Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 51 Toplam 99 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 4147484950515253545561 ... SonuncuSonuncu
501 den 510´e kadar. Toplam 1012 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Kıdemli Üye Atilla Düzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Atilla Düzel
    Motosiklet
    F 700GS
    Marka
    Bmw

Bir değişiklik yok diyorlar. Bu arada Consept modeli de görünüyor burada.

http://www.hondaprokevin.com/2017-ho...-bike-crf-1000

Enduroist Kadim Üye Gürol Kıvırcık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

Elini çabuk tutup alan her zaman bu motorda kazanır,orasını burasını kafaya takan acabalarla seyreder durur ,bu fiyatlarda alınabilinecek en güzel motor hala AT dir beğenmeyenler dükkanın önünü kapatmasın der susarım.
    Konu Gürol Kıvırcık tarafından (16-01-2017 Saat 17:35 ) değiştirilmiştir.
    Ben karıncayı bile incitmem cümlesindeki ’’bile’’ karıncayı incitir.

3. Gürol Kıvırcık güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Ediz Gürkan (16-01-2017),Haluk Tamdoğan (16-01-2017),Sabahattin KOÇAK (16-01-2017)

Enduroist Kıdemli Üye Atilla Düzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Atilla Düzel
    Motosiklet
    F 700GS
    Marka
    Bmw

Martta geliyor benim Siyah AT inşallah. Heyecanla bekliyorum... Şimdiden rota çiziyorum kendime uzun seyahatler için...

5. Atilla Düzel, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Haluk Tamdoğan (16-01-2017)

Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Atilla Düzel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Martta geliyor benim Siyah AT inşallah. Heyecanla bekliyorum... Şimdiden rota çiziyorum kendime uzun seyahatler için...

Hayırlı olsun şimdiden, ben de bir kaç güne karar vereceğim.

Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Honda elcik ısıtmalar iyi ısıtmıyor diye ben de duydum hem de çok pahalıymış. Oxford markasını değerlendirebilirsiniz. Garanti sorun olmaz diye düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Enduroist Üye Yiğit Sürel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yiğit Sürel
    Motosiklet
    R 1200 GS LC
    Marka
    Bmw

Bahsettiğim yurt dışı sitelerde de genelde Oxford elcik ısıtma kullanımı yaygın gibi duruyor ve orjinaline göre fiyat-fayda olarak da çok cezbedici... Garanti meselesi insanın kafasını karıştırıyor zira olabilecek herhangi bir arızada rakamlar oldukça yukarı gidebiliyor bildiğiniz gibi. Bir yandan +2 gibi muammalarda cabası...

Teşekkürler tüm yorumlarınız için...

Enduroist Kadim Üye ERDIM ELITEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Soruyu kaçırmışım simdi cevaplıyayım ;)

Orj elcik ısıtma tırt kesinlikle. Ancak devirli kıllanıldığında daha ıyı performans verdiğini söyliyebilirim. Ote yandan sansım olsaydı kesinlikle Oxford takardım. (yani bu halde olacağını bilseydim) Ben paket ıle cok uyguna aldığımdan orjınalden devam ettim. Demir+sis farı+elcik ısıtma+cakmaklık seklinde. Setin içinden elcık ısıtmayı çıkarma sansım yoktu gibi.

Bilindiği uzere demiri 40 TL ye sanayıde 1 günde boyattım. Bildiğim ilk sıyah orj demir bende olduğu ıdı. Sonradan baskalarıda boyattı dıye bılıyorum. Sislerden cok memnunum. Ama olmasaydı muadil olarak SW motech takardım kesinlıkle. 350 Eur gibi bir fiyatı vardı. Orj sıslerın tek kotu yani ayarlanamaması. Yani japon mühendis bu böyle olacak bilmediğin ise burnunu sokma demiş.

Sıfır alacaklara yine paket ındırımı yaptırabılırım sanıyorum. Aklnızda bulunsun...

