Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 31 Sayfa bulundu

Threaded View

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Standart AFRICA TWIN OFF-ROAD EĞİTİMİ (13 AĞUSTOS)

13 Ağustos 2016 tarihinde, 12 şanslı Africa Twin sahibini zevkli bir gün ve oldukça heyecanlı bir off-road eğitimi bekliyor.

Göktürk, İstanbul’da Africa Twin için özel olarak hazırlanan off-road eğitim merkezinde Murat Yazıcı tarafından verilecek eğitime 12 şanslı Africa Twin sahibi ücretsiz olarak katılacak.

Eğitim programı:
    08:00 Buluşma ve Kahvaltı
    Yer: Eaters restoran
    Adres: İstanbul cad. Gökmahal çarşısı No:28 Göktürk, İstanbul
    Tel: 0212 322 42 44
    09:30 Motorlara biniş ve eğitim alanına varış
    10:00 Eğitim başlangıcı
    12:00 Öğle yemeği – Barbekü
    13:30 Eğitime devam
    17:00 Eğitim sonu

Nasıl katılabilirsiniz?
    Eğitime katılmak çok kolay!
    Oldukça hareketli ve zevkli geçmesi planlanan eğitime aşağıda yer alan başvuru formunu dolduran ilk 12 kişi hak kazanacak. Sonrasında ise yapmanız gereken tek şey programda belirlenen buluşma yerine belirlenen zamanda gelmek.

Eğitim Başvuru Linki: https://www.hondafanclub.com.tr/priv...800000E4ymiEAB

Katılım şartları
    Eğitim sadece Africa Twin sahipleri için düzenlenmektedir. Aşağıda yer alan formu dolduran ilk 12 kişi eğitimden faydalanacaktır. Formu doldurup gönderebilmeniz için HFC üyesi olmanız gerekmektedir. Eğer değilseniz hemen ‘üye ol’ linkine tıklayarak çıkan formu doldurmanız yeterli olacaktır. HFC üyeliği ücretsizdir. Eğer daha önceden HFC üyesi iseniz lütfen üye girişi yapınız.

Eğitime katılımın diğer şartları da müşterilerimizin Africa Twin’lerinde off-road lastiklerinin takılı olmasının yanı sıra kask, mont, eldiven ve benzeri güvenlik aksesuarlarına sahip olmalarıdır. Lütfen eğitime gelirken off-road lastiklerinin takılı olduğundan ve güvenlik ekipmanlarınızın eksiksiz olarak yanınızda olduğundan emin olunuz.

Off-road lastiği olmayana yüzde 35 indirimli lastik
    İstanbul – Göktürk’te gerçekleştirilecek tam günlük eğitim öncesinde off-road lastikleri olmayan Africa Twin kullanıcıları arzu ederlerse Anlaş’ın Capra X lastiklerine yüzde 35 indirimle sahip olabilirler. Anlaş’ın Capra X modelinin tavsiye edilen 90/90 B21 M/C 54T TL M+S ve 150/70 B18 M/C 70T TL M+S ölçülerindeki lastiklere indirimli ve sökme takma işçilikleri dahil 500 TL’ye satın almak mümkün. Anlaşma kapsamında katılımcılar off-road lastiklerini Anlaş’ın Avrupa Yakası Beşiktaş’ta bulunan ACR Gayrimenkul Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. veya Anadolu Yakası Ataşehir’de bulunan Kickstart Motorsports’tan temin edebilirler.

Not: Altın elbiseli adamdan alıntıdır.

DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

2. Ali KORKMAZ güzel mesajın için 6 üye sana teşekkür etti :

ahmet f senel (01-08-2016),Çağın Sarılar (01-08-2016),cemkucuk (01-08-2016),Ersan ÖZYURT (30-07-2016),HakanVelioglu (01-08-2016),SONAY YÜKSEL (19-08-2016)