Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 93 Toplam 102 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 4383899091929394959697 ... SonuncuSonuncu
921 den 930´e kadar. Toplam 1012 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye Gürol Kıvırcık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

Hiçbirimiz motorlarımızı kuryelik yapmak ekmek kazanmak için kullanmıyoruz tam tersi keyif için kullanıyoruz ve keyifin bedelini sürüyorsak hesaplanmaz diye düşünüyorum,
    ilk alanlardanım ve 2 yıla yaklaştı keyfini çıkartıyorum varsın % 10 o keyife feda olsun iki yıl beklemeyip iyiki ilk çıktığında almışım diyebiliyorum rahatlıkla.
    Ben karıncayı bile incitmem cümlesindeki ’’bile’’ karıncayı incitir.

Enduroist Kadim Üye oguzetuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Oğuz TUNA
    Motosiklet
    1290SAS
    Marka
    Ktm

Alıntı Bülent Berksan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw ahmet fiyatlar patladı da bize patladı. İlk alanların (misal ben) ödediği para dövüz bazında şu ankinden en az %10 daha pahalı. Herkese söylüyorum şu an fiyatlar be-da-va...
    Bülent sen veriyordun bir ara motoru. Vazgeçtin heralde?
    Oğuz TUNA

Enduroist Üye Enver kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Enver Kutlu
    Motosiklet
    Africa Twin CRF 1000 DCT
    Marka
    Honda

Alıntı oguzetuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bülent sen veriyordun bir ara motoru. Vazgeçtin heralde?
    İşin içinde keyfiyet olunca arada olabiliyor öyle.
    Benim de geçici kaşıntılarla bir dönem motoru ilana koymuşluğum vardır...

Şu ara bir cross kaşıntısı geldi ki mesela ilacı yok... Saatlerce internet başında kaşınıp duruyorum...
    Geçer diye bekliyorum bakalım...

Enduroist Üye engintuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    engin tuna
    Motosiklet
    Africa twin crf1000 dct
    Marka
    Honda

O kaşıntı her zaman oluyo doğru. Bende 2016 nisanda almıştım kırmızı dct yi sonra bu yıl temmuzda farklılık olsun diye sattım ki ertesinde pişmanlık geldi geçen ay gri dct aldım yeniden. Africa fiyat performans olarak ve her sürücünün isteklerini neredeyse tamamen karşılayabikecek bir motor.

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı engintuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kaşıntı her zaman oluyo doğru. Bende 2016 nisanda almıştım kırmızı dct yi sonra bu yıl temmuzda farklılık olsun diye sattım ki ertesinde pişmanlık geldi geçen ay gri dct aldım yeniden. Africa fiyat performans olarak ve her sürücünün isteklerini neredeyse tamamen karşılayabikecek bir motor.
    Birde Engin gibi kullanıcılar var geçen gün facebook'ta da bir kullanıcı yazmıştı sattım bir daha aldım diye.

Ben 20.000 km ye geldim çokta memnunum valla 20.000 daha en azından binerim içimden çok daha fazlası geçiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Enduroist Katılımcı Üye Bülent Berksan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bülent Berksan
    Motosiklet
    R80gs basic
    Marka
    Bmw

Oğuz ben motoru ilk aldığımda tam adapte olamadım. O zaman g650x country ve bir de uzun yol icin cbf1000a motorlarımla muhteşem bir setupım vardı. Arazide kaplan , uzun yolda kartal gibi idim. Ama antalyaya gidip yaylaya çıkarken mutlu olmuyor aladaglarda dolaşıp istanbula dönerken illallah diyordum (yine de mutluydum be)
    Sonra africAyı gorunce ikisini verip bunu alayım (üstüne de 8-10 bin verdim) heryerde mutlu olayım dedim. Halbuki mukemmele asla ulaşılamayacağını daha önce de görmüştüm .... Ama yine de aldım africayı...
    Ve tabiii hayal kırıklığı yaşadımım. İlk araziye girdiğim gün olmayacak bi yerde sağa yatırdım. Sonra iznik arkalarında tek başıma gezerken yine olmuycak bi yerde nasıl olduğunu bile anlamadan sola yatırınc ve medeniyetten uzak 15 dakika kaldırmaya çalışıp da kaldıramayınca olmuycak bu iş deyip kısa bi süre satışa çıkardım .....ölücü arkadaşlar saolsun sayelerinde satılmadı hem de ilanlarda numberone olmasına rağmen....
    Ben de tkc80 takınca belki de biraz alışınca motoruma güvenim arttı 690ların prşinden gidebildiğimi görünce satmaktan vazgeçtim. Zamanında bi abimiz 640adv için olamayacakların en iyisi demişti. Şu anda ben de africa için yapıyorum aynı tanımı OLAMAYACAKLARIN EN İYİSİ...Tek motorla ulaşılabilecek en güzel setup...
    Konu Bülent Berksan tarafından (11-12-2017 Saat 22:37 ) değiştirilmiştir.
    I need your boots your clothes and your motocycle

