Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 17´e kadar. Toplam 17 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye muharremkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Muharrem KARA
    Motosiklet
    Dominar D400 & Pulsar 200 NS Fi
    Marka
    Diger

Alıntı Arif Oral Unal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler herkese herhalde bundan almayacağım bunun üzerine orjinal elciği takabileceğimi zannetmiyorum. Isıtmalı Elcik alıp devam edeceğim gibi duruyor

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bunu orjinal elciğin üstüne sarıp verdiğiniz linkte de görünen beraberindeki ısıyla daralan makaronu da hepsinin üstüne elciğe geçirip ısıyla daraltıp elciği tam kaplıyorsunuz. Orjinal elciğin içine takmak çok zor olsagerek, zira bunun ,için ayrı boşluk da olması lazım o durumda.
    Ancak diğer arkadaşın dediği gibi çok dayanıklı olmayabiliyorlar.

Portatif olarak şöylesi var, rahatça tak çıkart yapabilirsiniz(usb girişi istiyor güç için)
    LINK

Ya da benim kullandığım ve fiyatına göre çok iyiiş gören 4 kademeli şu modeli kullanabilirsiniz
    LINK
    Ancak kabloların girdiği küçük kontrol kutusunun su yalıtımını yapmalısınız, özellikle kabloların kutuya giriş kısmında.

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Arif ali expresste direk elciğin üzerine sarılan ve kendi kablosu ile çakmaktan bağlanan cırt cırtlı çok pratik bir şey görmüştüm. Ne yazık ki favorilere kaydetmemişim bulamadım şimdi. 11 usd idi . çok kullanışlı ve pratik bir şeye benziyordu. Bir bak istersen...

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı muharremkara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu orjinal elciğin üstüne sarıp verdiğiniz linkte de görünen beraberindeki ısıyla daralan makaronu da hepsinin üstüne elciğe geçirip ısıyla daraltıp elciği tam kaplıyorsunuz. Orjinal elciğin içine takmak çok zor olsagerek, zira bunun ,için ayrı boşluk da olması lazım o durumda.
    Ancak diğer arkadaşın dediği gibi çok dayanıklı olmayabiliyorlar.

Portatif olarak şöylesi var, rahatça tak çıkart yapabilirsiniz(usb girişi istiyor güç için)
    LINK

Ya da benim kullandığım ve fiyatına göre çok iyiiş gören 4 kademeli şu modeli kullanabilirsiniz
    LINK
    Ancak kabloların girdiği küçük kontrol kutusunun su yalıtımını yapmalısınız, özellikle kabloların kutuya giriş kısmında.
    Teşekkürler, öncelikle sıfır makine de orjinal üzerine makaronu daraltma fikrine sıcak bakmadığım için içine koyabilmeyi hayal etmiştim demek ki bu olmuyor. Diğer tavsiyeleri değerlendireceğim.

Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı omercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arif ali expresste direk elciğin üzerine sarılan ve kendi kablosu ile çakmaktan bağlanan cırt cırtlı çok pratik bir şey görmüştüm. Ne yazık ki favorilere kaydetmemişim bulamadım şimdi. 11 usd idi . çok kullanışlı ve pratik bir şeye benziyordu. Bir bak istersen...
    Ömer Cem sağolasın dediğin şey oxfor'da var belki de dediğin gibi o yola gidebilirim.

Enduroist Üye muharremkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Muharrem KARA
    Motosiklet
    Dominar D400 & Pulsar 200 NS Fi
    Marka
    Diger

Alıntı omercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim yukarıda verdiğim ilk linktekinden ya da benzerinden bahsediyorsunuz sanırım.

Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı muharremkara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim yukarıda verdiğim ilk linktekinden ya da benzerinden bahsediyorsunuz sanırım.
    Ebay da foto gözükmüyor ama aynı şey muhtemelen.

Enduroist Kadim Üye CihanCöbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cihan Cöbek
    Motosiklet
    NC700 X Gümüş
    Marka
    Honda

Alıntı Arif Oral Unal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, öncelikle sıfır makine de orjinal üzerine makaronu daraltma fikrine sıcak bakmadığım için içine koyabilmeyi hayal etmiştim demek ki bu olmuyor. Diğer tavsiyeleri değerlendireceğim.
    Sıfır AT içinse kalitelisinden almak ve kullanmak daha mantiklı.Bu elcik uzerine sarilan makaronla tutturulan ısıtıcıları 2.motoruma takıp denemistim.Çünkü kışın kullaniyordum işimi de gordu.Hazir takmisken bozulunca yine ayni yontemle yenilerini takip kullanirim.Ama büyük ve yeni bir motorum olsa Daytona yada Oxford marka alip rahatima bakardim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12