Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 9´e kadar. Toplam 9 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Üye Abdullah Özçelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Abdullah Özçelik
    Motosiklet
    Vstrom DL650
    Marka
    Suzuki

Standart Kurban Bayramı'nda UÇMAKDERE

Herkese tekrardan merhabalar. Tanışma forumunu saymazsak ilk konu başlığım diyebiliriz. Sizlere Kurban Bayramında 2 motor ve eşlerimizle gittiğimiz Uçmakdere gezimizden bahsetmek isterim.
    Öncelikle elip arkadaşlarımı tanıştırayım; Kızarkadaşım Füsün; motosiklet ile sayemde tanıştı. Çok seviyor gibi görünüyor, fakat beni sevdiğinden mi motoru seviyor,yoksa içinde varmış da ben mi vesile oldum bu sevgiye bilemiyorum. Yeğenim Gamze; Ablamın büyük kızı. Yıllarca benim kullandığım motorlardan zaten bu kültüre alışıktı. Bir de üzerine motorcu bir eş bulunca ister istemez camianın parçası oldu. Yeğenimin eşi Murat; Gamze vesilesiyle tanıştık. İyi ki ailemize gelmiş. Aynı kafalarda olduğumuz için kendi kızarkadaşımdan daha çok konuşuyoruz diyebilirim.
    Bu sevimli ekip aslında birbirine yakın şeylerden hoşlanıyor gibi görünse de iş organizasyona gelince tam bir kaos oluyor. Kararsızlar tayfası da diyebileceğimiz ekip bayram için Kapadokya'ya gitmeye niyet ederek plan program yapmaya başladı. Motosiklet ile yapmak istediğimiz organizasyonda uçağın ekonomik bir seçenek olduğunu farketmemizle beraber işler karıştı. Antalya'da 5 yıldızlı otel den tutun da aklıma gelmeyen birkaç seçeneğe kadar kafalar iyice karışmıştı. Yine bir plan yapamamaktan bezmiş ekip üyeleri arife günü bu böyle olmayacak, alıp çadırları kaçalım diyerek son bir gazla toparlandık. Bayramın ilk günü herkesler bayramlaşma telaşındayken biz çadırlarımızı motora yüklüyorduk.
    Aşağıda evden çıkış ve yolun bir bölümü olan videomuzu izleyebilirsiniz. Hikayenin devamı pek yakında.

https://youtu.be/jnHSp2wavRs

2. Abdullah Özçelik güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Çağın Sarılar (11-10-2016),Ersan ÖZYURT (11-10-2016),MelihUlubilgen (26-10-2016)