Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 29 Toplam 29 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 192526272829
281 den 290´e kadar. Toplam 306 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Üye Onur Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Onur Battal
    Motosiklet
    VFR 1200X Crosstourer
    Marka
    Honda

Kendime bir türlü yediremiyorum BMW fiyat politikasını ve bu sebepten de almıyorum. Alamıyorum ya da beğenmiyorum değil benim için konu. Konu tamamen ilk satış fiyatı ve servis olayı. Ha satarken de pahalıya satıyorsun zaten zararın olmuyor diyenler için, motorda büyüteceğim kadar büyüttüm zaten, bu saatten sonra satmak için motor alma taraftarı değilim. Bu sebeple de kazık yediğimi bile bile borusana gitmek istemiyorum Bir adet gsa 1200 alana kadar, aynı hacimde japon maxi endura + 250 lik scooter + 250 lik cross makine almak da var

2. Onur Battal güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (22-10-2016),cemkucuk (24-10-2016),Emir ÇELTEK (24-10-2016),harun solmaz (22-10-2016)

Enduroist Üye burhan çolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    burhan çolak
    Motosiklet
    HONDA AFRİCA TWİN CRF 1000 DCT
    Marka
    Honda

başlıkla alakalı olacak benim konum..tenere ile .7000 kmye geldim..tek olarak didim-edirne yolculuğu yaptım..Motor uzun yolda tatmin etmedi desem yalan olur.1500 kmde 330 tl yakıt aldım..uzun yolda 100-110-120 gittim hep..vitesi düşürüp devri yükseltip son vi,tese atmaktan yoruluyorum herhalde..devrini almayıncada yüksek hıza cıkmakta zorlanıyorum..140-150 ye cıktığım nadir oldu..Yani diyeceğim odurki..gerektiğinde vites küçültme ve motorun devrini yükseltmeden gazı açtığında 150 veya daha yüksek süratlere cıkmak için ..2 silindirmi yada 4 silindirmi..yada cc yi mi yükseltmek gerekir..Anladığım yazılanlar dogru..tenere 660 xtz acelesi olmayan ve gercekten gezgin motoru..aslan gibi kükreyerek gidiyor...bende yavaş ve gezerek bakınarak giderim aslında ancak gerektiği zaman da kullanmak için çabuk ivmlenmesini istiyorum..fikirlerinizi paylaşırsanız memnun olurum..Birde artçılı olsam daha da yorardı sanıyorum..Bende çok kısa molalarla gittim gerçii..

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Bu işin birde bütçe tarafı var ama 2 silindir bir makine de dünya değişir 4 silindire hiç gerek yok eğer bir touring alma niyetiniz yoksa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 29 Toplam 29 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 192526272829