Garanti konusuna gelince

Butun honda motorların (250cc ustu) garantısı 2 yıl veya 30 bin km dir.
    Bunun harıcınde garantı kıtapcıgında orta bolumde bulunan dokumanı okuyup ımzalamanız durumunda 2 sene sonunda yetkılı honda servıse gıderek garantınızın devamı ıcın ok alırsınız. Bunda motorunuzda hondanın onaylamadığı bır degısıklık yapmamanız gerekmektedir. Artı o zamana kadar ki bakımlarıda honda yet servıslerınde eksıksız yaptırmakla yukumlusunuz (6000 km de bir) 2 senenın sonunda servıs motorunuzu ınceler ve garantının devamına karar verir. Ayno prosedür 3 senenın sonunda da tekrarlanır.

Burda cozemedıgım tek ayrıntı 30 bın km sınırı ıle ılgılı. Zira kıtapcıkta 4 yıllık sure ıcın herhangıbır km sınırı yazılmamış. Ama mantıken 30 bin km sınırları ıcınde geçerli olması gerek dıye düşünüyorum. Cunku son kullanıcıya böyle bır kıyak gorulmus sey degıl. Kısaccası azamı 4 yıl garantı gene de 30 bin km ile sınırlı olacaktır buyuk ıhtımal ıle..

Yeni alacaklar orta bolumu ımzalamayı unutmasın. Kıtapcıkta 2 bolum var. Teslım ederken 1. yı ımzalatılıyorlar ıkıncıyı pas gecıyorlar. Halbukı bayı sorumluluğunda.. Ama aldığınız tarihten 1 ay ıcınde ımzalamadınız gecmıs olsun dıyor honda..

Sartlı onarıma gelince ;

sartları bunlar.. Kısacası benım anladığım hıc bı halt gırmıyo. Mısal 4 sene ıcınde far camınız soldu. yeterlı ışık vermiyor. Gırmıyor misal.. Aksını anlayan varsa anlatsın seve seve dınlerım.

yanı 4 yıl garantı laf ebelıgınden başka bısı degıl bana gore.. O nedenle de su an motorum 18 bın de 24 bın bakımını da servıs de yaptıracağım. Ardından 30 bınde bakım yaptırmıyacagım. Kıtapcıga uyarak 12bın de bır yani 36 bın km de bakımını ustamda yaptırıp bınmeye devam edecegım..
    Konu ERDIM ELITEZ tarafından (17-01-2017 Saat 01:25 ) değiştirilmiştir.

10. ERDIM ELITEZ güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Bora Karayel (17-01-2017),Serdar ZIMBA (17-01-2017)

Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı ERDIM ELITEZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ... Kısacası benım anladığım hıc bı halt gırmıyo. Mısal 4 sene ıcınde far camınız soldu. yeterlı ışık vermiyor. Gırmıyor misal.. Aksını anlayan varsa anlatsın seve seve dınlerım.

yanı 4 yıl garantı laf ebelıgınden başka bısı degıl bana gore...
    +2 garanti dahilin de ki leri yazsalarmış daha az yer tutardı herhalde : ) artık neyi karşılıyorlarsa...

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı ERDIM ELITEZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yanı 4 yıl garantı laf ebelıgınden başka bısı degıl bana gore.. O nedenle de su an motorum 18 bın de 24 bın bakımını da servıs de yaptıracağım. Ardından 30 bınde bakım yaptırmıyacagım. Kıtapcıga uyarak 12bın de bır yani 36 bın km de bakımını ustamda yaptırıp bınmeye devam edecegım..
    Parçaları dışarıdan alıp götürelim. :P İşçilik onlardan olunca biz bakmadık diyemezler. Olmadı mı?

Şaka bir yana, ben götürecek düzgün bir yer bulamadım. Halen en iyi seçenek maalesef servisler. Tabi dikkati asla elden bırakmayın. (Dün yine yeni bir NC, yine bir givi koruma demiri montajı ve yine balata sorunu yaşandı. Yüz bin kere anlattık servilere ama nafile. Givi koruma demiri debriyaj telini geriyor, biraz boşluk bıraksalar bir şey olmayacak. Gel de anlat)
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Honda ön sipariş kampanyasını 12 Ocakta, kur artışlarından dolayı durdurmuş, ilk alanlar şanslı.

14. Serdar ZIMBA, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Arif Oral Unal (17-01-2017)

Sayfa 51 Toplam 99 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 4147484950515253545561 ... SonuncuSonuncu