Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Emre transalp e alışmış adamı çok üzer KTM söyleyeyim. Na açıdan ? Yağ koy benzin koy giden bir motosikletin var. 990 sürmesi çok keyifli agresif görünümü sesi arazisi çok keyifli bir motosiklet ancak gerçek bir fantezi motosiklettir.. KTM 990 binmek için zamanın olması lazım servise tamire uğraşmak lazım. Elini üzerinden eksik etmemek lazım . Para lazım vs. İlk modellerinde debriyağ benzin kaynatma problemleri vardı sonra düzeltildi sanıyorum. eski KTM ler hassas makinaya sahip, yağı seçer benzini seçer ustayı seçer insanın burnundan getirebilir evden giyinip çıktığın güzel bir cumartesi sabahını ....

Ayrıca İstanbul da bir kaç servisi var ustaları burnundan kıl aldırmaz vs. vs. İyi bir ustan sağlam sinirlerin yok ise bu tip motosikletler son kullanıcıyı ne yazık ki üzüyor. (Yazdıklarım 950 / 990 ve 640/690 modelleri için geçerli yeni motosikletler 1050/1190/1290 gerçekten hakkını veren aletler)

KTM 990 alınır ama nasıl alınır. Şimdi benim Bağdat Caddesinde iconiq adında güzel cafem olsa, sabah onda gidip orada kahvemi içerek güne başlasam, Sen de ATLAS ve NG nin freelancer fotomuhabiri olsan kafana göre takılan mesela...ikimizin ortak arkadaşı Hikmet te Bostancı oto sanayinde muhteşem bir motosiklet özel servis sahibi yarı deli bir adam olsa... Alınmaz mı 990 hem de üç tane birden alınıp senin şu muhteşem yakın rotalar yardır yardır yapılır ama nerdeeee
    Konu omercem tarafından (02-09-2016 Saat 12:42 ) değiştirilmiştir.

2. omercem, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Ercan Çelen (02-09-2016)