Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 94 Toplam 102 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 4484909192939495969798 ... SonuncuSonuncu
931 den 940´e kadar. Toplam 1012 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

Alıntı Hasahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be bu başlığa ait tüm mesaj ve yorumları okudum. Yuppii. Aynı şekilde SUPER TENERE ye ait tüm başlıklardaki yorumları da okudum ve varılan sonuç şu ki herkes kusursuz bir şekilde kullandığı motordan oldukça memnun. Okudukça keyif aldım hatta bazı kullanıcı yorumlarını telefonuma kaydettim. İnşallah o kayıtları tekrar değerlendireceğim ve motor almaklı olduğum bu yolda bana yol gösterecek. Ha test etmek en makbulü amma o şansa bulunduğum yer itibariyle sahip değilim.
    bir kütahya turumu yapsak ne yapsak

KILIBIKRAYDIR

Enduroist Üye Hasan Hüseyin ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hasan Hüseyin ÖZGÜR
    Motosiklet
    XTZ 1200 SUPER TENERE
    Marka
    Yamaha

Tabiki buyurun gelin Cem bey sizleri misafir etmekten ve muhabbet etmekten mutluluk duyarız. Kütahya'nın Gediz ilçesindeyim.

Isim
    Hasan Hüseyin ÖZGÜR
    Motosiklet
    XTZ 1200 SUPER TENERE
    Marka
    Yamaha

Facebook "Honda Africa Twin Türkiye" grubunda az önce (13.12.2017 Saat:18.52) paylaşılan durumu kopyalıyorum.

"Herkese merhabalar 2016 africa twin otomatik motorumdan gelen civata oynama sesine benzer sesle ilgili izmir honda yükselişe gittim ve bu sesin sibop sesi olduğunu söylediler bunun telafisi için honda türkiyeye yazdım duyarsız kalmadılar ve garantiden sibop ayarı yapılmasını kabul ettiler sağolsunlar ve motorum 15 gün serviste kaldı servisin dediğine göre her motorun sibop ayar değeri farklıymış ve bekledim değiştirildi fakat bu sibop sesi geçmedi. Motora gaz verdiğinizde yani yüklendiğinizde ses yok fakat gaı kestiğinizde yani rolantide gittiğinizde ötüyor. Sinir olduğum için satıp 2017 dct 4.000 km de aldım aynı ses yine başladı bundada. Bu durumu yaşayan varmı sadece bendemi var bu çünkü kimse bu kusura değinmemiş. ( bu benim şahsi kıllığım değil. İzmir yükseliş serviste bu sibop sesini kabul ediyor ve evet var diyor ). Africa twin in bu kusuruyla ilgili ne gibi haklarımız var bilen varsa yazarsa sevinirim. Bu durumu yaşayan varsa telefondada konuşmak isterim 0-533-5946462 "

Sanırım benzer şekilde geçmiş konularda bu ses şikayetinden bahseden olmuştu ve hatta video içeriğinde rahatsızlık duyduğu ses kaydınıda paylaşmıştı.

Enduroist Kadim Üye Gürol Kıvırcık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

Facebook "Honda Africa Twin Türkiye" grubunda az önce (13.12.2017 Saat:18.52) paylaşılan durumu kopyalıyorum.

"Herkese merhabalar 2016 africa twin otomatik motorumdan gelen civata oynama sesine benzer sesle ilgili izmir honda yükselişe gittim ve bu sesin sibop sesi olduğunu söylediler bunun telafisi için honda türkiyeye yazdım duyarsız kalmadılar ve garantiden sibop ayarı yapılmasını kabul ettiler sağolsunlar ve motorum 15 gün serviste kaldı servisin dediğine göre her motorun sibop ayar değeri farklıymış ve bekledim değiştirildi fakat bu sibop sesi geçmedi. Motora gaz verdiğinizde yani yüklendiğinizde ses yok fakat gaı kestiğinizde yani rolantide gittiğinizde ötüyor. Sinir olduğum için satıp 2017 dct 4.000 km de aldım aynı ses yine başladı bundada. Bu durumu yaşayan varmı sadece bendemi var bu çünkü kimse bu kusura değinmemiş. ( bu benim şahsi kıllığım değil. İzmir yükseliş serviste bu sibop sesini kabul ediyor ve evet var diyor ). Africa twin in bu kusuruyla ilgili ne gibi haklarımız var bilen varsa yazarsa sevinirim. Bu durumu yaşayan varsa telefondada konuşmak isterim 0-533-5946462 "

