Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 9 Toplam 102 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 56789101112131959 ... SonuncuSonuncu
81 den 90´e kadar. Toplam 1012 Sayfa bulundu

Trakya
    Bölge Sorumlusu

SONAY YÜKSEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    SONAY YÜKSEL
    Motosiklet
    R 1250 GS ADV + XMAX 300
    Marka
    Bmw

Alıntı semihyontem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısa Tur camı ve Uzun Yol için GIVI 'nin (Muhtemelen bir kaç marka daha yapmıştır) uzatma ek aparatı ile sorun çözülür sanırım.
    Geçmiş olsun bu arada. Tur camı hariç bir problemin olmadı sanırım.
    Su sıçratma ya da kendi tekerleklerinin sana yaptığı spray nasıldı bu konuda yorumun ne olacak?
    Su sıçratma ile ilgili soruna en güzel cevabı alttaki foto verecektir , yağmurlu havada , top case olmadığı zaman sırtınızın halini bir düşünün

2. SONAY YÜKSEL, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

semihyontem (11-04-2016)

Enduroist Kadim Üye ERDIM ELITEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Alıntı SONAY YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu arkadaşlar ile yaptığımız gezi sonrası ben şile de kaldım ve saat 22:30 dan sonra Şile den İstanbul a doğru yola çıktım , fakat yağmura yakalandım ve AT ile ilk yağmurlu hava da sürüşümü de gerçekleştirmiş oldum , lastik ve viraj ile bir sıkıntı yaşamadım çünkü tur camım sebebi ile aşırı yavaş bir sürüş gerçekleştirdim , daha önceki yorumlarım da uzun tur camı çok rahat demiş ve sizlere de tavsiye etmiştim fakat sonraki kullanımlarımda ve dün geceki yağmurlu hava sürüşünden sonra bu tavsiyemi geri alıyorum . Neden mi?

* Uzun tur camı kask vizörüne gelen havayı engellediğinden , kask vizörüne düşen her yağmur damlası vizörde yapışıp kalıyor , normalde bilirsiniz rüzgar ile birlikte bu yağmur damlaları vizörden süpürülür. Bu sebeple görüşüm berbattı.

* Bakış noktam tur camının tam tepe noktasına denk geliyor , bu da nasıl tarif etsem , ... bir bardağın içine kalem koyarsınız görüntü kırılır ya onun gibi bir kırılma oluşturuyor , hele tur camı biraz kirli ise amanın ...Bu durum benim boyum ile alakalı olabilir , daha uzun yada daha kısa biri için daha rahat olabilir belki ama ben sevmedim , muhtemelen kısa tur camına geçiş yapacağım .

demiştim dicem

Enduroist Kadim Üye Gürol Kıvırcık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

Hafta sonu arkadaşlar ile yaptığımız gezi sonrası ben şile de kaldım ve saat 22:30 dan sonra Şile den İstanbul a doğru yola çıktım , fakat yağmura yakalandım ve AT ile ilk yağmurlu hava da sürüşümü de gerçekleştirmiş oldum , lastik ve viraj ile bir sıkıntı yaşamadım çünkü tur camım sebebi ile aşırı yavaş bir sürüş gerçekleştirdim , daha önceki yorumlarım da uzun tur camı çok rahat demiş ve sizlere de tavsiye etmiştim fakat sonraki kullanımlarımda ve dün geceki yağmurlu hava sürüşünden sonra bu tavsiyemi geri alıyorum . Neden mi?

* Uzun tur camı kask vizörüne gelen havayı engellediğinden , kask vizörüne düşen her yağmur damlası vizörde yapışıp kalıyor , normalde bilirsiniz rüzgar ile birlikte bu yağmur damlaları vizörden süpürülür. Bu sebeple görüşüm berbattı.

* Bakış noktam tur camının tam tepe noktasına denk geliyor , bu da nasıl tarif etsem , ... bir bardağın içine kalem koyarsınız görüntü kırılır ya onun gibi bir kırılma oluşturuyor , hele tur camı biraz kirli ise amanın ...Bu durum benim boyum ile alakalı olabilir , daha uzun yada daha kısa biri için daha rahat olabilir belki ama ben sevmedim , muhtemelen kısa tur camına geçiş yapacağım .

Gel kardeşim ne olur ne olmaz dedim camını vermedim duruyor,olmazsa ben Güngöre gelirken getiririm.

Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

Steon ön ve arka çamurluk uzatma üzerinde çalışıyordu sanırım daha bitmedi.

Enduroist Kadim Üye ERDIM ELITEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Su sıçratma ile ilgili soruna en güzel cevabı alttaki foto verecektir , yağmurlu havada , top case olmadığı zaman sırtınızın halini bir düşünün
    Anlasıldı buna da bajaj yapacaz GS gorunumlu AT miz olacak

Trakya
    Bölge Sorumlusu

SONAY YÜKSEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    SONAY YÜKSEL
    Motosiklet
    R 1250 GS ADV + XMAX 300
    Marka
    Bmw

Alıntı Gürol Kıvırcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gel kardeşim ne olur ne olmaz dedim camını vermedim duruyor,olmazsa ben Güngöre gelirken getiririm.
    Acelem yok , sen işini gör sonra alırım ,ama tur camı ile uğraşmıycam diyosan alırım abi , ama uzun tur camı için acele etmeyin , normal camla alın AT lerinizi sürün , deneyin sonra da uzun tur camlı benim AT yi yada başka AT leri test edin öyle karar verin.

8. SONAY YÜKSEL güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Gürol Kıvırcık (11-04-2016),semihyontem (11-04-2016)

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Bence bu kadarı normal bir çamur bunun için kuyruğa Erdim'in gibi birşey takarsın

Enduroist Kıdemli Üye Ediz Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ediz Gürkan
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

En iyisi orjinal cam artı sökülüp takılan deflektör mü acaba??

Enduroist Üye Tuğberk Çelikkol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tuğberk Çelikkol
    Motosiklet
    Africa Twin CRF1000L
    Marka
    Honda

Daha önce internette denk geldiğim bir testte de tur camı ile ilgili özellikle kirlendiği zaman sıkıntı yaşandığını okumuştum. Ben şuana kadar tur camına hiç gerek duymadım. Sadece bir iki kez biraz eğilerek sorunu hallettim.

gb kompozit diye bir firmayla görüştüm bana bazı örnek fotoğraflar göndermiştiler fiyatları uygun internette sitesinden de bakabilirsiniz

http://gpkompozit.com

12. Tuğberk Çelikkol, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

semihyontem (12-04-2016)

Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...72532910/detay

Bu benim hoşuma gitti,camı delerekte delmeyerekte montajı yapılabiliyor,yağmur olduğunda görüşü engellerse aşşaıya indirilir yada pıt diye sökülüp çantaya atılabilir.

14. Gürol Kıvırcık güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Tuğberk Çelikkol (12-04-2016),whitestream (03-09-2016)

Sayfa 9 Toplam 102 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 56789101112131959 ... SonuncuSonuncu