Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 31 Toplam 31 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 212728293031
301 den 306´e kadar. Toplam 306 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Alıntı cemkucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merakımı affedin KTM 1190 tubeless mi lastikleri tel jant ve ortada tellerin jant ile birleşimi

biraz araştırınca buldum

Cem 1190 telli lakin tubeless...teller ortada.. sızdırmazlık sağlamak için ortada bir kanal var ve üzerinde lastik conta ile çevrili...HEr ihtimale karşı yanımda yedek iç lastiklerle de gezmeme rağmen bir yıl boyunca ağır arazi şartlarında kullandım ve bir sıkıntı yaşamadım. Video da sistemi görebilirsin ..

https://www.youtube.com/watch?v=--Ucwqhd0tI

2. omercem, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

cemkucuk (21-10-2016)

Ordinaryus Enduroist cemkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Durmuş Cem KÜÇÜK
    Motosiklet
    Züppeer Teneke 1200
    Marka
    Yamaha

Alıntı omercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cem 1190 telli lakin tubeless...teller ortada.. sızdırmazlık sağlamak için ortada bir kanal var ve üzerinde lastik conta ile çevrili...HEr ihtimale karşı yanımda yedek iç lastiklerle de gezmeme rağmen bir yıl boyunca ağır arazi şartlarında kullandım ve bir sıkıntı yaşamadım. Video da sistemi görebilirsin ..

https://www.youtube.com/watch?v=--Ucwqhd0tI
    bu cevap bence google dan daha net ve güzel çok net bir bilgiye ulaşamamıştım.

ktm nin bu sistemini bisikletlerde de uyguluyorlar bir bant gibi birşey var tellerin geçtiği yerden sızdırmazlık olmasını sağlıyor. demek aynı sistemmiş. motosikletlerde kullanılırmı acep diye düşünüyordum KTM yapmış

KILIBIKRAYDIR

4. cemkucuk, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Sefa Doğan (14-04-2017)

Enduroist Üye Onur Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Onur Battal
    Motosiklet
    VFR 1200X Crosstourer
    Marka
    Honda

Kendime bir türlü yediremiyorum BMW fiyat politikasını ve bu sebepten de almıyorum. Alamıyorum ya da beğenmiyorum değil benim için konu. Konu tamamen ilk satış fiyatı ve servis olayı. Ha satarken de pahalıya satıyorsun zaten zararın olmuyor diyenler için, motorda büyüteceğim kadar büyüttüm zaten, bu saatten sonra satmak için motor alma taraftarı değilim. Bu sebeple de kazık yediğimi bile bile borusana gitmek istemiyorum Bir adet gsa 1200 alana kadar, aynı hacimde japon maxi endura + 250 lik scooter + 250 lik cross makine almak da var

6. Onur Battal güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (22-10-2016),cemkucuk (24-10-2016),Emir ÇELTEK (24-10-2016),harun solmaz (22-10-2016)

Enduroist Kadim Üye alperiynem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alper İynem
    Motosiklet
    R 1200 GSA & CRF 250 L
    Marka
    Bmw

Alıntı İsmail Hakkı Erdağ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alperiynem ,4 yıldır hiçbir zaman yan gözle de olsa GS ye bakmadım. Bunları Safranbolu ya geldiğimizde konuşalım,o taraflara doğru bir planım var.Telfonunu yazarsan seni ararım .
    benim telefon numaram imzamın altında .Yada direk arayabilirsin. İstersen tabi !!
    İstersen ne demek, mutluluk duyarım..Her zaman beklerim..

0 532 446 8179 numaram..

Bekliyorum

Enduroist Üye burhan çolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    burhan çolak
    Motosiklet
    HONDA AFRİCA TWİN CRF 1000 DCT
    Marka
    Honda

başlıkla alakalı olacak benim konum..tenere ile .7000 kmye geldim..tek olarak didim-edirne yolculuğu yaptım..Motor uzun yolda tatmin etmedi desem yalan olur.1500 kmde 330 tl yakıt aldım..uzun yolda 100-110-120 gittim hep..vitesi düşürüp devri yükseltip son vi,tese atmaktan yoruluyorum herhalde..devrini almayıncada yüksek hıza cıkmakta zorlanıyorum..140-150 ye cıktığım nadir oldu..Yani diyeceğim odurki..gerektiğinde vites küçültme ve motorun devrini yükseltmeden gazı açtığında 150 veya daha yüksek süratlere cıkmak için ..2 silindirmi yada 4 silindirmi..yada cc yi mi yükseltmek gerekir..Anladığım yazılanlar dogru..tenere 660 xtz acelesi olmayan ve gercekten gezgin motoru..aslan gibi kükreyerek gidiyor...bende yavaş ve gezerek bakınarak giderim aslında ancak gerektiği zaman da kullanmak için çabuk ivmlenmesini istiyorum..fikirlerinizi paylaşırsanız memnun olurum..Birde artçılı olsam daha da yorardı sanıyorum..Bende çok kısa molalarla gittim gerçii..

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Bu işin birde bütçe tarafı var ama 2 silindir bir makine de dünya değişir 4 silindire hiç gerek yok eğer bir touring alma niyetiniz yoksa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 31 Toplam 31 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 212728293031