Alıntı Hakan Velioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şimdi bir soru da ben sormak istiyorum. Bu başlıktaki sorular güzel ama aklınızdan geçeni merak ettim?
Aslında iki ana başlıkta toplamak gerekirse;

1. Sürüşlerde tercih ediyor mu ediliyorsa ne gibi durumlarda tercih ediliyor olduğunu anlamak hatalı yaptığım bir davranış varsa kendi
sürüşümde düzeltmek adına tecrübelerinizi sordum
Elimden geldiğince konu üzerinde mantık yürütmeye çalışıyorum.
Ama bir başkası benim düşünmediğim bir noktaya dikkatimi çekip daha iyisini yapabilmeme imkan veriyor bunun temelinde yatan ise;

Forumu kullanan insanların hayat / yol / görüş tecrübeleri toplamı > bir tek insanın hayat / yol / görüş tecrübesi

2. Teknolojik olarak içinde bulunduğumuz dünya gelişirken neden bazı noktalar gelişmiyor yada geliştirilmiyor ona sebep araken
bu düşünülmüş müdür ? Yoksa yapılmamasının bir sebebi var mı? Sorusunu anlamaya çalıştım.
Motorda * "devirdeki yükseliş" / * "hız daki" düşüş / * "vitesin konumu" / * "sürücünün "input" bilgisi ölçülebilir ve işlemci; bazı kriterleri (*) kontrol
ederek arkadan geleni uyarmak adına Fren lambasını yakma kararı alabilir.

Ayrıca şu yaklaşıma da saygı duyduğumu belirtmek ve katıldığımı aşağıdaki şekilde göstermek isterim.
Ne kadar basit olursa o kadar az problem çıkartır.

Ama artık sürücüler rahatlık istiyor daha güvenli olsun daha kabiliyetli olsun istiyor; kolay yönetilen modlara sahip olan motorsikletlerin
Nedeni ise daha büyük hacimli motorların göreceli olarak "yetkin" olmayan insanlara bile satabilme gereksiniminin sonucu olabilir .
bu benim kendi düşüncem tabiki de.
iyi forumlar.