Sanırım benzer şekilde geçmiş konularda bu ses şikayetinden bahseden olmuştu ve hatta video içeriğinde rahatsızlık duyduğu ses kaydınıda paylaşmıştı.
    Bir kaç Africa gurubu var ayrıca Türkiye whatsap gurubumuz var Türkiye'nin her yerinden üyesi var,ben bu tür tekraren şikayete rastlamadım,görmedim,duymadım fakat enteresandır bu arkadaşımızın iki motorundada aynı şikayet var bana öyle geliyorki hafta sonundan haftasonuna motorunu yıkatmaya giderken kullanan, akşamlarıda garajında silen temizleyen birisinin pipiriklenmesinden öteye bir şey değil
    2 yıl oldu dağ bayır geziyor bu motorlar daha şasesinden yada salıncağın dan kırılanı olmadı,gerçek kullanıcılara Forever Africa.
    Ben karıncayı bile incitmem cümlesindeki ’’bile’’ karıncayı incitir.

5. Gürol Kıvırcık, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Serdar ZIMBA (14-12-2017)

Enduroist Kadim Üye oguzetuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Oğuz TUNA
    Motosiklet
    1290SAS
    Marka
    Ktm

Benzer bir ses konusu bu başlıkta da geçmişti yukarıları bir tarayın isterseniz.
    Servisin normal dediği sesten şikayet eden biri vardı.
    Oğuz TUNA

Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Gürol Kıvırcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben seçimlerin arasında MT90 ı al keyfine bak,yeni lastikle macera arama derim,hele bir yıl geçsin deneyen denesin sonrasında bakarız hepimiz...
    Aslın da bu lastik geçen sene çıktı yalnız A.T. için arka lastik ebatlarını bu sene üretti,yani diğer marka motosikletler bir yıldır yurtdışın da kullanıyor olması lazım,ama dediğin gibi macera aramaya gerek yok ,bugün 700 km de bir takım MT90 buldum, uygun fiyata yapıştırdım abi. Bir 35-40 km kullandım,yorum için daha çok erken ama ohh be dedim kendi kendime : )

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

Tabiki buyurun gelin Cem bey sizleri misafir etmekten ve muhabbet etmekten mutluluk duyarız. Kütahya'nın Gediz ilçesindeyim.
    merak ettiğiniz motosikleti olan arkadaşlarım için yazdım bir tur yaparak hem tanışmış hemde merak gidermiş olursunuz (kaşıntıya sebep verdirecez biraz ama)

KILIBIKRAYDIR

Ordinaryus Enduroist ahmet f senel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

Alıntı cemkucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merak ettiğiniz motosikleti olan arkadaşlarım için yazdım bir tur yaparak hem tanışmış hemde merak gidermiş olursunuz (kaşıntıya sebep verdirecez biraz ama)
    Arkadaşımızla ben de görüştüm.
    Çok da güzel klüpleri var.
    Yolunuz düşerse bu motor sevdalısı arkadaşlarımıza uğrayın derim.

Isim
    Hasan Hüseyin ÖZGÜR
    Motosiklet
    XTZ 1200 SUPER TENERE
    Marka
    Yamaha

Alıntı ahmet f senel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımızla ben de görüştüm.
    Çok da güzel klüpleri var.
    Yolunuz düşerse bu motor sevdalısı arkadaşlarımıza uğrayın derim.
    Ahmet abi güzellik kulüpte değil iki teker sevdalılarının muhabbetinde. Hele hele misafir ettiğimiz motorcular oldu mu zamanın akışı hızlanıyor vakit nasıl geçiyor bilinmiyor. Kapısı ve gönüllerin açık olduğu mekandır kulübümüz.

11. Hasan Hüseyin ÖZGÜR güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

ahmet f senel (15-12-2017),cemkucuk (15-12-2017)

Isim
    Hasan Hüseyin ÖZGÜR
    Motosiklet
    XTZ 1200 SUPER TENERE
    Marka
    Yamaha

Açılan başlık göremedim ama Africa Twin Advanture bizlere ne farklılıklar sunacak? Daha fazla arazi mi olacak? Dedesi XRV 750 ye daha yakın olacak denilmektedir. Arama motorundan çıkan sonuçlar hep yabancı dil olduğundan anlayamadım.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 94 Toplam 102 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 4484909192939495969798 ... SonuncuSonuncu