Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 45 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye HakanVelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ...

Ben feribotu da kullanmayıp körfezi dolanmayı hep daha ekonomik buluyordum. Bu noktada köprüden geçmenin bana bir katkısı olmadı.

Bayramda ücretsiz olması sebebi ve merak ile köprüden geçtim. İznik gölü etrafından gezmem anlamında yolumu kısalttı. Buna ek olarak Bursa gezimden dönüşte de hız kazandırdı.

Peki gelelim sadede. Para eder mi? Kesinlikle hayır. O köprüye para vereceğime o paraya körfezi dolanır dolanırken de bir köftecide durur soluklanır yemek yerim daha iyi. Ya da aynı hizmet için feribota binerim.

Köprü hıza ihtiyacı olan çalışma hayatındaki insanlara ya da taşımacılık endüstrisine hizmet edeceği çok belli. Ama bu anlamda da çok araç geçmeyeceği için dövletimiz yav bu milleti soymamız lazım ama nasıl noktasından mükemmel bir çözüm üretmiş. Hakkaten tarihi soygun sistemi. Geçsem de geçmesem de o parayı ödüyorum arkadaş.

Cevabını merak ettiğim bir soru var. Henüz bulamadım da köprü kiralama süresince bakımı da firmaya ait olacak değil mi? Yoksa onuda mı ben ödeyeceğim!!!!

Bu arada her iki yönde de ücret alınacağı gişelerden çok belli. Diğer yandan İstanbul-Körfez yönünde yandan kaldırımdan kaçak geçmek mümkün ama ters yönde bu boşluğu vermemişler.

2. HakanVelioglu, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Gürol Kıvırcık (11-07-2016)