştirilmesi gereken yönü, olmayan mala fiyat indirmesi. Pazarlama taktiği olabilir. AT çıktığından beri, hatta daha çıkmadan 1yil öncesinde bu taktik başlamıştı. "İlgiyi canlı tut". Ve şu an ortada motor yokken biz fiyatı konuşuyorsak, demektir ki işe yarıyor.
    Bundan önce açıkçası BMW pazarlama konusunda çok başarılıydı. Aynı motoru önce 30. Yıl diye alladı, 2sene sonrasında 90. Yıl dedi, pulladı. Ama son AT pazarlaması Honda nın , BMW nın bu konudaki başarısını yakaladı hatta geride bıraktı diyebiliriz sanırım.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kaan bey tam da benim eleştirdiğim nokta sizin de dediğiniz gibi bir fiyat açıklayıp sonra geri durması biz şimdi bunu konuşuyorsak pazarlama açısından bence başarılı diyemeyiz ama reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla yaklaşırsak dediğiniz doğru

Uğur Mertol

Uğur Mertol

Enduroist Üye Enver kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Enver Kutlu
    Motosiklet
    Africa Twin CRF 1000 DCT
    Marka
    Honda

İşim gereği 5 aydır ayrı kaldığım AT 'im ile bugün nihayet hasret giderdik. Aküsünü takmam ile tek kontakda çalıştı. Zincirimi giderken o kadar yağlamama rağmen ara ara pas izleri vardı. Az gelmiş herhalde.

Gerçekten özlemişim. Sadece motoru çalıştırıp olduğu yerde ara ara gaz vererek bile aldığım keyfi anlatamam..

LG-H860 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Ben de uzun zamandır takip ettiğim AT Manuel in Tricolor (HRC) rengi için kaporayı verdim arkadaşlar, söylenen Mart ortası teslim. Geçen yıl gibi süre uzar mı bilmiyorum ama bekleyiş şimdiden başladı.

Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Enduroist Üye Enver kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Enver Kutlu
    Motosiklet
    Africa Twin CRF 1000 DCT
    Marka
    Honda

Tekrar hayırlı olsun olsun Serdar. Umarım Honda bu sefer bekletmez.

Sayfa 54 Toplam 102 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 44450515253545556575864 ... SonuncuSonuncu