Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 118 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kıdemli Üye ilkersahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    M. İlker Şahin
    Motosiklet
    S1000 XR
    Marka
    Bmw

Alıntı ersel şenkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlamış değilim yanlışım varsa düzeltin dünyaca ünlü bir marka gidon yükseltme aparatı yapıyor ve orijinal oluyor. aynı standartlara bende uyarak yaptım hatta artısı var eksiği yok yerli üretici olarak (adı) orijinal parçadan ne eksiği var.
    Ersel Hocam ben bu yazdığından hiç bir şey anlamadım. Bu serzeniş birisine mi, bir mesaja mı yoksa genel şartlarla mı ilgili.
    Mesajlara bakıyorum seninle yada ürün ile ilgili herhangi bir yorum yok. Seni isyan ettiren konu nedir biraz açar mısın.

Ayrıca bu tarz ürünler bildiğin gibi reklamın çoğunu kendisi yapar. Yani alan, kullanan ve tavsiye eden arkadaşlar en büyük pazarlama ağını oluşturur.

Mesajdan anladığım orijinal meselesine gelince, genelde bu tür malzemelerde orijinallikten kastedilen jenerik ürün diye belirtilen piyasaya ilk girmiş (veya domine etmiş) marka/ürün için kullanılıyor sanırım.

Emeğinin karşılığını almanı umarım. Ancak benim kişisel görüşüm giriş fiyatın, en azından belirli sayıda stok için daha uygun olmalıydı.

Hayırlı ve bol kazançlar dilerim.

2. ilkersahin, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

ersel şenkaya (26-04-2016)