Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 38 Sayfa bulundu

Threaded View

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Standart MOTOSİKLETİ AZ YATIRARAK VİRAJA DİK VE DAHA HIZLI GİRMEK MÜMKÜN MÜ?

Malumunuz forumda sohbet esnasında etraftan duyduğumuz sürüş tekniklerini veya bilgilerini böyle yeni konular açarak hem bilgilerin düzenli tutulmasını hem de bilgimizin doğru veya yanlışını bulmayı hedefliyoruz.
    Başta bize gönüllü olarak yardımlarını esirgemeyen Ersan ÖZYURT hocama ve tüm üyelere vereceği bilgilerden dolayı teşekkür ediyorum.
    Bir motosiklet pazarlığı esnasında lastikleri de kontrol ederken sırt yapmış olduğunu gördüm ve sürücüsünden lastik indirimi de istedim. Ancak Ada'm RoSPA(ileri seviyede eğitimli sürücü) çıkmasın mı? "Sen de eğitim alırsan senin de arka tekerin böyle eriyecek. Eğer RoSPA olsan bunu demezdin" demez mi? Ben de dedim ki sen hiç viraj yapmamışsın hep düz yolda kullanmışsın dedim. Aksine cevap verdi. Ben hem dik kalıyorum hem de o deli gibi yatanlardan daha hızlı virajı tamamlarım dedi. Ben şok oldum. Bu Nasıl mümkün oluyor dedim. Tabiki o da "çeşitli teknikleri var işte bildiğimiz kontralar da bunların birisi" dedi ama ben daha fazla askıntı olmamak için ve Enduroist ailesine güvendiğim için buraya bu konuyu açmak istedim. Umarım çoğumuzun da merak ettiği, korkmadan viraja girmeyi ve daha dik konumda kalmayı öğreniriz.

Buyurun atışmalar başlasın!!

DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

2. Ali KORKMAZ güzel mesajın için 5 üye sana teşekkür etti :

ahmet ozcan (20-04-2016),Asil KIRGIN (21-04-2016),Ersan ÖZYURT (20-04-2016),HakanVelioglu (20-04-2016),Seda Güvener (20-04-2016)