7. Bülent Berksan güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

cemkucuk (12-12-2017),oguzetuna (12-12-2017),Serdar ZIMBA (12-12-2017)

Enduroist Katılımcı Üye Bülent Berksan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bülent Berksan
    Motosiklet
    R80gs basic
    Marka
    Bmw

640adv in az titreşimli (tenere 660 kadar olsun yeter) ve abs lisini yapsınlar (ama kilosu süspansiyon kalitesi ve benzin deposu aynı ööle olacak ) işte o zaman HAYALLERİM GERÇEK OLACAK...
    I need your boots your clothes and your motocycle

Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Motorumun lastiklerini değiştirmeyi düşünüyorum,10k km ye yaklaştı, ıslak performansı çok kötü dunlop ların ıslak virajlar da kayma yaşıyorum yol tutuşu bana göre iyi değil, TKC 70 ile MT90 arasında kalmıştım fakat Pirelli yeni bir lastik çıkardı,SCORPION™ RALLY STR adında. Özetle macera ve çift amaçlı enduro cadde motosikletleri için özel olarak tasarlanan yeni on/off road enduro lastiği diyor açıklamasın da ,daha geniş bilgi aşağıda ki linkte mevcut.Aranız da duyan inceleyen oldu mu? Fiyat MT90 nın biraz üzerinde. Stokta yok ama sipariş üzerine getirtilebileceği söyleniyor. Lastik dişleri alışılmışın dışında.

https://www.motolastik.com/pirelli-s...lly-str-pmn435

Enduroist Kadim Üye Gürol Kıvırcık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

Alıntı Serdar ZIMBA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motorumun lastiklerini değiştirmeyi düşünüyorum,10k km ye yaklaştı, ıslak performansı çok kötü dunlop ların ıslak virajlar da kayma yaşıyorum yol tutuşu bana göre iyi değil, TKC 70 ile MT90 arasında kalmıştım fakat Pirelli yeni bir lastik çıkardı,SCORPION™ RALLY STR adında. Özetle macera ve çift amaçlı enduro cadde motosikletleri için özel olarak tasarlanan yeni on/off road enduro lastiği diyor açıklamasın da ,daha geniş bilgi aşağıda ki linkte mevcut.Aranız da duyan inceleyen oldu mu? Fiyat MT90 nın biraz üzerinde. Stokta yok ama sipariş üzerine getirtilebileceği söyleniyor. Lastik dişleri alışılmışın dışında.

https://www.motolastik.com/pirelli-s...lly-str-pmn435
    Ben seçimlerin arasında MT90 ı al keyfine bak,yeni lastikle macera arama derim,hele bir yıl geçsin deneyen denesin sonrasında bakarız hepimiz,sonuçta işini fazlası ile görebilecek Bir Anlaş Capra R lastiğe göre zaten 3/1 den fazla para vereceksin birde denenmemiş yeni lastiğe daha da fazla verme,
    yeni çıkan lastiğin denenmesi için olması gerekenden ucuz olması lazımken bizim fırsatçılar da işe dahil oluyor veryansın gidiyor fiyatlar,
    en azından buna karşı durmak adına ben şimdi almam.
    Ben karıncayı bile incitmem cümlesindeki ’’bile’’ karıncayı incitir.

11. Gürol Kıvırcık, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Serdar ZIMBA (12-12-2017)

Enduroist Üye Hasan Hüseyin ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hasan Hüseyin ÖZGÜR
    Motosiklet
    XTZ 1200 SUPER TENERE
    Marka
    Yamaha

Vay be bu başlığa ait tüm mesaj ve yorumları okudum. Yuppii. Aynı şekilde SUPER TENERE ye ait tüm başlıklardaki yorumları da okudum ve varılan sonuç şu ki herkes kusursuz bir şekilde kullandığı motordan oldukça memnun. Okudukça keyif aldım hatta bazı kullanıcı yorumlarını telefonuma kaydettim. İnşallah o kayıtları tekrar değerlendireceğim ve motor almaklı olduğum bu yolda bana yol gösterecek. Ha test etmek en makbulü amma o şansa bulunduğum yer itibariyle sahip değilim.

13. Hasan Hüseyin ÖZGÜR güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Arif Oral Unal (12-12-2017),cemkucuk (13-12-2017)

Sayfa 93 Toplam 102 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 4383899091929394959697 ... SonuncuSonuncu